Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dezmembrari si Piese SH (https://forum.4tuning.ro/461-dezmembrari-piese-sh.html)
-   -   Orice piesa BMW E30,E34,E36 (https://forum.4tuning.ro/461-dezmembrari-piese-sh/57088-piesa-bmw-e30-e34-e36.html)

hanneman 12-11-07 20:41

Orice piesa BMW E30,E34,E36
 
Piese din dezmembrari BMW E30,E34,E36!Orice piesa,motoare,cutii,piese injectie,transmisie etc!
Tel:0726440552 Adi
0766324050 Danny

bebe no1 12-11-07 21:00

Re: Orice piesa BMW E30,E34,E36
 
salut un electroventilator si la ce bani ms?imi trebuie pentru a raci un 25 24 v pe urs

byrares 13-11-07 01:48

Re: Orice piesa BMW E30,E34,E36
 
faruri e30 cu lupa fara smiley ?

mihai_orlando 08-12-07 18:49

Re: Orice piesa BMW E30,E34,E36
 
un climatronic digital de bmw e36 ai doar centrala cu cooler pe ea fara fata?
si cam la ce bani?

BTH(BreakingTheHabbit) 08-12-07 19:07

Re: Orice piesa BMW E30,E34,E36
 
halogene e 34 ai? spoiler de fabrica cel original

MARI_NSL 08-12-07 19:41

Re: Orice piesa BMW E30,E34,E36
 
mai bine sunati la nr alea de telefon . ca nu cred ca au baietii timp sa stea pe net . sa dea raspunsuri . ;)

mihai_orlando 12-12-07 16:25

Re: Orice piesa BMW E30,E34,E36
 
de ce mai postati anunturi pe forum daca nici macar nu intrati sa vedeti ce nevoi mai are lumea?
si adminul sau un moderator de ce nu arunca niste reguli la vedere si niste restrictii pe acest forum?
hai ca o sa bag si eu tot felul de anunturi cu diverse tepe doar ca sa fiu sunat ca vorba aia "cu cat vorbesc mai mult primesc si credit cadou"!
nu ca as face acest lucru dar e deranjanta treaba asta!
cine comanda ceva trage sperante ca il va ajuta cineva, iar in cazul acesta sperantele respectivului sunt desarte.
e o totala nesimtire!
deci pentru admin sau un moderator : faceti ceva sa nu mai fie nesimtire pe forum daca va respectati.
scuze daca am deranjat pe cineva! nu asta este intentia!

Red Celica 28-02-08 19:06

Re: Orice piesa BMW E30,E34,E36
 
Quote:

Originally Posted by hanneman (Post 1196559)
Piese din dezmembrari BMW E30,E34,E36!Orice piesa,motoare,cutii,piese injectie,transmisie etc!
Tel:0726440552 Adi
0766324050 Danny

ai poate o pompa de servo directie ptr E36, 328i???

din cate stiu eu e la fel ca la 325i si 320i .

astept raspuns

t3o_5tf 08-04-10 22:08

Re: Orice piesa BMW E30,E34,E36
 
Quote:

Originally Posted by mihai_orlando (Post 1243137)
de ce mai postati anunturi pe forum daca nici macar nu intrati sa vedeti ce nevoi mai are lumea?
si adminul sau un moderator de ce nu arunca niste reguli la vedere si niste restrictii pe acest forum?
hai ca o sa bag si eu tot felul de anunturi cu diverse tepe doar ca sa fiu sunat ca vorba aia "cu cat vorbesc mai mult primesc si credit cadou"!
nu ca as face acest lucru dar e deranjanta treaba asta!
cine comanda ceva trage sperante ca il va ajuta cineva, iar in cazul acesta sperantele respectivului sunt desarte.
e o totala nesimtire!
deci pentru admin sau un moderator : faceti ceva sa nu mai fie nesimtire pe forum daca va respectati.
scuze daca am deranjat pe cineva! nu asta este intentia!

dak te intereseaza ceva anume dai un telefon nu stai pe net sa fc multe posts-uri :) dak nu ai banii nici macar pt un minut dar pt piesa respectiva...k daia se intampla atatea colete neridicate fara suparare,bafta la vanzare baieti


All times are GMT +2. The time now is 20:07.

- Copyright 2026 4Tuning