Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   pareri ? (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/57016-pareri.html)

diesel_IQ 11-11-07 23:03

pareri ?
 
13 Attachment(s)
vreau sa stiu daca am muncit degeaba ...

MaTzA 12-11-07 15:32

Re: pareri ?
 
Motorul asamblat nu ai?
P.S. mai bine le faceai toate o culoare!

DACIA-Wrc 12-11-07 16:45

Re: pareri ?
 
intr`o culoare nu cred ca dadea bine.
dar tot n`am inteles ce`ai facut la usa, in afara de c`ai pus 1 difuzor.
ai izolat acolo, sau ai pus ceva plastic? eu am din fabrica un plastic acolo de aia ma mir...

diesel_IQ 12-11-07 20:04

Re: pareri ?
 
cielo asta nu are gaura de dif din fabrica ...
nu ie plastic este babla .
usile sunt izolate fonic , nu mai vibreaza. difuzorele sunt ascunse pt nu imi place sa se vada nimk in masina.
rezultatul este f bun , un sunet curat si puterinic.

BGD_NNE 15-11-07 09:41

Re: pareri ?
 
cu ce ai facut izolarea aia fonica ??? ai pus plastic simplu sau captusit cu ceva ??

diesel_IQ 15-11-07 15:17

Re: pareri ?
 
izolarea este facuta cu neopren de 5mm de la bricostore. pe fata ext si interioara a usilor

diesel_IQ 15-11-07 15:25

Re: pareri ?
 
nu ie nimic din plastic... capacele sunt din tabla groasa.

BGD_NNE 15-11-07 16:26

Re: pareri ?
 
si zgometele din exterior cat s-au redus ??a costat mult?? se merita ??


All times are GMT +2. The time now is 04:53.

- Copyright 2026 4Tuning