![]() |
pareri ?
13 Attachment(s)
vreau sa stiu daca am muncit degeaba ...
|
Re: pareri ?
Motorul asamblat nu ai?
P.S. mai bine le faceai toate o culoare! |
Re: pareri ?
intr`o culoare nu cred ca dadea bine.
dar tot n`am inteles ce`ai facut la usa, in afara de c`ai pus 1 difuzor. ai izolat acolo, sau ai pus ceva plastic? eu am din fabrica un plastic acolo de aia ma mir... |
Re: pareri ?
cielo asta nu are gaura de dif din fabrica ...
nu ie plastic este babla . usile sunt izolate fonic , nu mai vibreaza. difuzorele sunt ascunse pt nu imi place sa se vada nimk in masina. rezultatul este f bun , un sunet curat si puterinic. |
Re: pareri ?
cu ce ai facut izolarea aia fonica ??? ai pus plastic simplu sau captusit cu ceva ??
|
Re: pareri ?
izolarea este facuta cu neopren de 5mm de la bricostore. pe fata ext si interioara a usilor
|
Re: pareri ?
nu ie nimic din plastic... capacele sunt din tabla groasa.
|
Re: pareri ?
si zgometele din exterior cat s-au redus ??a costat mult?? se merita ??
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:53. |
- Copyright 2026 4Tuning