![]() |
caut climatronic digital pt E36
are careva de vanzare un climatronic digital de vanzare? am un e36 318 tds si m-ar interesa sa cumpar calculatorul ala de climatronic din-nauntru care face mai rece mai cald etc
|
Re: o problema la o pisicuta cu climatronicul
si eu is in aceeasi situatie...
|
Re: o problema la o pisicuta cu climatronicul
ma nene credeam ca forumul e facut sa ne putem ajuta intre noi dar observ ca nimeni nu ma baga in seama
nu e corect da-ti-va si voi o parere cand aveti o problema imediat o scrie-ti si sperati sa vi se si raspunda |
Re: o problema la o pisicuta cu climatronicul
Rezolvat. Se poate inchide.
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:49. |
- Copyright 2026 4Tuning