Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   o problema la o pisicuta cu climatronicul (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/56774-problema-pisicuta-climatronicul.html)

mihai_orlando 09-11-07 13:26

caut climatronic digital pt E36
 
are careva de vanzare un climatronic digital de vanzare? am un e36 318 tds si m-ar interesa sa cumpar calculatorul ala de climatronic din-nauntru care face mai rece mai cald etc

driver 13-11-07 11:38

Re: o problema la o pisicuta cu climatronicul
 
si eu is in aceeasi situatie...

mihai_orlando 08-12-07 16:10

Re: o problema la o pisicuta cu climatronicul
 
ma nene credeam ca forumul e facut sa ne putem ajuta intre noi dar observ ca nimeni nu ma baga in seama
nu e corect
da-ti-va si voi o parere
cand aveti o problema imediat o scrie-ti si sperati sa vi se si raspunda

mihai_orlando 23-01-11 13:07

Re: o problema la o pisicuta cu climatronicul
 
Rezolvat. Se poate inchide.


All times are GMT +2. The time now is 04:49.

- Copyright 2026 4Tuning