![]() |
CARS AND BABES La SABTS 2005
In afara de rolul de informare si comunicare, 4tuning nu uita de rolul de mediu de entertainement.
La Salonul Auto Bucuresti Tuning si Sport, urmariti un show sexi: Senzualitate pe muzica si dragostea fata de masina liber exprimata, fara inhibitii !!! LIVE ! un cadou pt toti care iubesc 4tuning detalii maine :wink: |
vineri ? :P
sa stiu daca vad si ochisorii mei :P |
vineri sigur
nu stiu inca ora si daca si in celelalte zile o sa anuntam maine seara pe 1 pagina |
am inteles ca incepe vineri... da'... se termina tot vineri, sau tine pana sambata/duminica noaptea? :shock: :lol: :lol: :P :wink: :P :shock: :lol: :wink:
|
Presupun ca o sa apar si filmuletze pe site. nu? :roll:
|
care e faza mai exact ?
o sa fie cupluri de la 4tuning ... adica isi aduce tipul prietena ... sau tipu` arata cum isi iubeste masina ? srry ca intreb ... dar nah` ... is eu mai greu de cap` :cry: 8) |
Indeed, ar fi interesant sa-l vad pe Hondaru' cum se onduleaza pe a lui Honda :lol:
Era vorba despre FEMEI, nu de cupluri, nu de barbati cu masini :lol: F M I, adica FEMEI, stii tu... :wink: |
deci sa intzeleg ca tre sa trag sa ajung vineri acolo...hmmm nu cred ca tre sa pierd asa show daca e ca in poza de pe home...e ceva...da totushi poate mai trec si minori pe acolo :)) ca eu oi fii mare...
Am si eu o intrebare 4tuning are stand dar ce reprezentantzii vin cu mashinile??? 8) 8) 8) 8) |
Fetele vor fi prezente vineri toata ziua si sambata pana la ora 19.00
vor face de-a lungul zilelor mai multe show-ri, cu si fara sutien... costume de politista, automobilista, mecanic, etc, sunt multe scenarii planuite... daca e cineva intresat sa participe \"activ\" la un show, sa spuna... :wink: |
In costum de \"spalatorese\" nu se face nimic ? Ma risc eu sa ma ingrop cu ele-n spuma :peace:
|
Eu as vrea la scenariul cu politista, sa ma tarasca afara din masina si sa ma ia la omor cu pulanu ala ca am incalcat viteza regulamentara. Si apoi sa ma pupe sa-mi treaca. :twisted: :twisted: :twisted: :wink:
|
facem un topic cu fanteziile voastre ? *GG* .. offtopic
|
bai! la ce ora sa merg bai? :lol:
|
am prins si eu cateva momente deosebite , se pare ca masina lu` Zetemte a scapat nevatamata din acest show :lol: :lol: :lol:
|
cel mai tare salon auto
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:12. |
- Copyright 2026 4Tuning