Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   SAB T&S 2005 (https://forum.4tuning.ro/90-sab-and-2005.html)
-   -   CARS AND BABES La SABTS 2005 (https://forum.4tuning.ro/90-sab-and-2005/5671-cars-and-babes-sabts-2005-a.html)

Gratzian 31-05-05 04:38

CARS AND BABES La SABTS 2005
 
In afara de rolul de informare si comunicare, 4tuning nu uita de rolul de mediu de entertainement.

La Salonul Auto Bucuresti Tuning si Sport, urmariti un show sexi:

Senzualitate pe muzica si dragostea fata de masina liber exprimata, fara inhibitii !!!

LIVE !

un cadou pt toti care iubesc 4tuning
detalii maine :wink:

EvLSant0S 31-05-05 23:09

vineri ? :P
sa stiu daca vad si ochisorii mei :P

Gratzian 01-06-05 00:01

vineri sigur
nu stiu inca ora si daca si in celelalte zile
o sa anuntam maine seara pe 1 pagina

the_mav 01-06-05 07:53

am inteles ca incepe vineri... da'... se termina tot vineri, sau tine pana sambata/duminica noaptea? :shock: :lol: :lol: :P :wink: :P :shock: :lol: :wink:

SFW 01-06-05 10:02

Presupun ca o sa apar si filmuletze pe site. nu? :roll:

Spark 01-06-05 17:39

care e faza mai exact ?
o sa fie cupluri de la 4tuning ... adica isi aduce tipul prietena ... sau
tipu` arata cum isi iubeste masina ?
srry ca intreb ... dar nah` ... is eu mai greu de cap`
:cry: 8)

Gabi 01-06-05 18:37

Indeed, ar fi interesant sa-l vad pe Hondaru' cum se onduleaza pe a lui Honda :lol:

Era vorba despre FEMEI, nu de cupluri, nu de barbati cu masini :lol: F M I, adica FEMEI, stii tu... :wink:

orlando 01-06-05 18:57

deci sa intzeleg ca tre sa trag sa ajung vineri acolo...hmmm nu cred ca tre sa pierd asa show daca e ca in poza de pe home...e ceva...da totushi poate mai trec si minori pe acolo :)) ca eu oi fii mare...
Am si eu o intrebare 4tuning are stand dar ce reprezentantzii vin cu mashinile??? 8) 8) 8) 8)

Gratzian 02-06-05 00:36

Fetele vor fi prezente vineri toata ziua si sambata pana la ora 19.00
vor face de-a lungul zilelor mai multe show-ri, cu si fara sutien...
costume de politista, automobilista, mecanic, etc, sunt multe scenarii planuite...

daca e cineva intresat sa participe \"activ\" la un show, sa spuna... :wink:

Gabi 02-06-05 00:38

In costum de \"spalatorese\" nu se face nimic ? Ma risc eu sa ma ingrop cu ele-n spuma :peace:

luca 02-06-05 00:56

Eu as vrea la scenariul cu politista, sa ma tarasca afara din masina si sa ma ia la omor cu pulanu ala ca am incalcat viteza regulamentara. Si apoi sa ma pupe sa-mi treaca. :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

shadowro 03-06-05 06:54

facem un topic cu fanteziile voastre ? *GG* .. offtopic

bog88 03-06-05 07:55

bai! la ce ora sa merg bai? :lol:

DnI 04-06-05 17:58

am prins si eu cateva momente deosebite , se pare ca masina lu` Zetemte a scapat nevatamata din acest show :lol: :lol: :lol:

MKE 05-06-05 11:19

cel mai tare salon auto


All times are GMT +2. The time now is 00:12.

- Copyright 2026 4Tuning