![]() |
Superb 2 !!!
1 Attachment(s)
asa va arata noul superb parerea mea arata bestial!!!!!!!!!!!
|
Re: Superb 2 !!!
Quote:
|
Re: Superb 2 !!!
Quote:
|
Re: Superb 2 !!!
Quote:
|
Re: Superb 2 !!!
arata super! am vazut undeva si interiorul care e bestial! :-)
|
Re: Superb 2 !!!
1 Attachment(s)
asta e singura poza cu interiorul de Superb II pe care am gasit-o...:sad:
eu vazusem alta cu interiorul crem..si era si mai si! :lol: |
Re: Superb 2 !!!
foarte tare,frate!
|
Re: Superb 2 !!!
am auzit surse neoficiale cum ca ar fi faceliftul Octaviei 2 acum nush ce sa zic daca ar fi asa ar arata super misto:O
|
Re: Superb 2 !!!
arata bine rau...dar nu stiu de ce am impresia ca e un alt concept ... care in cel mai bun caz..adevaratul superb 2 ar avea unele elemente din el...ar urma cateva linii ale acestui concept
|
Re: Superb 2 !!!
Cica ar fi aparut primele poze oficiale, le-a gasit cineva?
|
Re: Superb 2 !!!
gasesti aici : www.skoda-auto.de ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:14. |
- Copyright 2026 4Tuning