Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Skoda tuning (https://forum.4tuning.ro/228-skoda-tuning.html)
-   -   Skoda tuning- realizari (https://forum.4tuning.ro/228-skoda-tuning/56422-skoda-tuning-realizari.html)

central 05-11-07 22:58

Skoda tuning- realizari
 
27 Attachment(s)
Salutare,
Dupa cum bine stiti tuningul la skoda a luat mare amploare incepand cu lansarea Octaviei 2.Aceste modificari permit transformarea oricarui model de serie intr-un model sport personalizat. Pachetele exclusive (spoilere, lame, pleoape, praguri, fuste latelare si eleroane) accentueaza linia sport a modelelor Skoda, in timp ce pachetele chrom (exterior si interior) dau o nota de stil si eleganta tipica doar claselor superioare (Audi, Mercedes, BMW). Echiparea cu aceste nu necesita transformari asupra caroseriilor, toate accesoriile fiind foarte usor de montat. Materialele folosite in fabricarea acestor produse sunt de ultima generatie - fibra de sticla armata si material plastic ABS LAM, calitatea lor fiind certificata la nivel international. Avānd un pret foarte convenabil, oricare posesor de Skoda isi poate permite sa-si transforme masina intr-un "RS" sau intr-un "Business class" in functie de preferinte.Designul modern al caroseriilor Skoda a permis transformarea acestora din "masini cuminti" in adevarati bolizi sport.
In continuare aveti cateva poze cu masinile realizate de baietii de la DXX www.skodatuning.ro
Va astept cu pareri.....
PS: o sa mai vina poze.....va tin la curent;)

central 08-11-07 14:32

Re: Skoda tuning- realizari
 
va astept cu pareri despre modul in care au fost lucrate masinile........etc

bmwm5 08-11-07 14:48

Re: Skoda tuning- realizari
 
sunt naspa :)))) ca nu sunt ale mele :D

Alex E30 09-11-07 09:20

Re: Skoda tuning- realizari
 
Sunt sooper Marfa,cea gri(antracit) este exact ca a mea:)...abia astept sa imi vina mai sunt 31 zile:((:P!!

Fram 12-03-08 21:42

Re: Skoda tuning- realizari
 
cea mai smechera aia gri sobolan... cat a costat tot kit ul ?

central 12-03-08 22:12

Re: Skoda tuning- realizari
 
in jur de 17 milioane ROL

Fram 12-03-08 23:29

Re: Skoda tuning- realizari
 
si cum pot da si eu comanda ? nu stii sunt interesat

Y O B 22-03-08 20:53

Re: Skoda tuning- realizari
 
si pe mine m-ar interesa pretul si unde as putea sa comand, eventual sa le si montez. deocamdata m-ar interesa pleoapele, grila de radiator si sunt niste chestii la manere care se pun, Central ma poti ajuta cu ceva informatii??

skoda boy 25-03-08 18:26

Re: Skoda tuning- realizari
 
Quote:

Originally Posted by yob_87 (Post 1439192)
si pe mine m-ar interesa pretul si unde as putea sa comand, eventual sa le si montez. deocamdata m-ar interesa pleoapele, grila de radiator si sunt niste chestii la manere care se pun, Central ma poti ajuta cu ceva informatii??

Intra pe www.skodatuning.ro...o sa gasesti acolo tot ce iti trebuie...bafta

skoda boy 25-03-08 18:26

Re: Skoda tuning- realizari
 
www.skodatuning.ro ..scuze

gabrielglg 25-03-08 19:05

Re: Skoda tuning- realizari
 
pai pareri despre cum sunt masinile ?
pai ce au facut ei in afara de a lipi prelungirile alea?
nu se vede cum au fost vopsite sau ce altceva ?
arata bine dar asta este un kit importat nu e facut de dxx, nu fac decat sa comande ceva de afara si ei sa lipeasca si sa vopseasca ....

Fram 30-07-08 12:13

Re: Skoda tuning- realizari
 
3 Attachment(s)
ce spuneti despre grila? e reusita cat de cat ? astept o parere

central 30-07-08 16:45

Re: Skoda tuning- realizari
 
da e misto ;)

Insanity 23-08-08 13:35

Re: Skoda tuning- realizari
 
La SO1 ce pot sa-i fac ca exterior?? am jante, am xenon si un eleron pe spate... as vrea bari si paraguri

sonyscorpion 25-08-08 19:03

Re: Skoda tuning- realizari
 
6 Attachment(s)
Ai uitat sa pui cele mai tari realizari a celor de la DXX, hmmmm ( a neagra cred ca inca a ramas cea mai tare )


All times are GMT +2. The time now is 18:42.

- Copyright 2024 4Tuning