![]() |
10.11.2007 - Intalnire (sau) si provocare !!!
Salut !
Titlul il puteti interpreta cum vreti voi, ideea de baza fiind o mica distractie si intalnire a noastra unde mai putem discuta si ne cunoaste mai bine... Intalnirea va avea loc la AMKart - Tunari unde va avea loc si o cupa de toamna la Karting urmand ca ora sa o stabilim in cursul saptamanii. Postati va rog doar cei care veniti ca sa putem tine usor evidenta. P.S. Poate facem si un mic concurs cu premii, ceva :P |
Re: 10.11.2007 - Intalnire (sau) si provocare !!!
La Ce Ora Este ???
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:00. |
- Copyright 2026 4Tuning