![]() |
Cumpar Auto Strain
Salut! Ma intereseaza si pe mine un automobil exclus Dacia, sa fie anul fabricatiei cel putin 1988, sa aiba un consum "omenesc", sa fie inmatriculata, sa fie in stare cel putin buna de functionare, sa fie in 4 usi. Pretul maxim pe care il pot oferi este in jur de 1500 de euro.
|
Re: Cumpar Auto Strain
iti dau 405-ul meu..;)
|
Re: Cumpar Auto Strain
Mersi pentru oferta dar nu ma incanta Peugeot-ul! Mai astept si alte oferte!
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:34. |
- Copyright 2026 4Tuning