Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Masini tari vazute in Baia Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia/56018-masini-tari-vazute-baia.html)

IonutzMFF 01-11-07 10:46

Masini tari vazute in Baia Mare
 
Aici rog sa postati fiecare poza care o aveti cu masini tari vazute la noi in oras , aici incluzand si cele in tranzit..Voi reveni cu poze cat mai repede

Yackone 01-11-07 18:19

Re: Masini tari vazute in Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by mm-07-sor (Post 1178283)
Aici rog sa postati fiecare poza care o aveti cu masini tari vazute la noi in oras , aici incluzand si cele in tranzit..Voi reveni cu poze cat mai repede

n-am poze cu ele dar le-am vazut live...tvr sagaris, chevy corvette, lamborghini gallardo, honda nsx...mai sunt dar nu-mi aduc aminte...va las pe voi sa puneti pozele;)

tuner_cata_05 01-11-07 23:07

Re: Masini tari vazute in Baia Mare
 
2 Attachment(s)
O masina tare pe care multi ati mai intalnito in trafic...;)

IonutzMFF 02-11-07 17:19

Re: Masini tari vazute in Baia Mare
 
Honda NSX este a unui prieten din portugalia ..Sapt trecuta am vorbit cu el zicea ca o vinde sapt viitoare , ii vine clientul dupa ea si va veni de craciun in romania ..cu o ''racheta'' ..atat va spun ..600 caluti , biturbo , nos etc ....cel putin asa mi'a spus ..ramane de vazut

adisoruc 03-11-07 17:00

Re: Masini tari vazute in Baia Mare
 
4 Attachment(s)
................

VG30DETT 06-11-07 21:15

Re: Masini tari vazute in Baia Mare
 
1 Attachment(s)
asta era masina despre care e vorba

bogo4all 18-11-07 17:09

Re: Masini tari vazute in Baia Mare
 
Baieti calmati-va,daca aveti ceva de impartit exista pm, im, orice altceva dar nu aici pe forum.

IonutzMFF 19-11-07 10:21

Re: Masini tari vazute in Baia Mare
 
Hopa ...da ce ii aici? Parca nu facem parte din aceeasi comunitate , parca suntem toti dusmani , hai sa incercam sa rezolvam problema din alta perspectiva ...in primul rand eu am fost cu Honda NSX si aveam 210 si nu batea sau tremura nimic , al 2-lea rand nu stiu ce va tot certati , MarcCorneliu , asteapta sa vina ovi acasa cu celica lui si faceti o liniuta si sa nu mai avem discutii , nu inteleg ce ai cu el ??? fiecare are dreptul sa isi laude masina asa cum faci si tu si oricare dintre noi .Da , recunosc ca sunt multi in oras care isi lauda masinile ca ba au nu stiu cate sute de cai , ba au 1001 de chip'uri pe masina dar pentru asta nu trebuie sa ii bagam in seama . Si in ultimul rand acel Nissan 300zx este chiar racheta , pai la facut intr'o seara pe Rotaru cu Evo9 care are vreo 300 cai .In primavara vom organiza Midnight Racers Show si vom vedea ce poate masina fiecaruia .

VG30DETT 19-11-07 19:16

Re: Masini tari vazute in Baia Mare
 
4 Attachment(s)
sa revenim la poze cu masini

tuner_cata_05 19-11-07 21:55

Re: Masini tari vazute in Baia Mare
 
6 Attachment(s)
In sfarsit ,gata cu cearta ,sa revenim la masini tari:twisted:
A gasit niste poze cu un Corvette ,care acum este de vanzare la Edencars...
5.967cmc, 404 CP, 546Nm, Tractiune spate, Cutie de viteze manuala cu 6 trepte, Viteza maxima 306 km/h, 0-100km/h: 4,7 sec, tractiune spate
:arrow:

GODLESS 20-11-07 02:19

Re: Masini tari vazute in Baia Mare
 
1 Attachment(s)
si asta e de vanzare !

adisoruc 20-11-07 11:15

Re: Masini tari vazute in Baia Mare
 
godless acele poze cu mustangul nu prea par a fi facute in baia mare...corect?

GODLESS 20-11-07 17:55

Re: Masini tari vazute in Baia Mare
 
Da ce am zis eu ca e facuta in baia mare poza ? topicul e masini tari din baia mare ,nu poze facute in baia mare si masina am vazut-o in baia mare si chiar e si de vanzare in baia mare

VG30DETT 20-11-07 19:09

Re: Masini tari vazute in Baia Mare
 
8 Attachment(s)
daca se pot pune poze si din alte parti am si eu citeva interesante.pozele sunt facute de fratele meu.si citeva din italia

GODLESS 20-11-07 22:32

Re: Masini tari vazute in Baia Mare
 
@VG30DETT daca tu ai vrut asa sa pui poze si din alte parti asta e nu te putem opri ,dar topicul e cu Masini tari vazute in Baia Mare eu am pus poza cu mustangul pt ca l-am vazut in Baia Mare cu ochii mei , nu am avut aparat la mine poza e facuta de omul care are mustangul , numai el stie unde e facuta , nici nu ma intereseaza , masina aia este sau a fost in BM daca nu sa vandut intre timp ...
http://ford.anunturi-auto.4tuning.ro...500-84686.html


All times are GMT +2. The time now is 12:17.

- Copyright 2024 4Tuning