![]() |
IASI - 5 Iunie - cursa de viteza si SHOW !
De aceasta data, LUC AUTO DESIGN ne promite un show de exceptie in lumea curselor auto.
Nu avem spatiu necesar sa mentionam toate noutatile pe care le promite organizatorul. In cateva cuvinte: curse si show, la maxim! Sa enumeram cateva elemente din program: Totul va fi desfasurat dupa un program riguros, in mai multe faze: -In primul rand, total invers dupa cum am fost obisnuiti, o runda de libere, in care se vor da toti participantii, runda care va avea rol de incalzire, in jur de o ora. -Urmeaza grupele, a caror distributie este inca in analiza, pt a fi cat mai echitabile. -Runda 3, street fight, in care vor fi fixate niste grupe mai largi, putand exista si provocari, iar masinile respective se vor de pe principiul \"castigatorul ramane in ring, adica pe pista\" -Urmeaza spectacolul facut de motociclete, care nu vor fi lasate sa ocupe pista pana a doua zi, cum si-ar dori, caci vine grupa EXTREM !!! -Grupa EXTREM , libere, provocari, sau organizat, dupa cum va decide organizatorul, se vor intrece masinile cu motocicletele, sau cu avioanele !!! DA! momentan exista acordul de principiu pt 2-3 avioane care vor participa la curse si vor face si demonstratii aeriene !!! -Urmeaza un concurs de burnout, cerculete, drifturi... nu putea sa lipseasca, nu? Masini, Motociclete, Avioane!!!! Curse, Adrenalina, Show la maximum!!! si inca nu s-a terminat!!! fete dragute ne vor inviora privirea intr-un spectacol al unei agentii de modeling. Deci : FETE, MASINI, MOTOARE, AVIOANE, CURSE, VITEZA, ADRENALINA, SHOW Credeati ca e tot? nu, inca nu multe alte surprize pregatite de organizatori... au spus ca vor sa depaseasca asteptarile, asa ca mai pastreaza secrete... suntem curiosi cum o sa depaseasca o premiza atat de promitatoare ! |
:roll: .. m-ai nenorocit cu anuntul asta... nu vroiam sa merg la curse.. incepusem sa-mi aduc masina la configuratia stock.... acum ce fac? :roll:
|
SOOOPER
Bacaul va fi acolo cu siguranta |
Re:
Quote:
|
tu ai ceva de spus sau esti doar f odihnit la minte?
|
off-topic: varianta 2 :lol:
on-topic: hai la curse :P |
Eu nu vad care-s detaliile alea care le tot promiteti ca le dati....grupe,taxe,premii,etc.... Noi asteptam :drunk: si voi promiteti... :lemon:
|
stai linistit, inca sunt zile pana la cursa :wink:
taxa e de 30.000 pt spectatori, si 300.000 pt participanti. cei din afara iasiului, nu platesc cei din iasi care se se inscriu aici, pe site, o sa aiba reducere 10% grupele se fixeaza cel tarziu luni seara, pe 30-31 daca aveti propuneri pertinente, nu va sfiiti premiile vor fi cel mai probabil in produse, dar inca sunt negocieri cu sponsorii, asa ca vom veni cu detalii SI mai exacte. |
Ok...multumesc mult.Momentan sunt destule si detaliile astea.
Ps: Totusi mi se pare cam mult taxa de inscriere la masini.Poate si premiile vor fi mai consistente.... (daca tot dau 300 de mii sa-mi rup buburuza,macar sa stiu de ce-o rup :oops: ).Cum am zis.....premiile ar trebui sa fie motivante.... |
cel mai frumos passat va fi acolo dak il termin pan sambata....
|
300 mii??? cred ca m-am razgandit deja!!! o sa o vedeti majina afara :(
|
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
asta-i de pe compilatia \" 4 Tuning`s funnyest moments\" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hai frate las-o naibii , n-ai 300 de mii sa participi ? dar ai bani de jante spoilere si toate .... anyway se poate si mai rau : stim noi cazuri in care inscrierea era 500 .. |
Wey,si mie mi se pare cam mult 300 de mii,dar in sfarsit.....daca vor fi premii motivante am sa particip..... (macar sa stiu de ce-mi rup bondaru')
|
NU-I VORBA CA NUI AM....E VORBA CA NU I-AS DA....PT CE? SPECTATORII SA PLATEASCA ,NU YO !
|
oi avea si tu drepatea ta .... dar doar nu oi vrea sa te pateasca organizatoru ca sa apari ..... : / '
anyway , cati caluti are masina ? |
| All times are GMT +2. The time now is 13:42. |
- Copyright 2026 4Tuning