Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Discutii despre orice! (https://forum.4tuning.ro/439-baia/55899-discutii.html)

SpeeDBreaker 21-09-09 20:16

Re: Discutii despre orice!
 
Treaba asta ar fi buna si pt. cei pe 4 roti.

Norbertinio 21-09-09 20:27

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by SpeeDBreaker (Post 2657960)
Treaba asta ar fi buna si pt. cei pe 4 roti.

ar fi interesant rau...ceva stil VTM, dar nu tare este cine sa se bage la organizat...:-P

norbi_bidi 21-09-09 22:02

Re: Discutii despre orice!
 
Am inceput sa pun poze AICI. (am pus doar cateva, zilele urmatoare voi face "update")...
Inca ceva, am cumparat mai multe sticker-e de la eveniment pentru cei care nu au ajuns sau pentru cei care au ajuns si nu stiau ca se poate cumpara. Am dat 5 lei pe bucata si cu 5 lei le voi si da. Doritorii sa ridice mana sus.

robbyxX23 21-09-09 22:11

Re: Discutii despre orice!
 
Vreau si eu un sticker.. :lol:, dupa ce am vazut poze mi`as dorii sa pot da timpul inapoi.. sa nu mai fiu ocupat in weekend. :))

Payulik 22-09-09 11:28

Re: Discutii despre orice!
 
o ridic si io o vezi?
imi trebe si mie un sitker imi poti pastra pana in 1 oct ca atunci vin in bm ?

mersi

norbi_bidi 22-09-09 23:15

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by norbi_bidi (Post 2658356)
Am inceput sa pun poze AICI. (am pus doar cateva, zilele urmatoare voi face "update")...

Update

ballack 23-09-09 10:03

Re: Discutii despre orice!
 
Faine poze, Norbi. Sticker-e mai ai? Daca da, imi aduci si mie unu? mersi ! :)

botdriver 23-09-09 18:33

Re: Discutii despre orice!
 
da cine a iesit pe locul 1 la cluj?

Norbertinio 23-09-09 20:15

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by botdriver (Post 2663721)
da cine a iesit pe locul 1 la cluj?

Adam :D

botdriver 23-09-09 20:49

Re: Discutii despre orice!
 
apoi nu-i corect pe langa ca o castigat si la unguri pe nedrept,si locu 2,3...?

norbi_bidi 23-09-09 20:56

Re: Discutii despre orice!
 
De ce pe nedrept? Sincer, mie, mi se pare cel mai bun dintre participati... Locul 2 la luat acel slovak cu bmw-u rosu (norbert) si locul 3 l-a luat cel cu japoneza galbena (cred ca e mazda), iar locul 4 e tengu... Aici e nedrept, dupa mine, tengu trebuia sa fie pe locul 2 !!!

botdriver 23-09-09 20:58

Re: Discutii despre orice!
 
pentru ca adam este favorizat peste tot...

norbi_bidi 23-09-09 21:14

Re: Discutii despre orice!
 
Cand a "luptat" pentru locul 1/2 cu norbert (cel cu bmw-u), mi-a placut mai mult cum mergea Adam... :)

Dany.bilan628 23-09-09 21:26

Re: Discutii despre orice!
 
poate datorita faptului ca voi aveti favoriti va influenteaza deciziile si va faceti anumite estimari. Banuiesc ca a existat un juriu care a analizat obiectiv toata competitia si nu au dat cu banul care sa fie in frunte.Daca nu exista contestatii din partea aspirantilor la titlu,noi ce putem contesta?

norbi_bidi 23-09-09 22:43

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by norbi_bidi (Post 2661600)

Update iar.

PS: am dat deja 2 sticker-e si 2 sunt rezervate... mai am 10 din care 4 sunt ale mele deci mai am 6... sus mana pana nu e prea tarziu :P

Soche 23-09-09 22:56

Re: Discutii despre orice!
 
Arata-mi si mie cum e un sticker de ala.

norbi_bidi 24-09-09 19:46

Re: Discutii despre orice!
 
Uite asa arata: UITE

PS: Update... Expozitia de la KOE cluj

botdriver 24-09-09 19:52

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by norbi_bidi (Post 2666516)

imi rezervi si mie unul acuma iau eu de la tine:-P:lol:

jozsi555 24-09-09 20:55

Re: Discutii despre orice!
 
1 Attachment(s)
janta asta avea 32 tzoli, imensa

teen.ager 24-09-09 21:15

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by norbi_bidi (Post 2666516)

Norbi sunt foarte foarte frumoase pozele...Felicitarile mele!...

norbi_bidi 25-09-09 13:38

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by teen.ager (Post 2666797)
Norbi sunt foarte foarte frumoase pozele...Felicitarile mele!...

Multumesc :-)


PS: Update... Fetele de la KOE Cluj...

teen.ager 25-09-09 19:05

Re: Discutii despre orice!
 
Nu mergeti pe la tiganiada?...

T@m@ngo 25-09-09 19:20

Re: Discutii despre orice!
 
maine o sa ma duc ca astazi nu se poate ca maine ii de mers la lucru :(

MnezO 25-09-09 20:14

Re: Discutii despre orice!
 
Foarte fain la Koe Am trecut pe acolo in drum spre Baia Mare !

ballack 25-09-09 20:49

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by teen.ager (Post 2668898)
Nu mergeti pe la tiganiada?...

hell NO !!! N-am mai fost de vreo 5-6 ani. prea multa prostie cronica adunata pe cm patrat. Manele amestecate cu rock, house si hip-hop. Nu multumesc. prefer sa stau acasa, la un film bun, la un meci, un Clayderman ...

teen.ager 25-09-09 20:51

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by ballack (Post 2669124)
hell NO !!! N-am mai fost de vreo 5-6 ani. prea multa prostie cronica aduncata pe cm patrat. manele amestecate cu rock, house si hip-hop. Nu multumesc. prefer sa stau acasa, la un film bun, la un meci ...

Aici ne intelegem nici eu nu am mai fost de 3 ani :)...Stima mea!...

2ddy 25-09-09 21:40

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by ballack (Post 2669124)
hell NO !!! N-am mai fost de vreo 5-6 ani. prea multa prostie cronica adunata pe cm patrat. Manele amestecate cu rock, house si hip-hop. Nu multumesc. prefer sa stau acasa, la un film bun, la un meci, un Clayderman ...

tu si clayderman, baba si chilotii:))))de pasti si de craciun...si cand are parte de ceva actiune:)))atat:))))

ballack 25-09-09 21:47

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by 2ddy (Post 2669235)
tu si clayderman, baba si chilotii:))))de pasti si de craciun...si cand are parte de ceva actiune:)))atat:))))

Ai venit aburit de la tiganie? Esti "poluat cronic" cu manele? Da-ti un F5 si revino :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Tudor, Tudor .... ce fac fetele cu tine :lol::lol::lol::lol::lol:

2ddy 25-09-09 21:50

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by ballack (Post 2669246)
Ai venit aburit de la tiganie? Esti "poluat cronic" cu manele? Da-ti un F5 si revino :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Tudor, Tudor .... ce fac fetele cu tine :lol::lol::lol::lol::lol:

nu am fost pe aklo...maine ma duc sa imi cumpar o oala pt cluj,ca imi incep viata de student:)))o lingura de lemn,ceva:)))

tocmai am venit din cj...deci e o idee proasta sa depasesti un camion de lemne pe mesteacan in curba!!!sa retii!!!:rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2

da u nu mergi?:)))

Soche 26-09-09 00:43

Re: Discutii despre orice!
 
Pfuah, las ca am venit eu de la tiganiada.
Desi am preferat ceva mai select nu am reusit sa induc turmei acelasi gand. Am iesit cu fostii colegi de liceu ce nu i-am vazut de mai mult de un an. Am gasit si noi loc pe o "terasa" si am ridicat cate o halba un vin sau un suc.

Acuma cand am ajuns acasa si am intrat in casa si pielea miroase pe mine a fum si rahaturi de pe acolo... Maine ma duc intr-o cafenea ceva si stau la un pahar de vorba ca intre pigemii aia nu ma mai bag...

ballack 26-09-09 08:55

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by Soche (Post 2669585)
Pfuah, las ca am venit eu de la tiganiada.
Desi am preferat ceva mai select nu am reusit sa induc turmei acelasi gand. Am iesit cu fostii colegi de liceu ce nu i-am vazut de mai mult de un an. Am gasit si noi loc pe o "terasa" si am ridicat cate o halba un vin sau un suc.

Acuma cand am ajuns acasa si am intrat in casa si pielea miroase pe mine a fum si rahaturi de pe acolo... Maine ma duc intr-o cafenea ceva si stau la un pahar de vorba ca intre pigemii aia nu ma mai bag...

Eu zic ca sarbatoarea castanelor si-a pierdut din esenta. Si e pacat. Daca tot vrei sa iesi in oras, mai bine mergi la o cafenea (gen Deilani sau mai stiu eu care). E varianta cea mai eleganta :)

Soche 26-09-09 11:12

Re: Discutii despre orice!
 
Si-a pierdut-o de mult... Pacat pt ca era ceva interesant pe vremuri.

Legat de cafenele sunt de aceasi parere. Azi mai mult ca sigur ca o sa fiu pe acolo dupamasa. Si daca tot vorbim de cafenele vreau sa fac un pic de publicitate :D

Am lucrat vara asta la finisaje interioare intr-o cafenea a unor prieteni de familie si ieri s-a deschis. Cred ca o sa va placa ca e destul de selecta si eleganta. Mie unul personal imi place la nebunie cum a iesit. Poate pt ca e in mare parte si munca mea.

Daca doriti sa o vedeti, treceti podul viilor catre centru vechi si pe partea dreapta dupa acel magazin hofer sunt 2 porti cu niste scuturi pe ele si se vede o curte lunga cu scaune in capat. Se numeste LD cafeneaua. Poate ne vedem diseara pe acolo :)

Numai bine !

razvyrulz 26-09-09 12:03

Re: Discutii despre orice!
 
si eu am fost aseara la "castane" pt concert, fiind practic tarat de nevasta la concert ;)) concertu a fost fainut, doar ca s'a luat curentul pe stadion inainte de concertul propriu zis.

Si eu sunt pro cafenele s.a.m.d ...

norbi_bidi 26-09-09 12:41

Re: Discutii despre orice!
 
Am fost si eu aseara pe la castane.... Cam dezamagit, ca de obicei :lol:

PS: Vreau sa scot videoclipuri originale sau filmate calumea (de la tv). Stie cineva ceva torente/site-uri de unde pot scoate? (hip-hop, rap, house)

ballack 26-09-09 13:28

Re: Discutii despre orice!
 
http://www.flor.cc/music_videos.html
eu de aici scoteam clipuri. Nu-s multe, dar sunt si HD :D

adriano9 26-09-09 13:55

Re: Discutii despre orice!
 
cine face resoftare la vw la noi in bm?stie careva?

L.E. are careva subtitrarea de la sex pot ca nu o gasesc?

razvyrulz 26-09-09 14:03

Re: Discutii despre orice!
 
calin(clctuning - 0742028302) si baietii de la tcm turbo(vezi zona comerciala de la noi)

botdriver 26-09-09 14:43

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by adriano9 (Post 2670434)
cine face resoftare la vw la noi in bm?stie careva?

L.E. are careva subtitrarea de la sex pot ca nu o gasesc?

recomand calin:-),baiat foarte de treaba

T@m@ngo 26-09-09 15:45

Re: Discutii despre orice!
 
to all, nu stiti pe cineva care ar avea de vanzare un ursuletz nu conteaza cum arata, dar sa fie inmatriculat???

Corneliu26 26-09-09 15:48

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by T@m@ngo (Post 2670623)
to all, nu stiti pe cineva care ar avea de vanzare un ursuletz nu conteaza cum arata, dar sa fie inmatriculat???

este unul in hotvan,320i motor 2.5 24v vanos. vrea 1300 meri si i dai 1200 si il da cred.


All times are GMT +2. The time now is 22:27.

- Copyright 2024 4Tuning