Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Discutii despre orice! (https://forum.4tuning.ro/439-baia/55899-discutii.html)

robbyxX23 19-03-09 18:15

Re: Discutii despre orice!
 
2 luni si cateva zile :lol::lol:

IonutzMFF 19-03-09 21:59

Re: Discutii despre orice!
 
Acum trec pe ''foaie'' tot ce trebuie sa fac , va fi ceva foarte spectaculos va asigur , voi incerca sa surprind participanti si spectatori cu ceva inedit . Va avea loc o lansare de revista , la care ma vor ajuta cativa ''suporteri'' din baia mare , de pe acest forum , un baimarean va avea rubrica lui in care isi va prezenta masina , un interviu cu o persoana publica din romania plus multe altele ....detalii voi prezenta pe parcurs

Norbertinio 19-03-09 22:25

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 2165572)
Acum trec pe ''foaie'' tot ce trebuie sa fac , va fi ceva foarte spectaculos va asigur , voi incerca sa surprind participanti si spectatori cu ceva inedit . Va avea loc o lansare de revista , la care ma vor ajuta cativa ''suporteri'' din baia mare , de pe acest forum , un baimarean va avea rubrica lui in care isi va prezenta masina , un interviu cu o persoana publica din romania plus multe altele ....detalii voi prezenta pe parcurs

Daca ai nevoie de ajutor..;)..indiferent la ce doar zi..si am sa te ajut,ca data trecuta nu am facut mare minune...:lol:

robbyxX23 19-03-09 22:51

Re: Discutii despre orice!
 
Il ajutam la lipit de afise.. :lol::lol:

IonutzMFF 19-03-09 22:59

Re: Discutii despre orice!
 
Va informez ca Daniel Onoriu va sustine un interviu in revista nou lansata , am primit acceptul in seara asta

norbi_bidi 20-03-09 14:13

Re: Discutii despre orice!
 
te ajut si eu la afise daca vrei... sunt din Seini :-) (l-am ajutat si pe Istvan anul trecut) :-)

TRX 20-03-09 15:05

Re: Discutii despre orice!
 
Ba, eu te ajut la cheltuit profitul :)))

Dany.bilan628 20-03-09 16:17

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 2165572)
Va avea loc o lansare de revista , la care ma vor ajuta cativa ''suporteri'' din baia mare , de pe acest forum , un baimarean va avea rubrica lui in care isi va prezenta masina


mna asa...ai inceput bine:D
acu' nu ne tine in suspensie si mai da-ne si noua din informatiile "clasificate"

norbi_bidi 20-03-09 16:22

Re: Discutii despre orice!
 
1 Attachment(s)
maine e "deschiderea de sezon"... vine cineva? :D


Quote:

"sambata 21.03.2009 deschidem sezonul moto. Ne intalnim la ora 12 in piata Millenium. In jurul orei 12.30-13 se va pleca intr-un tur al orasului dupa care ne intoarcem in centru. Va avea loc o tombola cu numeroase premii, inclusiv cursuri categoria A. Seara, incepand cu ora 20, in clubul Green Pub mega concert rock, sustinut de 2 formatii, una baimareana si una din Cluj. Intrarea va fi gratuita, pe baza flayerelor, pana la ora 21:30."

norbi_bidi 21-03-09 18:07

Re: Discutii despre orice!
 
am fost azi pacolo... au fost cateva motoare... poate i-ati vazut prin oras (coloana)...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

am vazut 2 bmw-uri, cred ca sunt 320 sau 318, negru, cam din 2000-2002, decapotabil... unu avea nr YYY (cred) si celalalt YSS (sau asa ceva)... poate ii stiti din vedere. M-ar interesa pretul la o masina fix ca aia... (negru, decapotabil, 318/320, 2000-2002)

IonutzMFF 24-03-09 22:44

Re: noutati auto-expuneti doar ce noutati gasiti !
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by botdriver (Post 2178741)
corect.

Pentru mine masina perfecta este Mercedes CLK Black Series , ultra confortabila ,foarte stabila, foarte puternica si pretul de 90.000 euro full option nu mi se pare mare . Am avut un MB Clk 240 acum 2 ani , va spun , masina mai confortabila , silentioasa , rapida si stabila nu am mai avut , nici bmw'ul nu se compara .

Corneliu26 25-03-09 07:08

Re: noutati auto-expuneti doar ce noutati gasiti !
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 2180567)
Pentru mine masina perfecta este Mercedes CLK Black Series , ultra confortabila ,foarte stabila, foarte puternica si pretul de 90.000 euro full option nu mi se pare mare . Am avut un MB Clk 240 acum 2 ani , va spun , masina mai confortabila , silentioasa , rapida si stabila nu am mai avut , nici bmw'ul nu se compara .

Mercedes care nu e AMG=0,over price si atat. Si MB ala clk 240 ce era asa rapid? are 2.6 litri si 170 de cai si 1500 si de kg...

adisoruc 25-03-09 10:04

Re: noutati auto-expuneti doar ce noutati gasiti !
 
over price my ass!! da unele ai dreptate dar pentru CLK raport calitate pret este super ok. am un prieten care are tot un CLk doar ca e 2.0 kompresor si e foarte multumit de ea, iar la drum are o stabilitate si un confort iesit din comun. sunt unele MB-uri care sunt over priced dar acesta nu e unul din ele!

Dany.bilan628 25-03-09 12:27

Re: Discutii despre orice!
 
3 Attachment(s)
oare l-au pus ca si decor?

p.s. se vede ceva mai bine in poza 3


si chestia interesanta este ca dupa cateva ore s-a (re)pozitionat corect. Mi se pare mie sau avem cititori "cu chipiu" prin zona:D?

botdriver 25-03-09 12:30

Re: Discutii despre orice!
 
ii ca sa vezi cand ii liber trotuarul :))))))))))


All times are GMT +2. The time now is 14:04.

- Copyright 2024 4Tuning