Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Discutii despre orice! (https://forum.4tuning.ro/439-baia/55899-discutii.html)

Soche 30-12-08 14:41

Re: Discutii despre orice!
 
Da sa traiti dom' sef :) Fie cum doriti DV :)

andreizr1 30-12-08 14:49

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by GroupieLuvva (Post 1949113)
Ti`au luat maxim 15 lei pt manopera, nu cred ca are sens sa te plangi pentru suma asta. Tu faci ceva gratis ?



evident nu e mare suma de 15 lei ...

dar daca sistemul functioneaza asa :

sony foloseste metoda de marketing replica " montare gratis " ca sa vinda mai bine produsele , cum se face asta ? simplu prin service-urile autorizate sony din toate orasele , bun ... dar service-urile nu sunt mos craciun, deci nu lucreaza pe gratis,deci pe baza unor serii si ale unor rapoarte, sony le deconteaza instalarile ....

adisoruc 30-12-08 15:22

Re: Discutii despre orice!
 
dar docom e service autorizat sony?

optix 30-12-08 17:26

Re: Discutii despre orice!
 
eu sunt dealer si instalator autorizat Alpine si la orice player care il cumperi din magazin de la mine ai montajul gratuit daca ai preechipare iso in masina.
nu te supara dar daca preferi sa dai cu 20 lei mai putin in real care vinde si el alpine entry-level si sa iti dea o foaie pe care sa iti spuna ca daca ai probleme si daca vrei sa ai garantie atunci sa vi la mine sa ti-l instalez este problema ta, alpine-ul nu imi da mie banii sa instalez orice produs alpine gratis, in schimb daca ai un produs alpine cumparat din brasov de ex. si vrei sa ai garantie la montaj eu ti-l instalez si iti ofer garantia dar platesti montajul care este intre 15-20 ron daca nu este nevoie de mufare iso....

banuiesc ca la fel este si cu sony si restul daca sunt cumparate de la magazine gen metro, real etc. sony are montaj gratuit in centrele de vanzare/instalare autorizate. asta ar fi tare sa iei de la hoti un dvd si sa mergi la reprezentanta sa ti-l instaleze gratis

andreizr1 30-12-08 17:40

Re: Discutii despre orice!
 
daca stau sa ma gindesc nu am avut mufele ISO ... atunci e ok daca ptr ele mi-au luat bani, nu am de obiectat.

optix 30-12-08 22:49

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by andreizr1 (Post 1949679)
daca stau sa ma gindesc nu am avut mufele ISO ... atunci e ok daca ptr ele mi-au luat bani, nu am de obiectat.

mufele iso o fi fost 5 lei 10 o fi fost deranjul, pana la urma nu ii asa mult ideea e pe viitor pentru toti cei care doresc sa isi ia boxe, player, etc nu zic sa luati alpine ;) de la mine ideal e sa cautatii nu neaparat la supermarket-uri cu toate ca recunosc la un moment dat era un player care la mine in mag era 540 ron cu montaj gratuit, in real ceva in jur de 460 ron si daca veneai sa ti-l montez eu tot ieseai mai ieftin :) decat sa il cumperi de la mine, asta e aveam dintr-un stoc in care a fost mare euro :( din pacate.

2ddy 30-12-08 23:17

Re: Discutii despre orice!
 
gata...azi mi l-am montat...a durat 20 de minute ..un om care lucra in domeniu......nu e asa complicat...sunt 2 mufe care arata aproape la fel...si antena de radio....la care mi-a trebuit un adaptor...de 5 lei de la pilot...si m-a costat 20 de lei...nu mi s-a parut mult...si desi am tot stock se aude bine...sunt multumit!multumesc de toate sfaturile si cand urmeaza up'grade'uri si am intrebari o sa vi le adresez!Un an nou fericit!

Soche 31-12-08 17:09

Re: Discutii despre orice!
 
Va doresc un An Nou Fericit, sanatate si multe impliniri !!! Distractie frumoasa astazi seara si sa ne auzim cu bine in anul care vine, sper fara incidente pentru noi toti :) >:D<

animi13 01-01-09 16:36

Re: Discutii despre orice!
 
2 * 0
* La *
* multi *
* ani! *
0 * 9

bogdan350cid 03-01-09 06:26

Re: Discutii despre orice!
 
discutii despre orice, cred ca aici e locul la bmw ul cu care umblu acuma, masina de vreme naspa haha , 330d din 2002, tiptronic, pachet m, cu spoilere, insertiile din bord si usi, praguri, interior crem , scaune sport crem cam tot ce se poate pe el ..masina albastra..nu arata rau..roti m pe 18, ..dar e cum sa i zic ..caca :lol::lol::lol: bmw , si se simte naspa pe drum , directia cam naspa.... Dor am vrut sa zic ca daca nu e m e naspa, si in general bmw urile sunt cam naspa:-P:lol::lol:..nu are nimic special masina asta ..e un 'orice'
aa, da si salutarile mele cordiale posesorilor de bmw

IonutzMFF 03-01-09 11:05

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by bogdan350cid (Post 1954023)
discutii despre orice, cred ca aici e locul la bmw ul cu care umblu acuma, masina de vreme naspa haha , 330d din 2002, tiptronic, pachet m, cu spoilere, insertiile din bord si usi, praguri, interior crem , scaune sport crem cam tot ce se poate pe el ..masina albastra..nu arata rau..roti m pe 18, ..dar e cum sa i zic ..caca :lol::lol::lol: bmw , si se simte naspa pe drum , directia cam naspa.... Dor am vrut sa zic ca daca nu e m e naspa, si in general bmw urile sunt cam naspa:-P:lol::lol:..nu are nimic special masina asta ..e un 'orice'
aa, da si salutarile mele cordiale posesorilor de bmw

Un an nou fericit si tie Bogdan :)))

IonutzMFF 03-01-09 15:22

Re: Discutii despre orice!
 
http://www.lancer-evolution.eu/control10/ Pentru EVOlutionisti nostri :)

M I V E C 04-01-09 12:43

Re: Discutii despre orice!
 
super fain jocul, dar tot odata si enervant,
din punctul meu de vedere nu are nici o legatura cu masina sau cu marca.

huber_bm 04-01-09 13:57

Re: Discutii despre orice!
 
1 Attachment(s)
:))......
https://www.youtube.com/watch?v=GbWknWfQYSY

TRX 04-01-09 14:26

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by huber_bm (Post 1956323)

"Am cerut rosu culoare / Ca atrage domnisoare" :)) Nenea asta care ne canta are o problema :)) Sau e foarte optimist


All times are GMT +2. The time now is 06:43.

- Copyright 2024 4Tuning