Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Discutii despre orice! (https://forum.4tuning.ro/439-baia/55899-discutii.html)

adisoruc 26-11-08 16:26

Re: Intalnirea Baimarenilor !
 
pe forum era specificat, https://forum.4tuning.ro/442-zona-comerciala-baia-bazar-servicii-talcioc/71290-vand-subaru-impreza-sti-prodrive.html

Keisuke 26-11-08 17:55

Re: Intalnirea Baimarenilor !
 
Quote:

Originally Posted by adisoruc (Post 1887893)

nush ce sa zic ...umblu cu subaristi aici si nush ce sa zic despre asta asta, nu stie nimeni nimic ...oricum nu conteaza unde e data masina cat timp e intreaga ...chiar imi place hawk eye-ul cum arata :D

koffa 26-11-08 18:16

Re: Intalnirea Baimarenilor !
 
Nu va mai faceti voi iluzii ca o sa vedeti subaru spart ca e degeaba .Daca intre timp se intampla ceva va tin eu la curent ...la 380... Ce comportament de Hiena pot sa aiba unii ...'temash in ei de gunoaie

FQ320 26-11-08 23:52

Re: Intalnirea Baimarenilor !
 
Quote:

Originally Posted by koffa (Post 1887192)
Pt astia cu EVO se organizeaza intalnirea trotinetelor .Bonus o savarina si o limonada de la organizatori .Plus un CD cu NFS Undercover .No more bullshit...

pentru astia care se plimba cu masinile altora se organizeaza intalnirea privitorilor =aplaudacilor, unde nici macar savarine si limonade nu primiti numai samanta si adria cola si bonus jocuri HC pe casete si televizoare Diamant

koffa 27-11-08 00:17

Re: Intalnirea Baimarenilor !
 
Quote:

Originally Posted by FQ320 (Post 1888736)
pentru astia care se plimba cu masinile altora se organizeaza intalnirea privitorilor =aplaudacilor, unde nici macar savarine si limonade nu primiti numai samanta si adria cola si bonus jocuri HC pe casete si televizoare Diamant

Altul care stie mai bine decat mine ce am si ce nu am .Cum obtineti ma informatiile astea ?printrun 69 intre voi ?Mai bine difuzatile in direct la tv sub anonimat .Aveti deja antecedente .Ce muieri pishate...

bogdan350cid 27-11-08 00:23

Re: Intalnirea Baimarenilor !
 
ce rai sunteti bah animalelor xxx :lol::lol::lol:

M I V E C 27-11-08 07:32

Re: Intalnirea Baimarenilor !
 
Quote:

Originally Posted by koffa (Post 1888755)
Altul care stie mai bine decat mine ce am si ce nu am .Cum obtineti ma informatiile astea ?printrun 69 intre voi ?Mai bine difuzatile in direct la tv sub anonimat .Aveti deja antecedente .Ce muieri pishate...

auzi bai, scl*vule, stii cum ai putea sa scapi din toata vrajala asta care se face din tine?
pui niste poze cu masina sparta asa grozav cum arata, si recunosti ca esti o sl*ga care face pe interesantul, si daca vrei si tu niste ,,informatie" hai si te conecteaza la USB cu pofa, dar sa nu uiti sa iti faci dintii, ca asa cum esti acuma parca este o grebla

scuze de off topic dar chiar nu ma pot abtine

IonutzMFF 27-11-08 15:12

Re: Intalnirea Baimarenilor !
 
Quote:

Originally Posted by M I V E C (ex.R M B) (Post 1888892)
auzi bai, scl*vule, stii cum ai putea sa scapi din toata vrajala asta care se face din tine?
pui niste poze cu masina sparta asa grozav cum arata, si recunosti ca esti o sl*ga care face pe interesantul, si daca vrei si tu niste ,,informatie" hai si te conecteaza la USB cu pofa, dar sa nu uiti sa iti faci dintii, ca asa cum esti acuma parca este o grebla

scuze de off topic dar chiar nu ma pot abtine


Totusi ai fost destul de nesimtit , e mai in virsta decat tine , arata putin respect .Nu iau partea nimanui , dar daca cineva ar vorbi asa de tatal meu i'as rupe picioarele ....oricine ar fi

M I V E C 27-11-08 16:02

Re: Intalnirea Baimarenilor !
 
Quote:

Originally Posted by koffa (Post 1887192)
Pt astia cu EVO se organizeaza intalnirea trotinetelor .Bonus o savarina si o limonada de la organizatori .Plus un CD cu NFS Undercover .No more bullshit...

Quote:

Originally Posted by koffa (Post 1888069)
Nu va mai faceti voi iluzii ca o sa vedeti subaru spart ca e degeaba .Daca intre timp se intampla ceva va tin eu la curent ...la 380... Ce comportament de Hiena pot sa aiba unii ...'temash in ei de gunoaie

Quote:

Originally Posted by koffa (Post 1888755)
Altul care stie mai bine decat mine ce am si ce nu am .Cum obtineti ma informatiile astea ?printrun 69 intre voi ?Mai bine difuzatile in direct la tv sub anonimat .Aveti deja antecedente .Ce muieri pishate...

Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 1889593)
Totusi ai fost destul de nesimtit , e mai in virsta decat tine , arata putin respect .Nu iau partea nimanui , dar daca cineva ar vorbi asa de tatal meu i'as rupe picioarele ....oricine ar fi

uita-te cu amandoi ochii, si daca poti si cu ala din gura, si citeste printre randuri, si atunci ai sa vezi care face pe smekerul si pe smardoiu.:rolleyes2

Soche 27-11-08 19:21

Re: Discutii despre orice!
 
Eh nici tu nu esti usa de biserica, si tu ai pus paie pe foc... Eu zic sa va linistiti amandoi ca oricum e aiurea cearta si motivul. Daca omu si-a spart masina ghinionul lui nu trebuie sa facem haz de asta. Cred ca stim cu totii cum te simti cand masina ta are ceva si macar o zgarietura. Eu imi vine sa ii omor pe aia ce-mi fac ceva la masina. Daca nu si-a spart-o si a vandut-o e iar treaba lui si nu prea ne priveste pe noi. Tot ce pot sa zic ca e pacat de masina in ambele cazuri. Am vazut poze cu ea si e o bijuterie. Ce n-as da sa-mi permit asa ceva.

P.S. Si daca mi-as permite sa conduc asa ceva tot as pastra Ibiza :X

2ddy 27-11-08 19:30

Re: Discutii despre orice!
 
Topicul fiind "discutii despre orice" incerc sa ma strecor aici,printre certuri,sa va intreb daca sitit cumva unde,cand,si cat costa sa itzi iei....nush exact cum se numesc...licente de pilot...cursuri de pilotaj..in urma carora poti participa la unele curse...m-ar interesa in primul rand pentru a invata sa stapanesc mai bine masina...

daca shtiti ceva plz spuneti-mi....si cam cat monetar implica:D

cu stima,
tudor b.

tuner_cata_05 27-11-08 19:40

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by 2ddy (Post 1890117)
Topicul fiind "discutii despre orice" incerc sa ma strecor aici,printre certuri,sa va intreb daca sitit cumva unde,cand,si cat costa sa itzi iei....nush exact cum se numesc...licente de pilot...cursuri de pilotaj..in urma carora poti participa la unele curse...m-ar interesa in primul rand pentru a invata sa stapanesc mai bine masina...

daca shtiti ceva plz spuneti-mi....si cam cat monetar implica:D

cu stima,
tudor b.

...scoala de pilotaj Titi Aur...;););)
http://www.titiaur.ro/

robbyxX23 27-11-08 19:44

Re: Discutii despre orice!
 
e singura parca :lol:

Dany.bilan628 27-11-08 20:14

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by robbyxX23 (Post 1890148)
e singura parca :lol:

sunt mai multe

botdriver 27-11-08 23:22

Re: Discutii despre orice!
 
MIVEC nu am nimic cu tine dar esti cam rautacios si nu numai acuma in orice discutie de pe forum tu dai replici rautacioase.Chiar daca ar fi lovita masina nu e bine sa facem haz de asta ca nu se stie ce se poate intampla...si la oricare se poate intampla.


All times are GMT +2. The time now is 18:50.

- Copyright 2024 4Tuning