Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Discutii despre orice! (https://forum.4tuning.ro/439-baia/55899-discutii.html)

bogdan350cid 10-08-08 14:08

Re: extrem street race liniutze accelereri
 
:lol:
Quote:

Originally Posted by M I V E C (ex.R M B) (Post 1688799)
daca iti spun ca esti putin retardat ai sa zici ca este adevarat si de unde stiu..????
poi daca in momentul de fata masina nu este functionala la capacitatile normale, de asta tot insisti acuma sperii sa poti depasii un EVO:sad:
si sa nu uitam ca pana acu cateva luni erai un retardat cu mucii pe piept si care nu avea dupa ce bea apa, acuma ai devenit un ,,smeker "care ii plin de besini pe deasupra mai ii si mare sofer.. asa ca hai sa dam un Gutin de jos pana sus. eu imi pun masina la pariu, dar tu???
ce pui??? peugeotul lui Burebista, ca Subarul nu poti....... ca imi primul rand nu este al tau..... si in al doilea rand tu nu ai nici o treaba cu condusul...




asa ca mai bine las-o balta ca suntem deja off topic

in ce categorie s ar incadra masinile astea la liniute?

daca este asa , oare cine pune benzina in subaru, macar aia e proprietate personala?

La o urcare de 11 km pe o anumita rampa oare se poate tine subaru de o masina de 105 cai? eu zic ca ar trebui sa bata un logan intai si dupa aia sa faca provocari la evo uri , nu conteaza a cui e benzina din masina
:lol:

bogo4all 10-08-08 19:42

Re: Discutii despre orice!
 
Nu stiu de ce va tot certati ca nu castigati niciunul nimic, ba poate mai bine ar fi sa va certati cu pm-uri nu in public. In ziua de azi face cine ce poate.

IonutzMFF 11-08-08 20:43

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by VG30DETT (Post 1688609)
a murit Andrea Pininfarina in virsta de 51 de ani desenatorul multor masini momentan lucra la Ferrari 599 GTB Fiorano, 612 Scaglietti , Maserati Quattroporte automatica si GranTurismo .Un accident stupic cred eu pt ca conducea un scuter in incinta fabrici iar o masina nu ia acordat prioritate.

Nu era in incinta fabricii, dar oricum , este un mod foarte bizar de a murii

mosky 12-08-08 12:05

Re: Discutii despre orice!
 
colantari in baia mare se ocupa careva?

IonutzMFF 12-08-08 13:29

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by Adrian BM (Post 1691852)
colantari in baia mare se ocupa careva?

Si eu m'am interesat , dar nu face nimeni asa profesional ....doar in craiova

M I V E C 12-08-08 15:39

Re: Discutii despre orice!
 
depinde ce iti doresti la colante... este o firma care chiar este profii. nu face suprapus ci are imprimanta dintraia smechera.

mosky 12-08-08 15:49

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by M I V E C (ex.R M B) (Post 1692271)
depinde ce iti doresti la colante... este o firma care chiar este profii. nu face suprapus ci are imprimanta dintraia smechera.

capota o vreau "inbracata"

adisoruc 12-08-08 16:34

Re: Discutii despre orice!
 
ex RMB, mai multe detalii. ma intereseaza si pe mine niste colante!

VG30DETT 12-08-08 18:57

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 1690963)
Nu era in incinta fabricii, dar oricum , este un mod foarte bizar de a murii

asta e textul de unde am aflat si am scris pe forum fa tu o traducere .''Questa mattina a Trofarello, in provincia di Torino, è morto all'età di 51 anni Andrea Pininfarina, presidente e amministratore delegato dell'omonima carrozzeria. Come tutte le mattine si stava recando nell'azienda di famiglia alla guida del suo scooter, quando è stato investito da un'auto che, secondo le prime riscostruzioni, non avrebbe rispettato la precedenza. Lascia la moglie e tre figli.''
sursa.QUATTROROUTE.

GODLESS 13-08-08 00:55

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by VG30DETT (Post 1692607)
asta e textul de unde am aflat si am scris pe forum fa tu o traducere .''Questa mattina a Trofarello, in provincia di Torino, è morto all'età di 51 anni Andrea Pininfarina, presidente e amministratore delegato dell'omonima carrozzeria. Come tutte le mattine si stava recando nell'azienda di famiglia alla guida del suo scooter, quando è stato investito da un'auto che, secondo le prime riscostruzioni, non avrebbe rispettato la precedenza. Lascia la moglie e tre figli.''
sursa.QUATTROROUTE.

Traducerea :
"Azi dimineata, în Trofarello, în provincia Torino, a murit la varsta de 51 ani Andrea Pininfarina, preşedinte şi director la Pininfarina caroserie. Ca in fiecare dimineata conducea scooterul sau când a fost lovit de o masina ,din primele investigatii nu i sa acordat pioritate . A lasat soţia şi cei trei copii ..." :shock:

IonutzMFF 13-08-08 03:24

Re: Discutii despre orice!
 
Cine stie :))

M I V E C 15-08-08 15:10

Re: Discutii despre orice!
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by adisoruc (Post 1692389)
ex RMB, mai multe detalii. ma intereseaza si pe mine niste colante!

doua poze informative cu o masina facuta de SC GODAREC SRL
:shock::shock:autocolantul este dintro bucata nu sun zeci demii de autocolante suprapuse:shock::shock:




telef 0722 72 56 73 DAN
la INCUBATORUL DE AFACERI la etaj 4 pe stanga holului in capat

IonutzMFF 20-08-08 10:22

Re: extrem street race liniutze accelereri
 
Quote:

Originally Posted by barracuda (Post 1705527)
bogdane da u ce masina ai?k deja ma facu curios:D toata lumea zice k nu toti au bani sa investeasca intr-o masina k si tine.ce masinuta cati calutzi prezinta si u marfa:D

LA plural , masini ...si nici una sub 200 HP

barracuda 20-08-08 11:42

Re: extrem street race liniutze accelereri
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 1705533)
LA plural , masini ....American Muscle :)

ionutz cand ai vb k nici una nu ii sub 200cp te-ai inclus si pe tine?:D

IonutzMFF 20-08-08 12:32

Re: extrem street race liniutze accelereri
 
E vorba de masinile lui bogdan350cid .....ti sa parut ca m'am referit la masina mea?? Oricum nu mai particip la curse


All times are GMT +2. The time now is 14:14.

- Copyright 2024 4Tuning