Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Discutii despre orice! (https://forum.4tuning.ro/439-baia/55899-discutii.html)

MarcCorneliu 31-07-08 19:30

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by bogdan350cid (Post 1672560)
rezolv eu benzina, omv de aia super , doar fa l pe meseriasul asta care tot vorbeste povesti despere bmveuri tari ce a vazut el in reviste si la televizor.
uite ce private message imi trimite: '
Re: .
Quote:
Originally Posted by MarcCorneliu
Smechere ia zi tu ce bolid ai? cid(ceed)?
Re:
care te intereseaza, ce culoare, smechere? '



E ok , cand ma faci ca nu stiu limba romana , poti sa imi pui si intrebari pe forum, nu trebuie pe pm. Daca chiar vrei vorbim si despre masini. smechere :lol::lol::lol::lol::lol:

Tu esti prost rau frate...
@Mibeci...nush care isi da mai mult in palma,eu sau tu?

PH-11-W S P 31-07-08 20:04

Re: Discutii despre orice!
 
sunt nou in domeniul tuning.....am un a4 d 2002 cu cip de aprox 145calutzi...sh altele!!!ma gandeam k ar sta bene un abtipild 4tuning p luneta!!ma ajuta cineva?,contra cost!

bogdan350cid 31-07-08 20:54

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by MarcCorneliu (Post 1672715)
Tu esti prost rau frate...
@Mibeci...nush care isi da mai mult in palma,eu sau tu?

e o , nu ma supar pe tine ca stiu ca esti un loser care se agita cu un bmveu naspa. daca ai fi cat de cat aproape de mine poate m as supara, dar esti prea departe in urma ca sa conteze ce zici si crezi, smechere

Keisuke 02-08-08 01:25

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by adisoruc (Post 1671794)
mici intamplari nefericite pe M3 sau M5 keisuke?

fun fun fun :)) ...eram pe M3 si ma jucam cu un bimmer, ne tot alergam noi de vreo 50 km + - ...trageam sa ma tin de el, eram undeva in 6500 ture plafonata in 5, m-i se cam terminase parcela :lol: ...viteza era vreo ..probabil ca nu indica bine acul :oops: si deodata incepe sa imi vibreze volanul destul de tare(initial am crezut ca e pana), las gazul fiindca urma o portiune de autostrada unde tocmai plouase si din cauza franei de motor ,sa descarcat spatele si a dansat putin.
Dupa ce am oprit am vazut ca aparuse ceva galme pe cauciuc si probabil de aia mi-a vibrat volanul ...acum astept sa vad daca garantia e buna de ceva sau nu ...pana atunci astept gume noi care vin tot din buzunarul meu ... ..


Quote:

Originally Posted by bogdan350cid (Post 1672560)
rezolv eu benzina, omv de aia super , doar fa l pe meseriasul asta care tot vorbeste povesti despere bmveuri tari ce a vazut el in reviste si la televizor.
uite ce private message imi trimite: '
Re: .
Quote:
Originally Posted by MarcCorneliu
Smechere ia zi tu ce bolid ai? cid(ceed)?
Re:
care te intereseaza, ce culoare, smechere? '

Acum ce sa zic ca nu ma dau ? IT`S ON ! WOOOOOHOOOO HOOOOO ! ! ! ;) ...cand am refuzat eu vreo provocare?

Acum nu o sa ma pun eu sa-i fac reclama lui bogdan dar pot sa zic ca are un adevarat parc auto in fata casei si nici o masina nu are sub 250 cai ..nici macar alea de mers la cumparaturi :lol::lol::lol:

Daca imi dai un coffee iti spun si de la ce vine "cid" :yikes: ,deal ?

adisoruc 02-08-08 10:36

Re: Discutii despre orice!
 
ma bucur ca esti ok!! bine ca nu a fost mai rau.

M I V E C 02-08-08 16:42

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by bogdan350cid (Post 1672858)
e o , nu ma supar pe tine ca stiu ca esti un loser care se agita cu un bmveu naspa. daca ai fi cat de cat aproape de mine poate m as supara, dar esti prea departe in urma ca sa conteze ce zici si crezi, smechere

dejaba il tot pompezi pe fraier. Copilul este in perioada de pubertate, acum este momentul sa se afirme, si aproape ca a reusit. de exemplu de la mine sa facut cu o pereche de palme deja . :zombie::dance::zombie:

IonutzMFF 03-08-08 19:46

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by Keisuke (Post 1675083)
fun fun fun :)) ...eram pe M3 si ma jucam cu un bimmer, ne tot alergam noi de vreo 50 km + - ...trageam sa ma tin de el, eram undeva in 6500 ture plafonata in 5, m-i se cam terminase parcela :lol: ...viteza era vreo ..probabil ca nu indica bine acul :oops: si deodata incepe sa imi vibreze volanul destul de tare(initial am crezut ca e pana), las gazul fiindca urma o portiune de autostrada unde tocmai plouase si din cauza franei de motor ,sa descarcat spatele si a dansat putin.
Dupa ce am oprit am vazut ca aparuse ceva galme pe cauciuc si probabil de aia mi-a vibrat volanul ...acum astept sa vad daca garantia e buna de ceva sau nu ...pana atunci astept gume noi care vin tot din buzunarul meu ... ..




Acum ce sa zic ca nu ma dau ? IT`S ON ! WOOOOOHOOOO HOOOOO ! ! ! ;) ...cand am refuzat eu vreo provocare?

Acum nu o sa ma pun eu sa-i fac reclama lui bogdan dar pot sa zic ca are un adevarat parc auto in fata casei si nici o masina nu are sub 250 cai ..nici macar alea de mers la cumparaturi :lol::lol::lol:

Daca imi dai un coffee iti spun si de la ce vine "cid" :yikes: ,deal ?


Viteza era undeva peste 200 sigur acul indica bine ....:))

VG30DETT 03-08-08 22:25

Re: Discutii despre orice!
 
1 Attachment(s)
o masina care mi-a placut am vazut-o pt a 2 oara undeva in judetul satu mare

andreizr1 03-08-08 22:42

Re: Discutii despre orice!
 
da ... fain matiz :)

robbyxX23 04-08-08 00:31

Re: Discutii despre orice!
 
din spate arata bine :)) nu matizul .. supra :))

MephistoBM 04-08-08 19:11

Re: Discutii despre orice!
 
https://forum.4tuning.ro/571-discutii-generale-moto/86436-adio-motociclete-noaptea-bucuresti.html -nu m-ar mira sa il vad si pe anghel facand asa ceva :|

MM 04 RSC 04-08-08 20:14

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by MephistoBM (Post 1678832)
https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=86436 -nu m-ar mira sa il vad si pe anghel facand asa ceva :|

ar fi o mare porcarie ... 60 de decibeli e mai putin decat o soapta ...

robbyxX23 05-08-08 01:18

Re: Discutii despre orice!
 
60db ? :-| poi ce vor ? seara sa impingem masinile pe strada ? :x de exemplu.. un autobuz,tir, camion.. sunt sigur ca fac mai mult de 60db .. ce le interzic si pe alea ? :|

si ceva ce mi s`a parut amuzant :))
Quote:

"Doresc ca motoarele, scuterele si mopedurile sa fie interzise pe timpul noptii, in intervalul 23 - 05. Mai mult, ATV-urile nu au ce cauta intr-un oras. Potrivit legislatiei auto, aceste vehicule au fost create pentru teren accidentat, iar in Capitala asa ceva nu exista, deci trebuie eliminate.
la ce gropi sunt ... nu prea se vede diferenta :))

T@m@ngo 05-08-08 10:43

Re: Discutii despre orice!
 
Dak se aproba legea si Tariceanu' o sa primeasca amenda k si el are motor ;) :D

Soche 06-08-08 15:07

Re: Discutii despre orice!
 
Mai eu zic altceva... nu ma deranjeaza sunetu, chiar imi place, dar felul motociclistilor de a circula pe strazi e urat rau de tot... Cate o data imi vine sa ma dau jos din masina si sa dau cu ceva dupa el/ei ca sunt unii niste nesimtiti si jumatate...
Nu de mult un prieten de al meu si-a stricat masina din cauza unuia... poc paguba de 40 milioane reparatiile... si a avut distrusa numa bara si o aripa fata...


All times are GMT +2. The time now is 03:29.

- Copyright 2024 4Tuning