Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Discutii despre orice! (https://forum.4tuning.ro/439-baia/55899-discutii.html)

M I V E C 26-07-08 12:04

Re: Accidente Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by MarcCorneliu (Post 1663283)
Iarasi incepi tu,desteptu? am zis eu ceva de masina mea? sau a lui x, y?
Sau ce, BMW face masini doar de 150 250 de cai? Sau daca nu e M inseamna ca e slaba?

bai istetule, daca esti Lake, si nu ai observat noi aici povestim si despre BMWuri, dar trebuie sa indeplinesca cateva conditii , sa fie pe benzina, sau sa fie produs dupa anul 2000. ceea ce face ca masina familiei tale sa nu indeplinesaca nici una dintre conditii.

Asa ca mai bine stai jos si taci. ca deja esti penibil

bogdan350cid 28-07-08 23:43

Re: Accidente Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by MarcCorneliu (Post 1663283)
Iarasi incepi tu,desteptu? am zis eu ceva de masina mea? sau a lui x, y?
Sau ce, BMW face masini doar de 150 250 de cai? Sau daca nu e M inseamna ca e slaba?

da , chiar asta ziceam..daca nu e m sau m modificat, nu e nimic special si nu e tare....hai sa mutam discutia la 'posesori de masini peste 200 cp' sa nu mai te bagi sa comentezi tu si altii cu reviste in fata...sau mai deschidem un thread cu' posesorii de masini de zi cu zi de mers la piata de 400cp'?:twisted: :lol::lol::lol:


Quote:

Originally Posted by MarcCorneliu (Post 1663126)
Vrei sa vezi exemple de foarte multe bmw`uri pe care nu scrie M si sunt puternice? Dar in fine, cu unii de aici degeaba...si deviem si de la subiect...

da ma, hai tu cu bmveu tau , nu mi veni cu reviste si ce ai citit pe net, da te cu keisuke si mai vorbim:lol:

IonutzMFF 29-07-08 00:36

Re: Accidente Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by bogdan350cid (Post 1667443)
da ma, hai tu cu bmveu tau , nu mi veni cu reviste si ce ai citit pe net, da te cu keisuke si mai vorbim:lol:

:)))) my bet is on .....N :)))

MarcCorneliu 29-07-08 10:16

Re: Accidente Baia Mare
 
Quote:

Originally Posted by M I V E C (ex.R M B) (Post 1663309)
bai istetule, daca esti Lake, si nu ai observat noi aici povestim si despre BMWuri, dar trebuie sa indeplinesca cateva conditii , sa fie pe benzina, sau sa fie produs dupa anul 2000. ceea ce face ca masina familiei tale sa nu indeplinesaca nici una dintre conditii.

Asa ca mai bine stai jos si taci. ca deja esti penibil

Ma LAKE esti tu si PUNCT. Ca averezi pe langa, am intrebat ceva la subiect si unadoua sari pe langa, esti pe LANGA< PENIBIL


Quote:

Originally Posted by bogdan350cid (Post 1667443)
da ma, hai tu cu bmveu tau , nu mi veni cu reviste si ce ai citit pe net, da te cu keisuke si mai vorbim:lol:

Ce legatura are asta cu ce am vorbit. esti total off, si pe spate.


Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 1667501)
:)))) my bet is on .....N :)))

Promit ca ma dau si cu el, pe pariu.

adisoruc 29-07-08 11:32

Re: Discutii despre orice!
 
WOW se incinge treaba. ma bag si eu la pariu!!

M I V E C 30-07-08 16:04

Re: Discutii despre orice!
 
eu zic ca Kaisuke o sa io dea la MUMU. o sa umilesca BMWul pana la capatul puterilor. deoarece Lake crede ca BMWul diesel este zburator.

MarcCorneliu 30-07-08 16:25

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by M I V E C (ex.R M B) (Post 1670525)
eu zic ca Kaisuke o sa io dea la MUMU. o sa umilesca BMWul pana la capatul puterilor. deoarece Lake crede ca BMWul diesel este zburator.

Ce lake esti, hai sa dam in labareala acuma.

bogdan350cid 30-07-08 18:13

Re: Discutii despre orice!
 
marcaccacorneliu asta, poate o sa te dai si cu mine, cursa de masini cu masini nu despere masini, daca vrei....

MarcCorneliu 30-07-08 21:47

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by bogdan350cid (Post 1670742)
marcaccacorneliu asta, poate o sa te dai si cu mine, cursa de masini cu masini nu despere masini, daca vrei....

Ar trebui inainte sa inveti sa stapanesti limba romana calumea si apoi sa vorbesti despre altceva...sau tu faci curse de masini cu bicicletele?

Soche 30-07-08 22:17

Re: Discutii despre orice!
 
ma, potoliti-va nu fiti copii...

M I V E C 31-07-08 08:35

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by MarcCorneliu (Post 1670547)
Ce lake esti, hai sa dam in labareala acuma.

poi daca tu inca ,,iti dai in cap" sau mai pe intelesul tau ,, f*ti in palma'' crezi ca o sa mearga mai tare coaja aia ata?, fii serios si date cu Kaisuke sa ti-o traga si el.

bogo4all 31-07-08 09:01

Re: Discutii despre orice!
 
Cred ca e destul.

Keisuke 31-07-08 10:18

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by bogo4all (Post 1671648)
Cred ca e destul.

Acum am vazut si eu forumul, bine ca nu mi-ati facut program, dar benzina cine mi-o baga? :rolleyes2
Vesnicele curse din taste ...care tasteaza mai repede castiga, sau care trece primul 402 m? Aveti numarul meu, eu stau si ma plictisesc in asteptarea unui telefon ;) . WE GO FAST ?
p.s. ca sa fie legala treaba ma dau la urmatoarele liniute ...poate imi indrept si eu evacuarea pana atunci :lol::lol:

adisoruc 31-07-08 10:59

Re: Discutii despre orice!
 
mici intamplari nefericite pe M3 sau M5 keisuke?

bogdan350cid 31-07-08 17:50

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by Keisuke (Post 1671740)
Acum am vazut si eu forumul, bine ca nu mi-ati facut program, dar benzina cine mi-o baga? :rolleyes2
Vesnicele curse din taste ...care tasteaza mai repede castiga, sau care trece primul 402 m? Aveti numarul meu, eu stau si ma plictisesc in asteptarea unui telefon ;) . WE GO FAST ?
p.s. ca sa fie legala treaba ma dau la urmatoarele liniute ...poate imi indrept si eu evacuarea pana atunci :lol::lol:

rezolv eu benzina, omv de aia super , doar fa l pe meseriasul asta care tot vorbeste povesti despere bmveuri tari ce a vazut el in reviste si la televizor.
uite ce private message imi trimite: '
Re: .
Quote:
Originally Posted by MarcCorneliu
Smechere ia zi tu ce bolid ai? cid(ceed)?
Re:
care te intereseaza, ce culoare, smechere? '



E ok , cand ma faci ca nu stiu limba romana , poti sa imi pui si intrebari pe forum, nu trebuie pe pm. Daca chiar vrei vorbim si despre masini. smechere :lol::lol::lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 19:52.

- Copyright 2024 4Tuning