Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Discutii despre orice! (https://forum.4tuning.ro/439-baia/55899-discutii.html)

junior07c 10-05-08 18:58

Re: Intalnirea Baimarenilor !
 
4 Attachment(s)
stiu akum.ms pt indicii.imediat vin la bm k maine voi fi prezent la show :P apropo baieti am un prieten aici in orash care are o masina modificata super fain da mai are d aranjat cate ceva pe ea shi nush cum sa fac sa il conving sa vina cu masina, maine vine dar fara ea :(
datimi o idee.nu pot sa va pun poze pe forum k mno..da care vrea sa o vada dati un pm :)

am pus cateva poze pana la urma k a trebuit sa plec la bm shi nu v-am trms pe mess..pozele is facute cu telu shi nu se vede prea bine.e ford mondeo din '93.benzinar 1.6,2 evacuari, de le auziti cum suna ai d ***..are shi sonorizare cat de cat.pacat k nu vrea sa participe cu el, cica ''nu e masina de expo'' asa mi-a zis shi nu reusesc nici cum sa il convig :(.ne vedem maine
va salut

bogo4all 10-05-08 20:46

Re: Discutii despre orice!
 
Spatele merge cat de cat, in schimb fata parca e pregatita pentru o speciala la wrc de noapte :weirdface:

Dany.bilan628 10-05-08 20:54

Re: Discutii despre orice!
 
cred ca sunt de acord cu tine

MephistoBM 11-05-08 01:29

Re: Discutii despre orice!
 
mda, si eu sunt de acord cu tine... farurile alea de ceata sau ce or fi, dupa parerea mea sunt prea pari ... :-?? oricum, keep on :peace:

junior07c 11-05-08 21:36

Re: Discutii despre orice!
 
angel eyes baieti :D

robbyxX23 11-05-08 22:59

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by junior07c (Post 1528107)
angel eyes baieti :D

farurile si mashina in gen e ok, dar proiectoarele? nu sunt prea mari ? :???:

junior07c 12-05-08 07:22

Re: Discutii despre orice!
 
nu cred :P mie mi se pare k arata bine.poate in poze nu arata asa bn..noaptea se vad super fain :)
ink cateva poze.. http://www.hi5.com/friend/photos/dis...00YyFqA0274329

MephistoBM 12-05-08 13:38

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by junior07c (Post 1528641)
nu cred :P mie mi se pare k arata bine.poate in poze nu arata asa bn..noaptea se vad super fain :)
ink cateva poze.. http://www.hi5.com/friend/photos/dis...00YyFqA0274329

catzi caiutz are?:D

junior07c 12-05-08 15:33

Re: Discutii despre orice!
 
hmm..nu stiu exact da il intreb azi :) are motor de 1.6 benzina,la motor nu a modificat nimik

M I V E C 12-05-08 17:38

Re: Discutii despre orice!
 
Fantomele sunt de fapt rezultatul faptului ca Chuck Norris omoara oameni mai repede decat poate Moartea sa ii proceseze.
Chuck Norris s-a nascut intr-o cabana construita de el
Chuck Norris poate sa aplaude cu o singura mana
Chuck Norris poate sa dea foc la furnici cu lupa. NOAPTEA!!
Chuck Norris a lovit odata un cal in barba..descendentzii acelui cal se numesc acum girafe
Chuck Norris a inchitzit odata un borcan de somnifere. l-au facut sa clipeasca
Chuck Norris se poate sinucide si dupa aia traieste
Chuck Norris doneaza regulat sange la crucea rosie, dar niciodata al lui
Cand vrea Chuck Norris sa doneze sange el nu cere seringa, el cere un shotgun si cateva zeci de buchete de flori
Chuck Norris doarme cu lumina aprinsa..nu pt ca ii e frica de intuneric ci pentru ca intunericului ii e frica de el cea mai scurta cale catre inima unui om este pumnul lui Chuck Norris
Zambetul lui Chuck Norris a readus odata un catzelush la viatza
Lacrimile lui Chuck Norris pot vindeca orice boala inclusiv cancerul. pacat ca nu a plans niciodata.
Chuck Norris are o casutza de vacantza pe luna.
Intr-o camera obisnuita sunt 1 242 de obiecte pe care Chuck Norris le foloseste ca sa te poata ucide, inclusiv camera.
Chuck Norris nu are ceas, el hotaraste cat e timpu.
Daca se intampla ca Chuck Norris sa intarzie vreodata, timpul ar face bine sa mearga mai incet si el.
Chuck Norris a ars odata o padure cand facea experimente cu apa.
Superman are o pereche de pijamale cu Chuck Norris.
Chuck Norris a mers pe strada odata avand o erectzie masiva. nu au fost supravietzuitori
Cand Chuck Norris face flotari, nu se ridica pe el, el impinge pamantul in jos.
ChuckNorris e cunoscut pentru modestia lui dar recunoaste ca este a 8-a minune a lumii.
Casa lui Chuck Norris nu are usi sau ferestre, are numai ziduri prin care acesta trece.
Chuck Norris este IN SPATELE TAU
Tu traiesti pentru ca te-a lasat Chuck Norris in viatza
Chuck Norris e atat de rapid incat incat poate alerga inconjurul pamantului si isi poate da un pumn in ceafa
Cand apare un uragan, inseamna ca a stranutat Chuck Norris
Chuck e singurul om care vorbeste Braille. Fara accent american.
Cei mai mari producatori de dezinfectanti sustin ca produsele lor omoara 99.9% din toti microbii si bacteriile. Chuck omoara 100% din ce vor corpii lui cavernosi.
Chuck Norris TRANTESTE usile rotative
Chuck Norris nu vaneaza, pentru ca asta ar presupune probabilitatea lipsei unui rezultat satisfacator, el UCIDE.
Chuck Norris reguleaza toate femeile de pe pamant in secret odata pe luna pe fiecare. Asa se explica de ce ele sangereaza in fiecare luna.
Doar Chuck Norris poate sa omoare doua pietre cu o singura pasare.
Lui ChuckNorris nu i-a crescut niciodata par pe cojones pentru ca parul nu creste pe otel.
Chuck Norris este singurul om de pe planeta care te poate lovi in spatele fetzei.
Moartea a avut odata o experienta aproape Chuck Norris.
Chuck Norris nu este “dotat” ca un cal, caii sunt dotati ca Chuck Norris.
Chuck Norris a inecat odata un peste.
Copii plang la nastere pentru ca simt ca intra intr-o lume cu Chuck Norris.
Sah Norris i-a facut pe toti mat!

Chuck Norris poate sa-si vada parul de pe fese uitandu-se in orice directie vrea el…privind de jur imprejurul planetei!!

Tsunami-ul din Thailanda n-a fost provocat de cutremur ci de faptul ca i-a scapat lui Chuck Norris, cand facea pipi, maciulia din mana in apa.. in Golful Mexic!!

Variante: Cuc Norris, Ciuc Norris, Shah Norris!!

Chuck Norris rezolva orice ecuatie diferentiala sau integrala din cap!!

Chuck Norris tre’ musai sa fie american…dupa cat e de tare!!!…asa ca ce-i mai trebuie sa fie si destept!!
Chuck Norris nu poate inota, apa ingheata cand il vede.

Chuck Norris nu intra pe usa. sare prin geam
Daca tu ai 5$ iar Chuck Norris are 5$, el are mai multi bani decat tine.
Tastatura lui Chuck Norris nu are butonul ‘ctrl’. El e deja in control.
Chuck Norris poate stranuta cu ochii deschisi.
Chuck Norris a distrus tabelul periodic al elementelor, pentru ca el recunoaste doar elementul surpriza.
Cercetatorii au estimat ca din explozia Big Bang a rezultat o forta egala cu 1CNRhK (Chuck Norris Roundhouse Kick).
Chuck Norris se poate imparti la 0.
Cand Newton a creat Lex Tertia (orice actiune are o reactiune egala in modul si opusa ca sens), a uitat de Chuck Norris.
Chuck Norris poate gauri diamantul cu un fir din parul lui.
Intr-un dictionar din sec. XIII gasit de arheologi, definitia pentru “victima” era “cineva care l-a intalnit pe Chuck Norris”
Triunghiul Bermudelor obisnuia sa fie “Patratul Bermudelor, pana cand Chuck Norris a venit pe unul dintre colturi.
Se crede ca nu poti dobori viteza luminii. Piciorul lui Chuck Norris a doborat-o acum o fractiune de secunda.

De ce doarme Chuck Norris cu lumina aprinsa? Nu pt ca ii e teama de intuneric, ci pt ca intunericului ii e frica de el
Chuck Norris nu va face niciodata infarct. Inima nu e atat de tampita sa-l atace.
Chuck Norris joaca ruleta ruseasca cu pistolul plin. Si castiga mereu.
Cand Chuck Norris taie ceapa nu plange el ci ceapa. De ce in calendarul lui Chuck Norris se trece direct de la 31 martie la 2 aprilie? Nimeni nu face misto de Chuck Norris!
Chuck Norris nu doarme. El asteapta.
Chuck Norris nu are frunte. Ala e doar al treilea sau pumn.
Nu exista lezbiene. Doar femei care nu l-au cunoscut inca pe Chuck Norris
Chuck Norris doarme cu perna sub pistol.
Chuck Norris a fost deja pe Marte, de aceea acolo nu exista viata.
Chuck Norris nu poate sa iubeasca, el poate doar sa nu ucida.
Chuck Norris stranuta cu ochii deschisi. Cand merge la culcare, Bau-Bau se uita in dulap si sub pat sa nu fie cumva acolo Chuck Norris.
Chuck Norris a reusit sa numere pana la infinit. De doua ori.
Fantomele sunt de fapt rezultatul faptului ca Chuck Norris omoara oameni mai repede decat poate Moartea sa ii proceseze.
Chuck Norris s-a nascut intr-o cabana construita de el.
Chuck Norris poate sa aplaude cu o singura mana.
Chuck Norris poate sa dea foc la furnici cu lupa. NOAPTEA!#
Daca ai in buzunar 5 $ si Chuck Norris are 5 $, atunci Chuck Norris are mai multi bani decat tine.
Chuck Norris poate sa omoare 2 pietre cu o pasare.
Cand Chuck Norris intra in apa,Chuck Norris nu se uda, apa se Chuck Norris.
Spatiu Stelar exista doar pentru ca se teme sa fie pe aceeasi planeta cu Chuck Norris.
Chuck Norris nu doarme.Chuck Norris asteapta.
Chuck Norris a numarata pana la infinit, de doua ori.
Chuck Norris nu poarta ceas, Chuck Norris decide ce ora e.
Chuck Norris poate sa omoare 2 pietre cu o pasare.
Cand Bau-Bau merge sa doarma in fiecare seara se uita in dulap dupa Chuck Norris.
Chuck Norris nu doarme.Chuck Norris asteapta.
Chuck Norris nu poarta ceas, Chuck Norris decide ce ora e.
chuck norris a lovit odata un cal in barba..descendentzii acelui cal se numesc acum girafe
un loc de parcare care arata “handicapat” nu este un loc de parcare pentru handicapatzi, este defapt este un avertisment, ca locul ala e a lu chuck norris iar cei care parcheaza acolo vor fi lovitzi pana vor deveni handicapatzi
chuck norris a inchitzit odata un borcan de somnifere. l-au facut sa clipeasca
chuck norris se poate sinucide si dupaia traieste
chuck norris omoara 14 oameni albi pe zi DOAR ca sa dovedeasca ca nu e rasist
chuck norris doneaza regulat sange la crucea rosie, dar niciodata al lui
cand vrea chuck norris sa doneze sange el nu cere seringa, el cere un shotgun si cateva zeci de buchete de flori
cea mai scurta cale catre inima unui om este pumnul lui chuck norris
zambetul lui chuck norris a readus odata un catzelush la viatza
lacrimile lui chuck norris pot vindeca orice boala inclusiv cancerul. pacat ca nu a plans niciodata.
chuck norris are o casutza de vacantza pe luna.
intr-o camera obisnuita sunt 1 242 de obiecte pe care chuck norris le foloseste ca sa te poata ucide, inclusiv camera.
daca se intampla ca chuck norris sa intarzie vreodata, timpul ar face bine sa mearga mai incet si el.
chuck norris a ars odata o padure cand facea experimente cu apa.
superman are o pereche de pijamale cu chuck norris.
cand chuck norris face flotari, nu se ridica pe el, el impinge pamantul in jos.
casa lui chuck norris nu are usi sau ferestre, are numai ziduri prin care acesta trece.
chuck norris este IN SPATELE TAU
tu traiesti pentru ca te-a lasat chuck norris in viatza
daca te uitzi in oglinda si zici chuck norris de 3 ori, va veni si itzi va omora toata familia, dar cel putzin il vei vedea pe chuck norris
daca il vezi pe chuck norris, el te vede pe tine. daca nu il vezi pe chuck norris s-ar putea sa fii la cateva secunde de moarte.
chuck norris e atat de rapid incat incat poate alerga inconjurul pamantului si isi poate da un pumn in ceafa.
Lui ChuckNorris nu i-a crescut niciodata par pe cojones pentru ca parul nu creste pe otel.
Chuck Norris este singurul om de pe planeta care te poate lovi in spatele fetzei.
Moartea a avut odata o experienta aproape Chuck Norris.
Chuck Norris nu este “dotat” ca un cal, caii sunt dotati ca Chuck Norris.
Chuck Norris a inecat odata un peste.
Copii plang la nastere pentru ca simt ca intra intr-o lume cu Chuck Norris.
Cand apare un uragan, inseamna ca a stranutat Chuck Norris
Chuck e singurul om care vorbeste Braille. Fara accent american.
Cei mai mari producatori de dezinfectanti sustin ca produsele lor omoara 99.9% din toti microbii si bacteriile. Chuck omoara 100% din ce vor corpii lui cavernosi.
Chuck Norris poarta barba pt ca toate lamele ( de pumnal)se rup in barba lui
Un caiman l-a muscat odata pe Chuck Norris de cur. Caimanului i-au cazut dintii.
Daca ragaie Chuck Norris, efectul e mai devastator decat in urma catastrofei de la Cernobil.
Chuck Norris si-a pierdut virginitatea inaintea lui tac’su
Daca sforaie Chuck Norris si tu te afli pe o raza de 1.000 km, vei avea dupa aceea nevoie de aparat auditiv.
Chuck Norris a gasit-o pe elodia

cel mai tampit lucru care l_am citit vreodata

robbyxX23 12-05-08 22:30

Re: Discutii despre orice!
 
unele sunt bune si haioase, dar restul ...

junior07c 13-05-08 21:44

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by MephistoBM (Post 1529171)
catzi caiutz are?:D

90 are, e stock :)

VG30DETT 13-05-08 22:29

Re: Discutii despre orice!
 
care aveti detali despre nissanu 300zx gri care l-am pus la accidente baia mare si aici ma refer daca e de vinzare dati un pm.

adisoruc 13-05-08 23:06

Re: Discutii despre orice!
 
vrei sa il cumperi asa cum e acuma?

ionutz shacalu 20-05-08 21:46

Re: Discutii despre orice!
 
salut,sunt ionutz,15 ani,shi imi plac masinile (oricare) .Ash dori pe timp de vara sa "lucrez" la masinute pt. cale ador,pur shi simplu .M-ati putea ajuta cu un loc de munca sau sa fiu ucenic la cineva care mi-ar putea satisface dorintade a le intelege,pls.Daca ma puteti ajuta aveti id johnny_shacalu sau 0748925722.va rog sa ma ajutati pt. ca imi doresc f mult asta,multumiri anticipate


All times are GMT +2. The time now is 00:40.

- Copyright 2024 4Tuning