Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Discutii despre orice! (https://forum.4tuning.ro/439-baia/55899-discutii.html)

teen.ager 29-07-11 21:35

Re: Discutii despre orice!
 
Motiv sa bem!

Dany.bilan628 29-07-11 21:36

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by lanciahf (Post 4496005)

sa vedem intai daca reusesc astia sa repare drumul unde s-a surpat...

cristi.mk4 30-07-11 14:26

Re: Discutii despre orice!
 
baieti, vam lasat plec pt 2 Saptamani in Delta Dunarii, Ne auzim cu bine....

bujuKYL 30-07-11 14:45

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by cristi.mk4 (Post 4497165)
baieti, vam lasat plec pt 2 Saptamani in Delta Dunarii, Ne auzim cu bine....

drum bun sa ai si grija la conditiile de drum si carosabil!...sunt curios ce o sa prinzi peacolo! daca o sa iei ceva agataturi tari!:X

cristi.mk4 30-07-11 15:49

Re: Discutii despre orice!
 
Da ms frumos....

poi o sa-ti arat daca o sa am ceva capturi frumoase....m-am pregatit cu un arsenal incredibil care consta in foto si video :D

AsToR 30-07-11 16:39

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by cristi.mk4 (Post 4497323)
Da ms frumos....

poi o sa-ti arat daca o sa am ceva capturi frumoase....m-am pregatit cu un arsenal incredibil care consta in foto si video :D

Griji la tantari!:) Have fun!

MITSU 30-07-11 17:27

Re: Discutii despre orice!
 
alt motiv sa bem ....de suparare evident. daca ieri se discuta proba de raliu in BM reintrodusa ....azi .....


http://www.emm.ro/Stiri/52846/TRAFIC...bilului-VIDEO-

cristi.mk4 30-07-11 19:05

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by AsToR (Post 4497413)
Griji la tantari!:) Have fun!

am antidotu lor, lam gasit la unguri :D

razvy_91 31-07-11 01:20

Re: Discutii despre orice!
 
Am si eu o intrebare , poate ati facut careva dintre voi operatia asta la masinile voastre . Vreau sa renunt la toba aia din mijloc (aia mare) si sa pun teava in loc de prostia aia . Intrebarea mea este : o sa am probleme cu politia ? Trebuie sa ma astept sa sune cum ar fi fara toba ? Am pus cam tarziu intrebarea asta deoarece sunt programat pentru operatia asta :lol: dar totusi sa stiu la ce sa ma astept :D

Dirty91 31-07-11 07:41

Re: Discutii despre orice!
 
Salut,baieti... mi`am cumparat o masina cu suspensie reglabila si nu am primit cheia aia sa o ridic mai sus...nu ati avea voi sa imi imprumutati una? rotile is bagate sub aripi...:evil:

bujuKYL 31-07-11 10:06

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by razvy_91 (Post 4498185)
Am si eu o intrebare , poate ati facut careva dintre voi operatia asta la masinile voastre . Vreau sa renunt la toba aia din mijloc (aia mare) si sa pun teava in loc de prostia aia . Intrebarea mea este : o sa am probleme cu politia ? Trebuie sa ma astept sa sune cum ar fi fara toba ? Am pus cam tarziu intrebarea asta deoarece sunt programat pentru operatia asta :lol: dar totusi sa stiu la ce sa ma astept :D

aceasi operatie o am si eu la masina, vineri am fost la RAR pentru identificare si nu mi-au zis nimic, nici prin oras inca nu mau oprit desi am trecut pe langa milioane de oameni cu sepci!...linistit poti sa o faci din punctul meu de vedere!

razvy_91 31-07-11 11:58

Re: Discutii despre orice!
 
Mersi mult ! De-abia astept sa fac operatia . Apropo , ti-am auzit opelu intr-o zi si suna demential :D . Asa vreau sa sune si buburuza mea :lol:

bujuKYL 31-07-11 22:53

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by razvy_91 (Post 4498660)
Mersi mult ! De-abia astept sa fac operatia . Apropo , ti-am auzit opelu intr-o zi si suna demential :D . Asa vreau sa sune si buburuza mea :lol:

dupa cum mi-a zis asistentu lui Dani depinde de ce tip de motorizare are, si capacitatea motorului! de exemplu daca ii faci operatia aceasta la un motor de 3,0 benzina suna catrastofal!!!!

cipricipri 02-08-11 09:35

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by Dirty91 (Post 4498292)
Salut,baieti... mi`am cumparat o masina cu suspensie reglabila si nu am primit cheia aia sa o ridic mai sus...nu ati avea voi sa imi imprumutati una? rotile is bagate sub aripi...:evil:

Dani cu esapamentele de pe str.Margeanului avea mai demult ce cauti tu ! Poti incerca acolo !:bunch:In locul tau as lasa-o asa low !

Dirty91 02-08-11 10:23

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by cipricipri (Post 4502539)
Dani cu esapamentele de pe str.Margeanului avea mai demult ce cauti tu ! Poti incerca acolo !:bunch:In locul tau as lasa-o asa low !

Mersi, am gasit cheia...:oops: e prea low....in curbe freaca in aripa cauciucu pe fata:twisted:


All times are GMT +2. The time now is 05:54.

- Copyright 2024 4Tuning