Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Discutii despre orice! (https://forum.4tuning.ro/439-baia/55899-discutii.html)

Dany.bilan628 04-05-08 21:50

Re: Discutii despre orice!
 
in ultima vreme nu se misca nimic in weekend-uri?

VG30DETT 04-05-08 23:13

Re: Discutii despre orice!
 
:shock:am inteles ca este un BMW M3 in oras unul negru care aveti poze cu el sa le puneti daca vreti.:shock:astept.

IonutzMFF 05-05-08 00:32

Re: Discutii despre orice!
 
:))) Cam tarziu ai aflat ....proprietarul este baiatul din august anul trecut cu Honda NSX , va participa la curse duminica viitoare. Masina este un M3 E46 stock , cutie SMG

Keisuke 05-05-08 03:26

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 1514945)
:))) Cam tarziu ai aflat ....proprietarul este baiatul din august anul trecut cu Honda NSX , va participa la curse duminica viitoare. Masina este un M3 E46 stock , cutie SMG

Poate nu am vazut eu bine, dar avea cam putine ture ca sa fie ///M :shock:

GODLESS 05-05-08 04:10

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 1514945)
Masina este un M3 E46 stock , cutie SMG

Nu prea e stock daca are evacuarea modificata ...

IonutzMFF 05-05-08 10:27

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by Keisuke (Post 1515153)
Poate nu am vazut eu bine, dar avea cam putine ture ca sa fie ///M :shock:

E M de la mama lui ...te asigur eu ;)

Keisuke 05-05-08 11:50

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 1515269)
E M de la mama lui ...te asigur eu ;)

te cred pe cuvant :))

MarcCorneliu 05-05-08 15:17

Re: Discutii despre orice!
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by GODLESS (Post 1515165)
Nu prea e stock daca are evacuarea modificata ...

A zis el ca are evacuare modificata? sunetul e acelasi ca stock... cine stie...el ar trebui sa spuna daca are modificari

Nou BMW M1 :o

VG30DETT 05-05-08 19:41

Re: Discutii despre orice!
 
eu vorbeam de niste poze ca sa ma conving ca este un M nu de povesti ceva care sa arate ca este adevarat nu ca m-ar speria:lol::lol:

IonutzMFF 05-05-08 20:26

Re: Discutii despre orice!
 
Vrei sa spui ca il faci ??? Ma faceti sa rad ..nu stiti ce inseamna un m3 poate , daca nu a'ti fost nu vorbiti ...la 360 HP masina trage foarte bine

VG30DETT 05-05-08 23:09

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 1516379)
Vrei sa spui ca il faci ??? Ma faceti sa rad ..nu stiti ce inseamna un m3 poate , daca nu a'ti fost nu vorbiti ...la 360 HP masina trage foarte bine

nu spun ca il fac nu m-as supara daca m-ar face ma bucur ca avem in oras un M dar inca nu avem in oras ceva care sa ma impresioneze.Dar stiu ca in toamna o sa avem ceva care intradevar cred ca ma va impresiona si nu e mult pina atunci dar deocamdata nimic.Si iti mai zic ceva am condus masini mult peste cei 360 hp ai M masini poate pe care nu o sa ai ocazia sa le conduci in toata viata ta.

Dany.bilan628 05-05-08 23:19

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by VG30DETT (Post 1516743)
stiu ca in toamna o sa avem ceva care intradevar cred ca ma va impresiona .

nu ne spui si noua ?

IonutzMFF 06-05-08 00:19

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by VG30DETT (Post 1516743)
nu spun ca il fac nu m-as supara daca m-ar face ma bucur ca avem in oras un M dar inca nu avem in oras ceva care sa ma impresioneze.Dar stiu ca in toamna o sa avem ceva care intradevar cred ca ma va impresiona si nu e mult pina atunci dar deocamdata nimic.Si iti mai zic ceva am condus masini mult peste cei 360 hp ai M masini poate pe care nu o sa ai ocazia sa le conduci in toata viata ta.

De vorbe m'am saturat ...Masina aceasta exista , nu mai are rost sa ne laudam cu japoneze , americane si altele de sute de cai ..pina nu vor fi in oras nu cred nimic ..Oricum banuiesc despre ce e vorba , dar nu ma impresioneaza asa mult acel model ...R34 e altceva :))

GODLESS 06-05-08 01:13

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 1516896)
De vorbe m'am saturat ...Masina aceasta exista , nu mai are rost sa ne laudam cu japoneze , americane si altele de sute de cai ..pina nu vor fi in oras nu cred nimic ..Oricum banuiesc despre ce e vorba , dar nu ma impresioneaza asa mult acel model ...R34 e altceva :))

Nu te ambala asa tare ... ca nu are rost , idea e ca "M3" asta care e in oras nu a convins pe nimeni ca e M3 asta era ideea defapt , daca nu ai observat ... dar marog mai bine venea cu taxiul si aducea poze ca era tot una ... a fost provocat de "mitu" si sa tras pe cur ... is curios duminica daca se baga sa vedem si noi cei 360 de crocodili la lucru :D ... k anul trecut cu nsx-ul a facut 2 cerculete la intrate si sa tirat acasa ... :shock:

P.S.1 E cumva M3 CSL de zici ca are 360 ? editia limitata in 1400 bucati ? nu de alta dar M3 are 338 si parca se zice ca e "stock" (doar evacuarea modificata) ...

P.S.2 Sincer nu stiu ce "destept" schimba evacuarea la un M3 sau se crede mai destept decat inginerii de la BMW ?...

bogdan350cid 06-05-08 03:57

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 1516896)
De vorbe m'am saturat ...Masina aceasta exista , nu mai are rost sa ne laudam cu japoneze , americane si altele de sute de cai ..pina nu vor fi in oras nu cred nimic ..Oricum banuiesc despre ce e vorba , dar nu ma impresioneaza asa mult acel model ...R34 e altceva :))

daca te ai saturat de vorbe mai uitate din cand in cand la tine pe strada , si ce a fost prin parcare pe acolo si o sa apara nu pleaca nicaieri , adica nu departe , pleaca la naftalina doar :twisted:


All times are GMT +2. The time now is 11:34.

- Copyright 2024 4Tuning