Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Discutii despre orice! (https://forum.4tuning.ro/439-baia/55899-discutii.html)

saab power 28-05-11 19:08

Re: Discutii despre orice!
 
nici mie nu imi place....cu toate ca am un deosebit respect pentru rabdarea si munca depusa

cristi.mk4 28-05-11 22:39

Re: Discutii despre orice!
 
stie cineva cum e drumu Bm - Seini - Sm - Carei - Tasnad si drumu spre SM pe la Ardusat

FranktheTank 28-05-11 23:43

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by cristi.mk4 (Post 4357975)
stie cineva cum e drumu Bm - Seini - Sm - Carei - Tasnad si drumu spre SM pe la Ardusat

Drumu' e bunicel pe la Seini, acum l-au mai peticit, in schimb nu-ti recomand drumu' spre SM pe la Ardusat, in Borlesti si in Pomi sunt cratere ca nu iti vezi masina din ele, plus ca risti sa spargi ceva la ea...

norbi_bidi 29-05-11 00:52

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by FranktheTank (Post 4358085)
Drumu' e bunicel pe la Seini, acum l-au mai peticit, in schimb nu-ti recomand drumu' spre SM pe la Ardusat, in Borlesti si in Pomi sunt cratere ca nu iti vezi masina din ele, plus ca risti sa spargi ceva la ea...

Cu tot ca au peticit, tot varza e ! :-j
Dar mai bine nu ma plang.. "nemultumitului i se i-a darul" :))

cristi.mk4 29-05-11 20:12

Re: Discutii despre orice!
 
da multumesc mult......am fost pe la ardusat, in borlesti, pomi Sa reparat din mare, oricum e ok. :D , oricum nu am fost cu masina mea, am fost cu masina prietene`i ford focus`

Vlad :P la-m vazut la tasnad pe tudor, cu brigada lui`



Ps un ford focus rosu nr mm...Bog Rosu din urban am vazut la tasnad... folia de pe spate i da cu firma`n cap, jur k mai urata folie pe geamuri nu am vazut,

teen.ager 29-05-11 20:32

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by cristi.mk4 (Post 4359679)
Ps un ford focus rosu nr mm...Bog Rosu din urban am vazut la tasnad... folia de pe spate i da cu firma`n cap, jur k mai urata folie pe geamuri nu am vazut,

E masina lu Raku.

razvyrulz 29-05-11 21:10

Re: Discutii despre orice!
 
Raku nu mai este de multa vreme membru UR (nu ca eu sunt :) )

robertSRR 29-05-11 22:31

Re: Discutii despre orice!
 
bidi, iti suna bine masina :lol:, am trecut azi unu pe langa altu la iesirea din Seini.. dar te`am observat prea tarziu sa te mai salut sau ceva.. ;)

vlad_:P 30-05-11 10:56

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by cristi.mk4 (Post 4359679)

Vlad :P la-m vazut la tasnad pe tudor, cu brigada lui`



,

si eu mergeam daca nu eram la servici :P

VG30DETT 30-05-11 11:38

Re: Discutii despre orice!
 
:rolleyes2:rolleyes2taxa auto se extinde:rolleyes2:rolleyes2http://www.emaramures.ro/Stiri/49847/MASURI-Liderii-coalitiei-au-mandatat-Guvernul-sa-impuna-plata-taxei-auto-la-prima-vanzare-a-masinilor-vechi-

norbi_bidi 30-05-11 11:57

Re: Discutii despre orice!
 
Se extinde, dar uite ce scandal fac cei de la UE si ameninta statul roman cu amenzi daca nu returneaza banii si scot taxa... :P

Robi: Te-am vazut si eu, dar tot prea tarziu... Mergeam spre apa tu mergeai spre bm :D


PS: sper ca veniti: www.chevrolet.dragracing .ro/

razvy_91 30-05-11 12:29

Re: Discutii despre orice!
 
Bineinteles ca mergem 8)

bujuKYL 30-05-11 20:29

Re: Discutii despre orice!
 
poi si eu am tot postat cine vine, sa ne intalnim sa mergem toti deodata! ar fi mai frumos parerea mea! ce zice-ti se anunta careva, sa tot facem si o intalnire intr-un loc potrivit sa mergem deodata!

Spark 01-06-11 13:46

Re: Discutii despre orice!
 
este careva de prin baia mare care merge la tuning show-ul din debrecen ungaria, devil tuning ? din 5 iunie

norbi_bidi 01-06-11 14:06

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by Spark (Post 4366915)
este careva de prin baia mare care merge la tuning show-ul din debrecen ungaria, devil tuning ? din 5 iunie

Mergeam eu daca era si drag :P


All times are GMT +2. The time now is 23:40.

- Copyright 2024 4Tuning