Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   Discutii despre orice! (https://forum.4tuning.ro/439-baia/55899-discutii.html)

OhRilLy?x_X 31-12-07 01:24

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by OhRilLy?x_X (Post 1268885)
am vaz de ceva timp video asta, dar mi se pare absurd aia stau si filmeaza in loc sa stinga si ei o flacara cv :rolleyes2

scz de double post, dar nu am mai putut da edit am gasit cv interesant p aici p forum :D
https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club/61390-wakeupbucharest-drift.html

Kratos 03-01-08 16:49

Salutare oameni buni!
 
8) De ceva vreme urmaresc aceasta sectiune si am observat cateva nume cunoscute (chiar si masini :D ) mie.Si am zis sa ies si eu din anonimat spunandu-mi direct parerea.
Prima impresie este una foarte buna adica unii oameni nu sunt chiar ceea ce par asta am invatzat;dar unii sunt chiar contrariul.Asa intamplarea face ca il cunosc personal pe iubitul vostru valdo cel cu ursuletul lui care va cam sacaie pe aici :). Si am stat si am vorbit cu el pe o tema foarte evidenta in care nu doreste sa recunoasca faptul ca firma MERCEDES are mult mai mult STIL si ELEGANTA fata de BMW.Referindu-ma per ansamblu ba inca una pe care a zis-o ca un om de afaceri mai repede ar merge cu un bmw M5 decat un lamborghini gallardo.Ma rog....el spunea ca doar eu cred asta si ca sunt picat din luna dar vreau sa ii arat ca nu e asa.Cu tot respectul astept pareri aratandu-i omului astuia calea adevarata.ms inca odata.8) 8) 8)

tuner_cata_05 03-01-08 21:56

Re: Discutii despre orice!
 
Sal Kratos si bine ai venit!!!
Nu are rost sa iti bati capul :D ,pt.ca fiecare dintre noi avem anumite preferinte in domeniul auto;) ;) ;)

adisoruc 03-01-08 22:56

Re: Discutii despre orice!
 
intradevar fiecare cu parerea lui, dar si dupa mine mercedes are mult mai mult rafinament decat bmw-urile. si sa nu uit, bine ai venit!

bogo4all 04-01-08 00:14

Re: Discutii despre orice!
 
Se pare ca baietii(Keisuke si Tengu) nu au somn :D, treceau intr-o veselie pe aici pe la gara :D.

adisoruc 04-01-08 10:20

Re: Discutii despre orice!
 
hehehe, si nu numai ei nu au somn. ne pregatesc ceva oare?

MM 04 RSC 06-01-08 05:06

Re: Discutii despre orice!
 
ce bine ma simt cand vad actiune in orash ;)) tengu si keisuke la ora 6 dimineata pe strazi :D bvo ! :P

bogo4all 07-01-08 18:40

Re: Discutii despre orice!
 
Sunt carturi la noi in oras fratilor, de pe Margeanului o iei in stanga pe langa RaR , mergi vreo 500 metri si pe stanga. E 25 lei, 10 minute.

soaarecu 07-01-08 21:10

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by bogo4all (Post 1280469)
Sunt carturi la noi in oras fratilor, de pe Margeanului o iei in stanga pe langa RaR , mergi vreo 500 metri si pe stanga. E 25 lei, 10 minute.

ar fi interesant de dat un raliu cu karturile numa sa nu fie cum sunt astea din cj...unu i mai puternic ca si celalalt...deci,nu am rezolvat nimica...cand stateam in ala slab pierdeam si celalalt castiga si invers...:D

IonutzMFF 08-01-08 19:28

Re: Discutii despre orice!
 
Rotaru sa hotarat sa'si vanda masina , adica ''racitoarea'' ..se organizeaza licitatie pe forum ..Suma de la care incepe licitatie e 6000 euro ( cu 500 peste pretul unei calibre care te'a facut) :) ..Deci ..sa incepem ..da cineva mai mult? :)

MM 04 RSC 08-01-08 19:34

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by mm-07-sor (Post 1282437)
Rotaru sa hotarat sa'si vanda masina , adica ''racitoarea'' ..se organizeaza licitatie pe forum ..Suma de la care incepe licitatie e 6000 euro ( cu 500 peste pretul unei calibre care te'a facut) :) ..Deci ..sa incepem ..da cineva mai mult? :)

de evo e vorba ??? ... si-a dat seama ca nu i se potriveste ? :)))) ... sau care e motivul ? ce vrea sa-si cumpere ?

GODLESS 08-01-08 20:07

Re: Discutii despre orice!
 
i se potriveste numai ca e cam stricacioasa ... se tot sparge cutia !:lol:

IonutzMFF 08-01-08 20:14

Re: Discutii despre orice!
 
Nu e de vina masina ..e de vina piesa dintre volan si scaunul soferului ..se strica cam des in utlima perioada :))

MM 04 RSC 08-01-08 20:23

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by mm-07-sor (Post 1282526)
Nu e de vina masina ..e de vina piesa dintre volan si scaunul soferului ..se strica cam des in utlima perioada :))

ei nah .... la MULTE masini aia e piesa care se strica de obicei :)))) si de asemenea e piesa care le distruge :)

VG30DETT 08-01-08 21:21

Re: Discutii despre orice!
 
Quote:

Originally Posted by mm-07-sor (Post 1282526)
Nu e de vina masina ..e de vina piesa dintre volan si scaunul soferului ..se strica cam des in utlima perioada :))

ionut masina ai te face si cu spatele daca vrea soferul:yikes: :yikes: :lol: :pelvic_th :pelvic_th


All times are GMT +2. The time now is 03:17.

- Copyright 2024 4Tuning