Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ce-ti mai trebuie alarma :D (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/5587-trebuie-alarma.html)

B|shOp-VR6 25-05-05 22:14

Ce-ti mai trebuie alarma :D
 
1 Attachment(s)
:arrow:

lowrider 25-05-05 22:35

ce tare :lol: :lol:

Michael 25-05-05 22:40

aoleooo ce caterink :lol: :lol: :lol: :lol: beton

Psycho 26-05-05 21:05

tare .. l`am mai vazut p unde no offence :P

orlando 26-05-05 21:19

vuai cat de marfa sa mor eu...nu imi vine sa cred ca asemanare cu realitatea...da am si eu o intrebare kestia asta e facuta ptr romani ca la romani se cam practica mersu cu mana pe la proprietatea altului pe afara nu am prea vazut...in orice caz marfa! :D :D :D :D :D

sil4tuning 27-05-05 05:59

la cat de veche arata masina cu prelata aia cu acel ''sistem antifurt'' este posibil sa vina rematu sa o ia nu hoti sau hoti care vor o masina de scandal :lol:

EMaiL 27-05-05 09:01

vai frate cat de beton este :shock: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 23:02.

- Copyright 2026 4Tuning