Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Nokia N70 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/55723-vand-nokia-n70.html)

ZuzuTm 28-10-07 21:40

Vand Nokia N70
 
Vand N70 in stare buna,incarcator :D cutie 140 eu negociabil!! Pt a vedea telefonu dati add Violethell90 Y! si il arat la web! :oops:

juana_man 30-10-07 11:04

Re: Vand Nokia N70
 
c accesorii ai la el?

ZuzuTm 31-10-07 19:01

Re: Vand Nokia N70
 
Deci scze pt intarziere! :oops:. Am asa : Nokia N70 cu 1 giga card,incarcator,stare buna la 120 euro! , Nokia N70 numa cu incarcator la 110 euro(necesita schimbat capacu spate! costa vreo 20 de ron ), Samsung D600 + 512 mb + incarcator la 100 euro ! nici un pret nu ii negociabil sorry!! aaa si fara schimburi :-) !

ZuzuTm 31-10-07 19:35

Re: Vand Nokia N70
 
Si acu fresh un Nokia 6101 + casti + incarcator! 70 euro! Toate telefoanele de mai sus is decodate! :D

ZuzuTm 01-11-07 05:42

Re: Vand Nokia N70
 
uppp!!!!.......!!!!.... :lol:

ZuzuTm 02-11-07 05:52

Re: Vand Nokia N70
 
hai nimeni nu vrea nici un telefon? :-w :-w :-?

ZuzuTm 02-11-07 16:26

Re: Vand Nokia N70
 
~~~~~~ Uppppppppppppppppppppppp ~~~~~~

ZuzuTm 03-11-07 21:43

Re: Vand Nokia N70
 
UP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZuzuTm 04-11-07 16:37

Re: Vand Nokia N70
 
UPPPPPP :-w

ZuzuTm 05-11-07 05:45

Re: Vand Nokia N70
 
----->uppppp<------ :-"

ZuzuTm 05-11-07 09:23

Re: Vand Nokia N70
 
Hai fratilor!!!

ZuzuTm 06-11-07 06:00

Re: Vand Nokia N70
 
Uppppppppppp :-"

ZuzuTm 07-11-07 06:12

Re: Vand Nokia N70
 
D600 95 euro :|! la fiecare scad 5 euro !! asa ca upppppppp

ERY 07-11-07 16:35

Re: Vand Nokia N70
 
Se interzice "UP" mai devreme de 2 zile de la alt "UP" sau de la primul post al topicului, pentru a da timp si anunturilor noi sa fie vazute. Nu ajutati alti useri cu un UP pe vanzarile lor. Posturile va vor fi sterse iar anuntul poate fi blocat.

Este considerat UP orice fel de comentariu sau interventie care nu sunt strict legate de subiect sau de vanzare, indiferent ca vin din partea vanzatorului sau a altor useri. Scaderea pretului este acceptata ca si UP daca aceasta reprezinta minim 10% din pretul actual de vanzare.

ZuzuTm 11-11-07 18:05

Re: Vand Nokia N70
 
Ambele N70 made in Finlanda >>>UPPPP<<<


All times are GMT +2. The time now is 18:52.

- Copyright 2026 4Tuning