![]() |
Vand Nokia N70
Vand N70 in stare buna,incarcator :D cutie 140 eu negociabil!! Pt a vedea telefonu dati add Violethell90 Y! si il arat la web! :oops:
|
Re: Vand Nokia N70
c accesorii ai la el?
|
Re: Vand Nokia N70
Deci scze pt intarziere! :oops:. Am asa : Nokia N70 cu 1 giga card,incarcator,stare buna la 120 euro! , Nokia N70 numa cu incarcator la 110 euro(necesita schimbat capacu spate! costa vreo 20 de ron ), Samsung D600 + 512 mb + incarcator la 100 euro ! nici un pret nu ii negociabil sorry!! aaa si fara schimburi :-) !
|
Re: Vand Nokia N70
Si acu fresh un Nokia 6101 + casti + incarcator! 70 euro! Toate telefoanele de mai sus is decodate! :D
|
Re: Vand Nokia N70
uppp!!!!.......!!!!.... :lol:
|
Re: Vand Nokia N70
hai nimeni nu vrea nici un telefon? :-w :-w :-?
|
Re: Vand Nokia N70
~~~~~~ Uppppppppppppppppppppppp ~~~~~~
|
Re: Vand Nokia N70
UP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Re: Vand Nokia N70
UPPPPPP :-w
|
Re: Vand Nokia N70
----->uppppp<------ :-"
|
Re: Vand Nokia N70
Hai fratilor!!!
|
Re: Vand Nokia N70
Uppppppppppp :-"
|
Re: Vand Nokia N70
D600 95 euro :|! la fiecare scad 5 euro !! asa ca upppppppp
|
Re: Vand Nokia N70
Se interzice "UP" mai devreme de 2 zile de la alt "UP" sau de la primul post al topicului, pentru a da timp si anunturilor noi sa fie vazute. Nu ajutati alti useri cu un UP pe vanzarile lor. Posturile va vor fi sterse iar anuntul poate fi blocat.
Este considerat UP orice fel de comentariu sau interventie care nu sunt strict legate de subiect sau de vanzare, indiferent ca vin din partea vanzatorului sau a altor useri. Scaderea pretului este acceptata ca si UP daca aceasta reprezinta minim 10% din pretul actual de vanzare. |
Re: Vand Nokia N70
Ambele N70 made in Finlanda >>>UPPPP<<<
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:52. |
- Copyright 2026 4Tuning