Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Nokia E50 Ocazie!!! (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/55653-vand-nokia-e50-ocazie.html)

tzoo 28-10-07 11:45

Vand Nokia E50 Ocazie!!!
 
2 Attachment(s)
:idea: NOKIA E50, ARATA F BINE, NU ESTE ZGARIAT SAU SCAPAT, TOATE ACCESORIILE, CUTIE+MANUALE, MAI ARE INCA 5 LUNI DE GARANTIE!
TEl :0741546469/0768133199:idea:

:shock: PRET: 150euro:shock:

razvan_panait 10-11-08 08:29

Re: Vand Nokia E50 Ocazie!!!
 
mai este valabil?ultimul pret

viruszatu1 10-11-08 10:40

Re: Vand Nokia E50 Ocazie!!!
 
anuntul e de un an ...
nu prea mai are cum sa fie valabil..


All times are GMT +2. The time now is 23:39.

- Copyright 2026 4Tuning