Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Nokia 6630 3G (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/5564-nokia-6630-3g.html)

x3mSRK-EVO 24-05-05 18:51

Nokia 6630 3G
 
Nokia 6630
3G/UMTS
65.000 culori
Camera 1,3mpx (1280*960)

pret 16mil.

SpeedeR 24-05-05 19:07

faci un schimb+diferenta cu un 7610?

John Smith 24-05-05 19:32

sau 6670+dif?

blowwind 24-05-05 20:03

yo il dau in 13 mil :) (plata in euro) NOU :) astept clienti :).....se accepta si schimburi :) cineva interesat ??

SpeedeR 24-05-05 20:12

zi kt vrei dk iti dau la schimb un 7610

blowwind 24-05-05 20:19

1) esti din bucuresti ??
2) cum arata telefonul ??in ce stare e :)

SpeedeR 24-05-05 20:25

1. ultima oara knd mam verificat eram in bucuresti

2. arata bine... 90-60-90 :D are 40 si cva ore vorbite... incarcator,cd,cablu usb,etc carcasa are zgarieturi dar mici k deh, asa e la toate :D

blowwind 24-05-05 20:47

sa te mai verifici odata sa fii sigur...iti dau un raspuns curand...

blowwind 25-05-05 13:59

7610(200e) + 155e = 6630

x3mSRK-EVO 26-05-05 07:25

Eu nu accept schimb decat cu 6680. pret 16mil. Merge perfect. Cutie, garantie internationala,CD instalare, cabluri, handsfree, incarcator + cd cu aplicatii, sunete de apel si multe altele + BlueTooth (PC).

P.S. Doua Carduri DV-RS-MMC (128mb si 64mb)

SpeedeR 26-05-05 17:21

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"blowwind\"
7610(200e) + 155e = 6630

hmmmmmmmmmmm....sa ma mai gandesc

ERY 01-06-05 10:06

TELEFONU ASTA 6630 ESTE 250 $ + TVA NOU LA CONEX

blowwind 01-06-05 13:26

cum ma?? ca e la oferta cu abonament 333E fara tva (sau dolari) !!

ERY 02-06-05 13:55

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"blowwind\"
cum ma?? ca e la oferta cu abonament 333E fara tva (sau dolari) !!

Ala este 6680 si preturile sunt in dolari dar ca sa va convingenti intrati pe http://www.connex.ro/personal/produs...dex.jsp?Id=115

blowwind 02-06-05 15:02

buey oferta care o stiu eu e pt 6630 (nu pe 6680) si o vad zilnic pe un panou publicitar...dar sincer nu m`am uitat cand expira!!chiar si la pretul de 254 (304$) + abonament (nu stiu exact cat e!!) se depaseste cu mult suma!!!


All times are GMT +2. The time now is 02:08.

- Copyright 2026 4Tuning