Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Sun Racers (https://forum.4tuning.ro/232-sun-racers.html)
-   -   Poveste fara sfrarsit.... (https://forum.4tuning.ro/232-sun-racers/55531-poveste-sfrarsit.html)

ics3s 26-10-07 20:42

Poveste fara sfrarsit....
 
Deci fiecare zice 5 cuvinte care sa continue ce a zis cel dinainte....
asa ca o sa incep eu...

A fost odata ca niciodata....

SUN 26-10-07 20:58

Re: Poveste fara sfrarsit....
 
Un tsacanit pe nume ics3s

ics3s 26-10-07 22:02

Re: Poveste fara sfrarsit....
 
si conducea el linistit,cand....

RicaFlo 27-10-07 12:29

Re: Poveste fara sfrarsit....
 
Un Gabor La Oprit, Dc?

ics3s 27-10-07 12:31

Re: Poveste fara sfrarsit....
 
sa ii zica drum bun....

browser 27-10-07 12:33

Re: Poveste fara sfrarsit....
 
pentru o mica spaga, dar ?

ics3s 27-10-07 12:34

Re: Poveste fara sfrarsit....
 
dar a plecat cu scartz...

RicaFlo 27-10-07 12:38

Re: Poveste fara sfrarsit....
 
si din spate nino-nino venea.....

browser 27-10-07 12:40

Re: Poveste fara sfrarsit....
 
si zicea trage pe dreapta...

RicaFlo 27-10-07 12:47

Re: Poveste fara sfrarsit....
 
dar el nu vroia .......fugea.....

ics3s 27-10-07 13:50

Re: Poveste fara sfrarsit....
 
pacat ca NOS-ul nu era...

b3a5tm3n 27-10-07 14:03

Re: Poveste fara sfrarsit....
 
era sa te ieie garda

ics3s 27-10-07 14:10

Re: Poveste fara sfrarsit....
 
cand deodata o straduta a aparut...

Achim 27-10-07 14:15

Re: Poveste fara sfrarsit....
 
pe care eram eu pitit :lol:

imi place titlul topicului :lol: :lol: :lol:

Torque 28-10-07 17:33

Re: Poveste fara sfrarsit....
 
si s-a ascuns acolo dupa...


All times are GMT +2. The time now is 14:41.

- Copyright 2026 4Tuning