Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Cine iubeste mai mult, barbatul sau femeia??? (https://forum.4tuning.ro/28-femei/55511-iubeste-barbatul-femeia.html)

Sasha_z 26-10-07 15:54

Cine iubeste mai mult, barbatul sau femeia???
 
Chiar acum o jumatate de ora am vazut o emisiune la Tv cu despre acest subiect...cei de acolo nu m`au lamurit suficient!!!!




Barbatul sau Femeia???? si va rog sa va si explicati alegerea!!!

BULLDOG 26-10-07 16:44

Re: Cine Iubeste Mai Mult??? Barbatul Sau Femeia???
 
dupa parerea mea asta ii o chestie care idfera de la caz la caz si care nu prea poate fi luata ca fapt general ...

Sasha_z 26-10-07 16:53

Re: Cine Iubeste Mai Mult??? Barbatul Sau Femeia???
 
Quote:

Originally Posted by BULLDOG (Post 1169301)
dupa parerea mea asta ii o chestie care idfera de la caz la caz si care nu prea poate fi luata ca fapt general ...

da...si desi ai votat "Barbatul" ....:oops:

Mustang 26-10-07 17:12

Re: Cine Iubeste Mai Mult??? Barbatul Sau Femeia???
 
Barbatul: am votat pentru ca de multe ori el ajunge sa fie primul in relatie care pune suflet.
Permiteti-mi sa spun ca barbatul care urmareste doar sex, il poate obtine dupa prima noapte. In momentul cand simte ceva pentru persoana de sex opus, se manifesta altfel, mai ciudat. De multe ori nici el nu isi da seama de acest lucru.

Partea reala este aceasta:
- daca in relatie amandoi tin unul la celalalt nu se poate spune ca unul iubeste mai mult si altul mai putin; iubirea nu se masoara in procentaj.
- daca o parte isi iubeste partenerul, iar partenerul este doar la stadiul de placut, abia atunci se poate spune ca unul iubeste iar celalalt nu, dar atunci nu se poate numi relatie serioasa.

Sasha_z 26-10-07 17:16

Re: Cine Iubeste Mai Mult??? Barbatul Sau Femeia???
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 1169363)

Partea reala este aceasta:
- daca in relatie amandoi tin unul la celalalt nu se poate spune ca unul iubeste mai mult si altul mai putin; iubirea nu se masoara in procentaj.
- daca o parte isi iubeste partenerul, iar partenerul este doar la stadiul de placut, abia atunci se poate spune ca unul iubeste iar celalalt nu, dar atunci nu se poate numi relatie serioasa.


este foarte adevarat ceea ce spui aici ... dar cred ca tot barbatul se satura primul isi cauta amanta tot primul.... parerea mea..

Mustang 26-10-07 17:19

Re: Cine Iubeste Mai Mult??? Barbatul Sau Femeia???
 
Vreau sa te intreb ceva.
De ce isi cauta barbatul o alta tipa ? Evident e ceva neinregula si la partenera lui care nu il satisface intr-un anumit plan. (sex, mod de gandire, stres etc).

De multe ori si voi alegeti si alt tip din acelasi motiv. ;)
Deci oricum o dai amandoi sunt de vina pentru aceste chestiuni.

In orice caz, ne abatem de la subiectul de baza. ;)

Sasha_z 26-10-07 17:29

Re: Cine Iubeste Mai Mult??? Barbatul Sau Femeia???
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 1169376)
Vreau sa te intreb ceva.
De ce isi cauta barbatul o alta tipa ? Evident e ceva neinregula si la partenera lui care nu il satisface intr-un anumit plan. (sex, mod de gandire, stres etc).

De multe ori si voi alegeti si alt tip din acelasi motiv. ;)
Deci oricum o dai amandoi sunt de vina pentru aceste chestiuni.

In orice caz, ne abatem de la subiectul de baza. ;)


un barbat mi-a spus o data ca barbatii cu cat au mai mult cu atat vor mai mult.........

Claudia 26-10-07 17:35

Re: Cine Iubeste Mai Mult??? Barbatul Sau Femeia???
 
Cred ca aici fiecare bifeaza din propria experienta a relatiilor trecute. Si facand acest sondaj ajungem la concluzia dorita. Nu are nimeni de unde sa stie sigur cine iubeste mai mult. Dar acumuland raspunsuri din experienta fiecaruia vom vedea cum inclina balanta.
In majoritatea experientelor mele de pana acum, barbatul a fost cel care a pus mai mult suflet, asadar voi vota barbatul.

BULLDOG 26-10-07 19:29

Re: Cine Iubeste Mai Mult??? Barbatul Sau Femeia???
 
Quote:

Originally Posted by Sasha_z (Post 1169319)
da...si desi ai votat "Barbatul" ....:oops:

n-am votat deloc ... :) tocmai din motivul explicat mai sus:)

Sasha_z 26-10-07 21:12

Re: Cine Iubeste Mai Mult??? Barbatul Sau Femeia???
 
Quote:

Originally Posted by BULLDOG (Post 1169591)
n-am votat deloc ... :) tocmai din motivul explicat mai sus:)

ok....greseala mea:|

DolusD 26-10-07 21:25

Re: Cine Iubeste Mai Mult??? Barbatul Sau Femeia???
 
yo zic k femeia iubeste mai mult ! am motivele mele :D

BULLDOG 27-10-07 00:48

Re: Cine Iubeste Mai Mult??? Barbatul Sau Femeia???
 
Quote:

Originally Posted by Sasha_z (Post 1169757)
ok....greseala mea:|

nu-i bai ...oricum ... interesant topic ai deschis aici :) :) oricum nu o sa aiba un final ... concret... :) .. probabil o sa castige "barbatul" datorita superioritatii lui de pe acest forum :)

Sasha_z 27-10-07 00:49

Re: Cine Iubeste Mai Mult??? Barbatul Sau Femeia???
 
Quote:

Originally Posted by BULLDOG (Post 1170015)
nu-i bai ...oricum ... interesant topic ai deschis aici :) :) oricum nu o sa aiba un final ... concret... :) .. probabil o sa castige "barbatul" datorita superioritatii lui de pe acest forum :)

depinde de fiecare ce relatii a avut si cu ce fel de persoane:)

BULLDOG 27-10-07 00:52

Re: Cine Iubeste Mai Mult??? Barbatul Sau Femeia???
 
Quote:

Originally Posted by Sasha_z (Post 1170016)
depinde de fiecare ce relatii a avut si cu ce fel de persoane:)

poi asta ziceam si eu in primu post.... desi ... incep sa inclin spre barbat ... pentru ca ... nu stiu femei care sa faca sacrificii atat de mari pt un barbat pe cat face un barbat pt o femeie:)

Mustang 27-10-07 03:53

Re: Cine Iubeste Mai Mult??? Barbatul Sau Femeia???
 
Quote:

Originally Posted by Sasha_z (Post 1169392)
un barbat mi-a spus o data ca barbatii cu cat au mai mult cu atat vor mai mult.........

Fals.
Sunt unii care se multumesc cu ce au. ;)


All times are GMT +2. The time now is 09:03.

- Copyright 2024 4Tuning