Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. (https://forum.4tuning.ro/26-filme-movies-masini-curse-drifturi-burnout-reclame-etc.html)
-   -   Super drifturi si cercuri...o gramada! (https://forum.4tuning.ro/26-filme-movies-masini-curse-drifturi-burnout-reclame-etc/5544-super-drifturi-cercuri-gramada.html)

mihutz_b 24-05-05 10:53

Super drifturi si cercuri...o gramada!
 
3 Attachment(s)
O sa pun aici tot ce am de genul asta...

Primul...poate il stiti, mie mi se pare beton de tot! Curata nebunie si meserie!!!
Iar cat despre al 2-lea...ce sa mai zic, marpha! Mai ales faca cu masina facand drift cercuri singura!

mihutz_b 24-05-05 11:22

3 Attachment(s)
Cateva bmw-uri, Toyota din Underground si un 190 E

Skillzu 24-05-05 16:11

sa mor shi yo shi mama shi masa....e cel mai demential film pe care l-am vazut vreeeeooooodataaaaaaa

Psycho 24-05-05 21:17

frate ... mg sow e dementzial .. ce mashina ..ce cacuciucuri .. de ambreiaj ... imposibil .. imposibiiilll ...

EvLSant0S 24-05-05 21:24

cum face ?faza cu masina , dand singura cercuri ?

Skillzu 24-05-05 21:29

bai pshycho....stii ce a zis olteanu cand a vazut girafa in fatza lui?k asa ceva nu exista.... :lol: nu te-ai suparat nuh? 8) '
la sfarsit se vad in masina micutza un fel de tije la volan...probabil cu alea bloca voalnul..shi probabil avea ceva asemanator la tvr-u...anyway cea mai ciudata faza mi s-a parut modul in care s-au oprit amandoua... :P
oricum alea 10 minute m-am uitat mai rau decat cainele la dvd....tare rau..cand credeai k nu mai are ce sa faca mai mult...suprize surprize :lol:

mihutz_b 24-05-05 21:52

1 Attachment(s)
Si ca sa ma aventurez in fantastic...probabil ca unul de acolo putea sa opreasca motorul prin remote, ceva, sau masina avea un dispozitiv, ceva, mi se pare imposibil , nebunesc, s-o lasi asa sa mearga... Oricum, beton, ma uitam la film si ma gandeam ce poate asta sa faca in 10 min (cat are filmul) sa ma impresioneze, mai vazusem concursuri din astea la greu...dar m-a lasat si pe mine cu gura cascata.

bogdan 25-05-05 14:51

1 Attachment(s)
ieri in rond la cosbuc cand m-am dus sa-mi iau o sorma da am dat o tura inainte sa vad daca sunt locuri de parcare si oricum aia mergeau ca prostii! :wink:

mihutz_b 25-05-05 15:55

Faci misto de noi? Asta e primul film din thread-ul asta... Si nu vad nici o \"romaneasca\"...

bogdan 26-05-05 09:12

tie nu ti se pare ca era o gluma
?! :lol: plus ca la mine nu merg filmele tale

mihutz_b 26-05-05 09:47

Re:
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by \"bogdan\"
tie nu ti se pare ca era o gluma
?! :lol: plus ca la mine nu merg filmele tale

Ok, Ok...
Tre' sa fie de la codec-uri...eu le verific inainte.

mihutz_b 26-05-05 13:03

3 Attachment(s)
Misto e aia alba vopsita...

mihutz_b 08-06-05 14:02

3 Attachment(s)
Niste cercuri slabutze cu un 300E (eu am avutpe mana un 230E automat si se dadea destul de greu, faceam 180 si ma opream cu ambele roti patinand la greu, trebuia sa iau de volan invers sa-l fac sa plece, faceam mai mult 8-uri decat cercuri), un M5 si un M6 (beton) si niste erori de drift.

mihutz_b 10-06-05 13:20

3 Attachment(s)
Mai multe...

mihutz_b 23-06-05 14:14

3 Attachment(s)
Cu ursuletzul pe zapada.
Drift pe drumuri publice!
Niste bosorogi invata la top gear sa faca burnout...ha ha ha (sper sa n-ajung si eu asa)


All times are GMT +2. The time now is 13:18.

- Copyright 2024 4Tuning