![]() |
MOTOR DE CALIBRA PE CIELO
Intrebarea mea yeste dak a pus careva dintre voi asemenea motor pe cielo cel de 2.0 turbo 204cp? si dak l-a pus este legal sau pe naspa
ca as fi interesat cam ce akte iti tre k sa faci transplantu!!! si cam la cati bani t duce intreaga operatiune |
Re: MOTOR DE CALIBRA PE CIELO
3 Attachment(s)
Ai mai facut un topic legat de acelasi subiect. Puteai sa intrebi acolo.
Daca cineva a pus 2.0T nu stiu, dar 2.0 SFi s-a folosit si pe Cielo (chiar SEBASTIAN avea asa ceva pe Cielo). E si in Craiova un Cielo hatchback cu motor de Opel, 2.0 16v SFi. |
blochez topicul asta si va rog sa scrieti unde este deja deschis pe aceasta tema, sa dezvoltati acolo, daca nu condensam informatia se pierde interesul de a fi citit forumul.
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:54. |
- Copyright 2026 4Tuning