Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Freehand - Desene de mana (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana.html)
-   -   Poll Lancia Delta Integrale x8 (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana/54744-poll-lancia-delta-integrale-x8.html)

Ace Axel 18-10-07 10:48

Poll Lancia Delta Integrale x8
 
8 Attachment(s)
Stiti c aveti de facut:

1.Ace Axel
2.Addo_streetracer
3.Bejdesign
4.Cozo_nigga
5.Drifty
6.Giubau
7.Maf
8.MBA_Design

giubau_v8 18-10-07 11:18

Re: Poll Lancia Delta Integrale x8
 
am oscilat intre ace si cozzo...am ales ace pana la urma...imi plac mult masinile colorate:D

ADDOstreet_racer 18-10-07 14:26

Re: Poll Lancia Delta Integrale x8
 
Bej Design , f frumos , .....yo se pare k iar am daton bara ,,,,,,:)))

LKS 18-10-07 17:26

Re: Poll Lancia Delta Integrale x8
 
am votat giubau ..e cea mai reusita .. _ ca e lancia integrale ... aia a lui bejdesign a fost o lancia delta modificata din fwd in awd...nicidecum delta integrale adevarata

se vede din prima ca nu are evazarile aripilor cum le au deltele integrale..
don't believe it ? gugăl it ! lancia delta s4

Bejdesign 18-10-07 20:19

Re: Poll Lancia Delta Integrale x8
 
Ma rog oricum e Lancia Delta Integrale cu care s-a concurat la Pike's Peak.....io nu votez. nu mi se pare corect sa ma votez pe mine, dar nici sa votez pe altul sa imi creez un dezavantaj ;)

maf 18-10-07 21:49

Re: Poll Lancia Delta Integrale x8
 
am votat p vechiul meu idol paliu :))

propun ca pe viitor cn nu face masina propusa sa nu participe la poll :)) mie mi se pare logic si corect

mba 18-10-07 22:53

Re: Poll Lancia Delta Integrale x8
 
addo ne punem lua d mana :) ... 0 voturi ... hai sa ne votam intre noi ...

glumeam ...sa nu credeti k e ceva ...

Bejdesign 18-10-07 22:56

Re: Poll Lancia Delta Integrale x8
 
masina propusa? :lol: pai omule...e Lancia Delta Integrale? Este....deci....;) si dak era propusa, sa se vad ADEVARATELE talente ale oamenilor, era pusa o imagine, o provocare, sa vedem diferentele ;) Asa mi se pare corect

Ace Axel 18-10-07 23:31

Re: Poll Lancia Delta Integrale x8
 
Quote:

Originally Posted by Bejdesign (Post 1155912)
Ma rog oricum e Lancia Delta Integrale cu care s-a concurat la Pike's Peak.....io nu votez. nu mi se pare corect sa ma votez pe mine, dar nici sa votez pe altul sa imi creez un dezavantaj ;)

mie mi se pare un gest urat ... dar in fine ... nu o sa t mai votez nici eu p tine ... sa nu imi creez un un dezavantaj :|

Bejdesign 19-10-07 15:14

Re: Poll Lancia Delta Integrale x8
 
Acuma serios, in marile concursuri, cand sunt mai multi participanti, ei nu au dreptul la vot....de ce sa votez eu pe altu cand si eu sunt in competitie? :lol:

MARI_NSL 19-10-07 15:17

Re: Poll Lancia Delta Integrale x8
 
vot MAf ;)

Ace Axel 19-10-07 17:29

Re: Poll Lancia Delta Integrale x8
 
la "marile" concursuri exista un juriu care alege castigatorul. noi formam aici o comunitate de freehand si incercam sa o dezvoltam, dar tu nu ai prins partea asta.

Bejdesign 19-10-07 20:03

Re: Poll Lancia Delta Integrale x8
 
ok .fiecare face ce crede...am inteles acuma. o sa votez care mi se pare cea mai reusita. mai vb salut si imi cer scuze dak am fost prost...dar mai am eu zilele mele in care sunt cam.....nah. ata ete. Succes tuturor si spor la Dacia 1300 :D Am terminato deja. :P Dar fac 2-3 variante si voi alege una dintre ele :P mai am vreme...:D O seara buna

ADDOstreet_racer 19-10-07 20:43

Re: Poll Lancia Delta Integrale x8
 
Moama da chiar niciun vot rusinos ...Ai dreptate MBA ...Ce sa-i faci asta e ........

Ace Axel 19-10-07 22:34

Re: Poll Lancia Delta Integrale x8
 
Quote:

Originally Posted by Bejdesign (Post 1157663)
ok .fiecare face ce crede...am inteles acuma. o sa votez care mi se pare cea mai reusita. mai vb salut si imi cer scuze dak am fost prost...dar mai am eu zilele mele in care sunt cam.....nah. ata ete. Succes tuturor si spor la Dacia 1300 :D Am terminato deja. :P Dar fac 2-3 variante si voi alege una dintre ele :P mai am vreme...:D O seara buna

bv ... ma bucur k ai inteles :) votul meu merge la tine ;)


All times are GMT +2. The time now is 18:00.

- Copyright 2024 4Tuning