Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul incepatorului (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului.html)
-   -   Scheme de incinte !!!! (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului/5457-scheme-incinte.html)

Heparu_Boy 19-05-05 21:08

Scheme de incinte !!!!
 
Vreau si eu o schema pentru difuzorul asta !!!
PIONEER TS-W256C !!!!
Cu mai multe detalii !!!!

DaciaMustang 30-05-05 03:40

vezi ca am pus eu i lista cu dimensiunile incintei si portului, in poll-ul \"tub sau incinta?\" acolo gasesti dimensiunile, iar daca nu te descurci intrebi (pe mine sau pe altcineva)


All times are GMT +2. The time now is 07:55.

- Copyright 2026 4Tuning