Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Daewoo (https://forum.4tuning.ro/313-discutii-daewoo.html)
-   -   euro sau nu??? (https://forum.4tuning.ro/313-discutii-daewoo/54433-euro.html)

suciuciprian 15-10-07 12:59

euro sau nu???
 
am un tico sl din 2000.si am o intrebare e masina noneuro?altii zice ca are euro 2 da eu nu vad sa scrie nicaieri nici in talon nici in cartea de identitate sau scrie altundeva sau nu este?:D

Roby Tico 22-10-07 11:26

Re: euro sau nu???
 
la RAR iti da info(undeva este un x2 daca e euro 2,undeva in acte....)sau cand platesti rovigneta intreaba ca tre' sa fie mai ieftin

suciuciprian 22-10-07 13:01

Re: euro sau nu???
 
poi intradevar ca rovienieta am platito cu 50RON.sau asa paltiti si voi?

ChRiS<YGC> 22-10-07 13:09

Re: euro sau nu???
 
dupa lungi cercetari am aflat ca e euro 2 :P ...

suciuciprian 24-10-07 19:33

Re: euro sau nu???
 
noah daca e chiar asa................ms mult ca mai ajutat @chris.:D


All times are GMT +2. The time now is 21:14.

- Copyright 2026 4Tuning