![]() |
euro sau nu???
am un tico sl din 2000.si am o intrebare e masina noneuro?altii zice ca are euro 2 da eu nu vad sa scrie nicaieri nici in talon nici in cartea de identitate sau scrie altundeva sau nu este?:D
|
Re: euro sau nu???
la RAR iti da info(undeva este un x2 daca e euro 2,undeva in acte....)sau cand platesti rovigneta intreaba ca tre' sa fie mai ieftin
|
Re: euro sau nu???
poi intradevar ca rovienieta am platito cu 50RON.sau asa paltiti si voi?
|
Re: euro sau nu???
dupa lungi cercetari am aflat ca e euro 2 :P ...
|
Re: euro sau nu???
noah daca e chiar asa................ms mult ca mai ajutat @chris.:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:14. |
- Copyright 2026 4Tuning