Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   !!! S-a furat ATV !!! (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/54337-furat-atv.html)

NILS_BUCURESTI 14-10-07 07:12

!!! S-a furat ATV !!!
 
8 Attachment(s)
In noaptea de 13 spre 14 Octombrie 2007 mi-au furat din zona Aparatorii Patriei sector 4 Bucuresti ATV-ul. Marca LINHAI model Aniversar 300cmc de culoare neagra cu nr B 66 NLS.

Semne distinctive:

1) Toba sport BORLA
2) Autocolante rosii UFO si autocolante cu MIDNIGHT RACERS
3) Led rosu de la alarma langa display pe ghidon
4) Troliu (capestan) montat in partea din fata


DACA IL VEDE CINEVA SAU AFLA CEVA ESTE RUGAT SA MA CONTACTEZE PE NR 0740.340.379

SE OFERA RECOMPENSA 500 Euro


All times are GMT +2. The time now is 18:08.

- Copyright 2026 4Tuning