Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4Tuning Exhibition Buzau (https://forum.4tuning.ro/445-4tuning-exhibition-buzau.html)
-   -   Castigatori 4Tuning Exhibition (https://forum.4tuning.ro/445-4tuning-exhibition-buzau/54230-castigatori-4tuning-exhibition.html)

wolfgang_69 15-10-07 09:34

Re: Castigatori 4Tuning Exhibition
 
Quote:

Originally Posted by Xel'Naga (Post 1148524)
premiile s-au referit la painting & unique vynils ... si ca o informatie pentru tine NU e stiker daca tot te dai cunoscator ci este VYNIL ( la fel ca si tigra asta ca o idee ) ... singura picata era masini lui Dany - loganul albastru !! ;) :idea:

mai era pictata si a mea ;)..numai k nu a anuntat nimeni knd se fac jurizarile sau inscrierile la concurs.ma rog,asta e,nu totul poate fi perfect :rolleyes2

Gratzian 15-10-07 11:05

Re: Castigatori 4Tuning Exhibition
 
au fost jurizate toate masinile, nu s-a facut inscriere speciala...
aproape imediat dupa burn s-a inceput jurizarea... pacat ca unele masini au plecat... vezi posturile de la inceputurile topicului...

200SX 15-10-07 12:11

Re: Castigatori 4Tuning Exhibition
 
Quote:

Originally Posted by Gratzian (Post 1149852)
au fost jurizate toate masinile,

eu venisem sa particip la cel mai bun sistem audio dar apoi m-am orientat spre cel mai bun interior :-P dar nu mi s-a pus nici o intrebare referitoare la modificarile aduse interiorului de catre juriu, chiar toate au fost jurizate?

PS: ce remarca rautacioasa...
PPS: scuze daca am gresit eu

teo911 15-10-07 14:56

Re: Castigatori 4Tuning Exhibition
 
Daa....foarte curios sunt sa stiu cand s-a inceput jurizarea pt concursuri....Am mai stat cam 2 ore dupa burnout si nu s-a intamplat nimik...

Gratzian 15-10-07 19:52

Re: Castigatori 4Tuning Exhibition
 
Quote:

Originally Posted by 200SX (Post 1149951)
eu venisem sa particip la cel mai bun sistem audio dar apoi m-am orientat spre cel mai bun interior :-P dar nu mi s-a pus nici o intrebare referitoare la modificarile aduse interiorului de catre juriu, chiar toate au fost jurizate?

PS: ce remarca rautacioasa...
PPS: scuze daca am gresit eu

intreaba-l pe rosonic, el a foost la discutia in jurizarea masinii tale de catre juriu... ba chair, cand ai iesit din masina, ai intrebat daca mu e si best-engine, ca la asta ai fi vrut sa participi, sefu...
ideea e ca stiu ca glumesti, dar fii atent ca unii nu stiu si te iau in serios...
asta nu mai e gluma, e defaimare....

keemo 15-10-07 20:00

Re: Castigatori 4Tuning Exhibition
 
Quote:

Originally Posted by ZoliaT (Post 1146572)
BEST OF BUZAU
^^^^^^^^^^

VW GOLF IV

dak as fi fost in juriu as fi votat altceva.....as fi votat fiatu brava...
oricum arata bine si golfuletzu asta...

Gratzian 15-10-07 20:08

Re: Castigatori 4Tuning Exhibition
 
Quote:

Originally Posted by teo911 (Post 1150161)
Daa....foarte curios sunt sa stiu cand s-a inceput jurizarea pt concursuri....Am mai stat cam 2 ore dupa burnout si nu s-a intamplat nimik...

dupa cum vezi mai sus, chiar s-a intamplat...

200SX 16-10-07 09:20

Re: Castigatori 4Tuning Exhibition
 
Quote:

Originally Posted by Gratzian (Post 1150702)
intreaba-l pe rosonic, el a foost la discutia in jurizarea masinii tale de catre juriu... ...

acuma stiu unde sa caut "sabotorul"


PS: pt restul care nu stiu despre ce e vorba tre sa fac o precizare sistemul meu audio e compus din NIMICA

Gratzian 16-10-07 13:38

Re: Castigatori 4Tuning Exhibition
 
firar sa fie... mi-a scapat sa facem o diploma pentru asta...
oricum imi pare rau ca nu am avut best engine...

DONU' 16-10-07 15:07

Re: Castigatori 4Tuning Exhibition
 
La Ploiesti trebuia sa avem Best Engine...
Aveam VR-ul fara tobe pana la jumate.
Batusem si Porsche-urile la sound. :lol:

Brutus_vali 16-10-07 21:24

Re: Castigatori 4Tuning Exhibition
 
Da...intradevar masina lui Dany e tare (GGD-ul) si interiorul imi place, e reusit, dar nu mi-a zis ca vine la Buzau, oricum isi merita premiile...Bafta baieti si fara incidente!

200SX 17-10-07 00:52

Re: Castigatori 4Tuning Exhibition
 
Quote:

Originally Posted by Gratzian (Post 1152026)
firar sa fie... mi-a scapat sa facem o diploma pentru asta...
oricum imi pare rau ca nu am avut best engine...

LoL la faza cu diploma
pt "best engine" eu intelesesem ca se tinea duminica jurizarea

hasky 17-10-07 07:15

Re: Castigatori 4Tuning Exhibition
 
sa inteleg ca iar am castigat cu 2 masini facute la noi hehehheeh felicitari propietarilor

Xel'Naga 17-10-07 12:04

Re: Castigatori 4Tuning Exhibition
 
Quote:

Originally Posted by hasky (Post 1153364)
sa inteleg ca iar am castigat cu 2 masini facute la noi hehehheeh felicitari propietarilor

OPEL TIGRA ( Midnight Racers ) & VW BORA ( Urban Division ) :lol: :twisted:

ClaudyuNSL 17-10-07 19:05

Re: Castigatori 4Tuning Exhibition
 
a mai fost si E30-ul cu lambo acolo si era tot pictat...dar se pare ca premiile si jurizarea nu se fac cand toate masinile sunt prezente cum ar fi normal ca daia am venit acolo nu sa ne parcam masinile la expozitia auto.Pe viitor ar fi OK sa se faca jurizarea mai devreme nu noaptea cand mai sunt 3 masini.Nu vreau sa supar pe nimeni dar nu a fost corect.


All times are GMT +2. The time now is 04:48.

- Copyright 2024 4Tuning