Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   FEMEIA SI MASINA (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/5421-femeia-masina.html)

Mr.Nice 18-05-05 12:23

FEMEIA SI MASINA
 
1 Attachment(s)
SA MAI DAI O MASINA PE MANA UNEI FEMEI....





PEACE
:peace:

shadow 18-05-05 12:37

CRIMAAAAA!!!!
Cum poti sa faci asa ceva la o masina asa superba!!! :cry: :cry: :cry:

alexutzu 18-05-05 12:37

C E R E T A R D A T A
cum o fi reusit?

blowwind 18-05-05 12:49

tipa ca tipa(e proasta :) ) dar cum arata land roverul si cum arata BMW-ul :))

Michael 18-05-05 12:52

pacat de bmwu ala :(

iasi_drifter 18-05-05 13:10

care o fi fost cauza accidentului? verificarea rujului, reimprospatarea machiajului, vopsitul unghiilor, vorbitul la mobil, dezorientarea totala sau defectarea neuronului? hmmm, neclar. raspunsul se joaca dar bate spre ultima varianta... :lol:

pai da asa marea majoritate a femeilor n-ar trebui sa aiba carnet vreodata, ca si o mica parte dintre barbati (melcii soselelor).

Oricum,nu uitati sfatul asta niciodata:
http://www.resursadefun.ro/imagini/imprumuti-masina.jpg

iasi_drifter 18-05-05 13:24

http://ktel1.free.fr/a%20woman.htm

http://ktel1.free.fr/woman/Insolite04_fm.jpg

http://ktel1.free.fr/woman/bm%20esssence.jpg

http://ktel1.free.fr/woman/classe%20...%20edition.jpg


http://ktel1.free.fr/woman/stor2.jpg

http://ktel1.free.fr/woman/stor3.jpg

http://ktel1.free.fr/woman/stor4.jpg

http://ktel1.free.fr/woman/woman.jpg

http://www.circlecity.co.uk/picture_jokes/wpark.jpg

http://www.patched.de/fun/woman_driver2.jpg

http://www.mike-and-christy.com/images/woman_driver.jpg

http://www.bongonews.com/layout1.php?event=1402

:lol:

http://67.19.177.10/newphotos/weird/weird602.jpg

aleks 18-05-05 13:52

muah misoginilor poate avea 200 la ora si o fi pierdut controlul... sau voi nu ati scapat niciodata masina din mana? :lol:

iasi_drifter 18-05-05 14:58

a afirma ca femeile nu stiu in general sa conduca nu inseamna sa fii misogin. e o realitate :D . pana si ele recunosc daca sunt sincere.
cunosc mai multe cazuri de femei care nu si-au luat carnet pt. ca stiu ca le depaseste activitatea de a sofa. O decizie laudabila :)

SFW 18-05-05 16:42

Sunt si suficienti barbati imbecili (soferi si nu numai :) )... si suficiente soferite talentate .... dar la barbati sunt umbriti de ce conduc mai bine (adik noi :roll: :dance: ) si femeile talentate sunt umbrite de cele ce cred ca masina e un accesoriu ca o poseta. (ups am lovit poseta :chick: )
Sa nu uitam de totzi soferii care stau cu barbia pe volan si care nu au nici o treaba cu oglinzile.

SFW 18-05-05 16:45

Pt cea cu bmw-ul se vede ca e doar o poseta mai maricica .. si mai scumpa .... da las ca are sotul bani :no:

shadowro 18-05-05 17:36

penal ar fi ca blonda sa fi luat masina sotului la o plimbare fara ca el sa stie :lol: :lol:

ct77pia 05-06-05 18:39

daaaaaaaaaaaa gresala celor carora le-au dat masinile eu le-a da doar bilet de autobuz :twisted:

LEXUS 05-06-05 22:26

maj femeilor fac accidente cand au tocuri.....oare de ce barbatii nu poarta si ei tocuri? :lol:

SpeedeR 06-06-05 00:06

Moxxule ia zile tu de faza de asta seara de la shaorma :lol: :lol: :lol: :lol: femei la volan (achtung) :!:


All times are GMT +2. The time now is 13:25.

- Copyright 2026 4Tuning