Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   VAND PLAY STATION (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/5414-vand-play-station.html)

bogdan 18-05-05 09:37

VAND PLAY STATION
 
FOLOSIT .ARE UN MEMORI CARD DE 8,E MANARIT SA CITEASCA JOCURI SCRISE,SI AM SI VREO 30 DE JOCURI DIVERSE,PRET 150 NEGOCIABIL

bogdan 26-05-05 09:26

nimic?! nu vrea nimeni :cry: bine 130 usor negociabil

bogdan 01-06-05 13:34

un schimb ceva?!

bogdan 09-06-05 13:48

ESTE PS2!

florian_ford 10-06-05 18:20

cd-urile alea 30 sunt toate piratate nu? ca daca erau originale ti-l luam eu

florian_ford 10-06-05 18:21

aa si ce serie de consola este si cat de uzat este?

bogdan 10-06-05 23:19

bai nu stiu ce serie de consola este este un PS2 normal nu este ala nou (subtirel)iar daca jocurile erau originale fara 1 milion bucata sa fi sigur ca nu le vindeam :wink: aa si este uzat, doar l-am folosit aproape 1 an

Suparatuu 04-09-05 23:31

Trimite-mi un mail cu nr tau de tel sa te sun,m-ar interea,nu stiu cind mai intru aici...

silentBMW 16-08-07 13:01

Re: VAND PLAY STATION
 
sunt interesat de oferta...da-mi un pm daca mai este valabila;)


All times are GMT +2. The time now is 16:41.

- Copyright 2026 4Tuning