![]() |
VAND PLAY STATION
FOLOSIT .ARE UN MEMORI CARD DE 8,E MANARIT SA CITEASCA JOCURI SCRISE,SI AM SI VREO 30 DE JOCURI DIVERSE,PRET 150 NEGOCIABIL
|
nimic?! nu vrea nimeni :cry: bine 130 usor negociabil
|
un schimb ceva?!
|
ESTE PS2!
|
cd-urile alea 30 sunt toate piratate nu? ca daca erau originale ti-l luam eu
|
aa si ce serie de consola este si cat de uzat este?
|
bai nu stiu ce serie de consola este este un PS2 normal nu este ala nou (subtirel)iar daca jocurile erau originale fara 1 milion bucata sa fi sigur ca nu le vindeam :wink: aa si este uzat, doar l-am folosit aproape 1 an
|
Trimite-mi un mail cu nr tau de tel sa te sun,m-ar interea,nu stiu cind mai intru aici...
|
Re: VAND PLAY STATION
sunt interesat de oferta...da-mi un pm daca mai este valabila;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:41. |
- Copyright 2026 4Tuning