Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere (https://forum.4tuning.ro/464-tobe-esapamente-tevi-intercoolere.html)
-   -   Vand Intercooler (https://forum.4tuning.ro/464-tobe-esapamente-tevi-intercoolere/54043-vand-intercooler.html)

Ernest 10-10-07 18:36

Vand Intercooler
 
1 Attachment(s)
se vinde intercooler modificat.. ca marime este cat un radiator mare de apa!! pretz 280 euro negociabil ! poza este reala !!!

pt detalii : 0788 212 794

Ernest 12-10-07 15:50

Re: Vand Intercooler
 
uuuuuuuuuuuuppppppppp

Ernest 15-10-07 13:15

Re: Vand Intercooler
 
nimenu????????????????

Ernest 17-10-07 16:15

Re: Vand Intercooler
 
ink nu s-a dat.. astept oferte...

Ernest 20-10-07 13:29

Re: Vand Intercooler
 
uuuuuuuuuuuppppppppppp

Ernest 21-10-07 01:42

Re: Vand Intercooler
 
nimeni????

Ernest 01-11-07 15:18

Re: Vand Intercooler
 
nu este nimeni interesat??

Hondarul 01-11-07 16:24

Re: Vand Intercooler
 
Pai in cazul in care un intercooler nou, la cutie, mai mare ca cel vandut de tine, este cam 150 E in Romania, fa si tu un pret care sa intereseze lumea.

Ernest 19-11-07 15:28

Re: Vand Intercooler
 
uppppppppppppppppppp

UniculSGM 18-12-07 07:26

Re: Vand Intercooler
 
mai mult de 200 RON nu iti da nimeni pe el

[T3m]b3|| 28-12-08 19:02

Re: Vand Intercooler
 
Quote:

Originally Posted by UniculSGM (Post 1251397)
mai mult de 200 RON nu iti da nimeni pe el

Ii ofer yo 280...
Da' RON, nu E!
:peace:


All times are GMT +2. The time now is 22:54.

- Copyright 2026 4Tuning