Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Lambo speedster (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/5392-lambo-speedster.html)

XTACY 17-05-05 01:38

Lambo speedster
 
4 Attachment(s)
:wink: Pacat ca nu e a mea...si nici nu va fi....

madfish 17-05-05 14:13

joaka la loto si poate , poate ...

lowrider 17-05-05 15:39

Frumos..jentile parca nu sunt stock,nu?

Spot 17-05-05 17:41

daca nu e a ta de ce ai pus topicu la \"Masina mea\" ? :roll: :roll:

dandan 17-05-05 17:50

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"kirilic\"
daca nu e a ta de ce ai pus topicu la \"Masina mea\" ? :roll: :roll:



corect!!!!....de ce??

Sir_KnupSKull 17-05-05 18:03

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"lowrider\"
Frumos..jentile parca nu sunt stock,nu?

sunt stock

georgeb 17-05-05 18:54

topic mutat .

blowwind 17-05-05 19:19

hmm...acum am vazut ca are numere de bucuresti :)) WOOW :D
sper s`o vad si yo :D

el_loco 17-05-05 21:58

Numele corect al masinii este: Lamborghini Murciélago Roadster , iar jantele sunt cele originale ( http://www.lambocars.com/hr/mur/murroad5.htm ).

lowrider 17-05-05 22:16

Intrebam daca sunt originale ptr ca pe Murcielago nu sunt cromate si sunt un pic altfel cele de pe spate,acesta fiind primul Roadster pe care il vad :wink:

wils0n 18-05-05 12:26

cat costa o asea masnia ?

sil4tuning 18-05-05 13:35

cine stie unde sunt facute pozele ?

Face 18-05-05 19:13

Dupa decor, as zice ca pozele sunt facute la \"Jolie Ville\" pe Iancu Nicolae

blowwind 18-05-05 19:24

Dupa decor, as zice ca pozele sunt facute la \"Jolie Ville\" pe Iancu Nicolae



asa e...in a 3 poza se vede f bine parcarea din fatza

DRooPY 18-05-05 19:47

mda.. super tare... XTACY bey ya zi cum facem cu toba aia?


All times are GMT +2. The time now is 18:29.

- Copyright 2026 4Tuning