![]() |
Vand volan Simoni Racing
Volan Simoni Racing din poliuretan, culoare neagra, stare foarte buna. Am la el tot kit-ul de montaj (suruburi, cheie speciala, buton claxon).
Iata un link cu pretul de magazin : http://www.simoniracing.ro/detalii.a...rie=Poliuretan Eu il dau cu 100 lei. Contact : 0728355514 sau patrascu.vlad pe yahoo mess Iata si un link cu poza reala (nu a mers sa dau upload) : [img=https://img186.imageshack.us/img186/1606/dscf0565cr8.th.jpg] |
Re: Vand volan Simoni Racing
Anunt valabil
|
Re: Vand volan Simoni Racing
Cam prin ce zona esti?
|
Re: Vand volan Simoni Racing
Militari-Politehnica
|
Re: Vand volan Simoni Racing
Am primit cateva telefoane, dar nu a mai venit nimeni sa il vada so... anunt valabil!
|
Re: Vand volan Simoni Racing
Sorry, am plecat mult prea devreme. Sper să am timp luni să-l văd. Am numărul tău, te sun inainte. ;)
|
Re: Vand volan Simoni Racing
Anunt valabil!
|
Re: Vand volan Simoni Racing
ai idee dak se potriveste pe un kadett E sau vectra A?
|
Re: Vand volan Simoni Racing
Poate fi montat pe orice masina... cu butucul potrivit :) Eu am butuc de Suzuki, dar e posibil sa mearga si pe alte masini sau sa fie adaptat de cineva priceput pt masina respectiva!
|
Re: Vand volan Simoni Racing
Anunt valabil! Pt. cei interesati, putem aranja ceva si va dau si butucul pe care il am.
|
Re: Vand volan Simoni Racing
L-am vandut. Se poate inchide thread-ul!
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:42. |
- Copyright 2026 4Tuning