![]() |
cumpar GOLF I
Salut tuturor! Caut sa cumpar un Golf I in stare buna de functionare, ITP valabil, eventual daca cunoasteti pe cineva care are de vanzare unul. Am 500e. (stiu ca e putin dar poate mai gasesc ceva banuti intre timp). Imi place ffffff mult aceasta masina si o vreau pentru mine sa fac naveta la locul de munca. Multumesc anticipat pentru orice raspuns!!!!
|
Re: cumpar GOLF I
nimeni? nimic?
|
Re: cumpar GOLF I
am eu un golf 1 diesel, 2 usi, itp valabil 11.2008, alb stare de functionare, consum 4-5% 700 euro
|
Re: cumpar GOLF I
inca valabil!!:sad:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:12. |
- Copyright 2026 4Tuning