Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   cumpar GOLF I (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/53831-cumpar-golf.html)

andolis49 08-10-07 18:58

cumpar GOLF I
 
Salut tuturor! Caut sa cumpar un Golf I in stare buna de functionare, ITP valabil, eventual daca cunoasteti pe cineva care are de vanzare unul. Am 500e. (stiu ca e putin dar poate mai gasesc ceva banuti intre timp). Imi place ffffff mult aceasta masina si o vreau pentru mine sa fac naveta la locul de munca. Multumesc anticipat pentru orice raspuns!!!!

andolis49 10-10-07 17:46

Re: cumpar GOLF I
 
nimeni? nimic?

mk1 gti cabrio 10-10-07 18:00

Re: cumpar GOLF I
 
am eu un golf 1 diesel, 2 usi, itp valabil 11.2008, alb stare de functionare, consum 4-5% 700 euro

andolis49 13-10-07 10:22

Re: cumpar GOLF I
 
inca valabil!!:sad:


All times are GMT +2. The time now is 13:12.

- Copyright 2026 4Tuning