Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4Tuning Exhibition Buzau (https://forum.4tuning.ro/445-4tuning-exhibition-buzau.html)
-   -   POZE - FILME de la Marele Premiu al Buzaului editia a III-a 6-7 octombrie 2007 (https://forum.4tuning.ro/445-4tuning-exhibition-buzau/53662-poze-filme-marele-premiu-buzaului-editia-iii-6-7-octombrie-2007-a.html)

bluey 08-10-07 11:17

Re: POZE - FILME de la Marele Premiu al Buzaului editia a III-a 6-7 octombrie 2007
 
Masinile nu se vad de coji de seminte si de ciori.
Bine ca nu am facut mizerie pe acolo

ClaudyuNSL 08-10-07 11:28

Re: POZE - FILME de la Marele Premiu al Buzaului editia a III-a 6-7 octombrie 2007
 
@Hondarul -toti vroiam sa facem poze masinilor sau sa le filmam dar cum organizarea a fost asa cum a fost nu am mai apucat sa facem nimik.

RoSonic 08-10-07 14:19

Re: POZE - FILME de la Marele Premiu al Buzaului editia a III-a 6-7 octombrie 2007
 
39 Attachment(s)
Cateva poze de duminica, in mare parte cu defilarea baietilor din MR in memoria lui Micutu :( ...

Reme 08-10-07 15:37

Re: POZE - FILME de la Marele Premiu al Buzaului editia a III-a 6-7 octombrie 2007
 
7 Attachment(s)
pun si eu cateva poze de la buzau

fiola 08-10-07 16:08

Re: POZE - FILME de la Marele Premiu al Buzaului editia a III-a 6-7 octombrie 2007
 
ala era drum de liniuta?? hmm altadata organizatorii sa verifice drumul ....asfaltul...k sa mai vina lumea ptr liniutze !! k nah...d-aia vine romanul sa vada lumea k e tare !! :)) oricum misto masini...

Xel'Naga 08-10-07 17:54

Re: Urban Division @ Marele Premiu al Buzaului editia a III-a ~ 6-7 octombrie 2007
 
27 Attachment(s)
cateva poze si de la mine :lol: :twisted: :idea:

sterry_pitic 08-10-07 19:06

Filmulete
 
4 Attachment(s)
Stiu ca organizarea a fost de kko... pacat ca organizatorii nu au avut ce sa faca multimii ... oricum ii inteleg pe participanti ... e mai bine asa decat sa loveasca vreun tampit si sa ramana cu el pe constiinta ...:sad:
Apropo ... niste filmulete de la buzau ....

ClaudyuNSL 08-10-07 19:15

Re: POZE - FILME de la Marele Premiu al Buzaului editia a III-a 6-7 octombrie 2007
 
pentru expozitie si drifturi stie cineva care au fost castigatori?rog un organizator din partea 4tuning sa faca public daca a existat asa ceva.

lascarica 08-10-07 19:37

Re: POZE - FILME de la Marele Premiu al Buzaului editia a III-a 6-7 octombrie 2007
 
9 Attachment(s)
Cateva poze de imediat dupa anularea cursei si desfasurarea paradei in cinstea si amintirea celor trei plecati....
O Paranteza (ce vizeaza alte discutii de aici,pe acelasi subiect)- Poate ar fi frumos sa-nvatzam a protesta si a ne manifesta nemultumirea si fara injuraturi ...daca tot avem pretentia ca suntem inca intr-un fel de doliu.Iar daca nu ne-a placut cum am fost tratati de "publicul" buzoian,nu inteleg motivul ce ne face a deveni niste clone ale lor in spatiul virtual....Eu am fost jignit de ei,dupa ce am lucrat pana pe la 3 noaptea la masina...unii dintre cei foarte vehementi si violenti in proteste ,poate sunt oameni ce nici macar nu venisera sa participe:(.
Afirmatiile mele de mai sus au ca tinta anumiti membri ce eu cred ca ar fi normal sa arate o conduita-model, macar aici pe forum,fiind reprezentanti ai acestei comunitati. Ciudat exemplu dau unii....:(


PS: referitor la imagini: scuze pt pozitia mea in spatele lor...mi-ar fi fost foarte greu sa ajung in timp util pe o pozitie mai nimerita...:(

Lucian 08-10-07 20:28

Re: POZE - FILME de la Marele Premiu al Buzaului editia a III-a 6-7 octombrie 2007
 
De unde ai facut pozele astea ? Incredibil !

keemo 08-10-07 20:37

Re: POZE - FILME de la Marele Premiu al Buzaului editia a III-a 6-7 octombrie 2007
 
intradevar ..foarte frumoase sunt pozele... felicitari ptr poze... :|

ClaudyuNSL 08-10-07 20:38

Re: POZE - FILME de la Marele Premiu al Buzaului editia a III-a 6-7 octombrie 2007
 
de sus din stalpul de pe calea ferata :D

Lucian 08-10-07 20:40

Re: POZE - FILME de la Marele Premiu al Buzaului editia a III-a 6-7 octombrie 2007
 
Asa as zice si eu ... dar totusi ... pe bune ????

ClaudyuNSL 08-10-07 20:42

Re: POZE - FILME de la Marele Premiu al Buzaului editia a III-a 6-7 octombrie 2007
 
da....am vrut sa urc si eu dar nu mai era loc :D:D:D:D:D:

lascarica 08-10-07 23:38

Re: POZE - FILME de la Marele Premiu al Buzaului editia a III-a 6-7 octombrie 2007
 
Eram pe niste tevi ce intradevar ,treceau si pe desupra caii ferate.Mai era un loc bun,pe pancarda de deasupra caii de rulare,insa acolo chiar nu era loc pt doua persoane(unul era acolo deja),mai ales daca trebuia sa si faci ceva cu mainile in afara de a te sustine.....in plus ,eu am doua tendoane taiate si cusute la mana stanga iar urcarea la pancarda,ar fi necesitat putin efort cu ambele maini...:)
Multumesc pentru aprecieri.


All times are GMT +2. The time now is 00:29.

- Copyright 2024 4Tuning