Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   caut service (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/53574-caut-service.html)

xGeorge 05-10-07 16:51

caut service
 
salut caut si io un service cu tinichigerie-vopsitorie ,pt o dacie

CristianoXXX 05-10-07 22:38

Re: caut service
 
daca iti place sa astepti vreo 2-3 luni cu masina acolo te trimit io la cineva =))
(lucreaza bine)

morcov_ssl 06-10-07 11:04

Re: caut service
 
daaaaaaaaaaa......... ca melcu .... termenu tau era d 20 septembrie paraca imi aduc io aminte..... :) da anu .... in ce an (2008 sau 2009) tia zis k e gata.... :)

xGeorge 07-10-07 15:02

Re: caut service
 
sincer , 1 luna 2 as sta ca acu sunt pieton:D are si cuptor?

CristianoXXX 07-10-07 19:30

Re: caut service
 
lol morcove, acu mai nou cica ar mai dura cam o saptamana si ceva...
n-are cuptor dar iti face ce vrei tu, de la tinichigerie, la modificari, vopsitorie si multe

xGeorge 07-10-07 21:22

Re: caut service
 
aham , macar are preturi accesibile?

CristianoXXX 09-10-07 20:28

Re: caut service
 
da, dar nu iti spun unde inca decat dupa ce o termina pe a mea k daca te trimit acum la el, mai vedem masinile cand vom avea nepoti :lol:

xGeorge 10-10-07 13:52

Re: caut service
 
:)) ok , mai dureaza mult la a ta:) dar ce ii face o construieste iar?

CristianoXXX 12-10-07 22:04

Re: caut service
 
ceva de genul :lol:

Gabriel_xenon 13-10-07 17:18

Re: caut service
 
cristiano ce dacie ai?...si cat te duce vopsitul la ea?
se baga oamenii si la 2 culori?
ma gandeam s imi pun si trapa...(am eu una electrica)
ai vazut ceva lucrari de-ale lor?? sunt meseriasi??

CristianoXXX 13-10-07 17:46

Re: caut service
 
io in primavara ii pun sun-roof, daca stiti ce e ala, deci daca se poate pune un sun-roof pe dacie fara probleme banuiesc k nu e asa de greu sa iti puna o trapa
daca e careva interesat astept pm si vb pe mess
apropo, nu ii fac reclama pt k nu am nici un castig de pe urma asta

Gabriel_xenon 13-10-07 17:48

Re: caut service
 
pe mine ma intereseaza mai mult pretul...daca poti sa imi zici ca idee ca sa stiu la ce sa ma astept...
vopseaua ma intereseaza in special
vreau sa o fac in 2 culori....portocaliu-gold cu negru mat...

CristianoXXX 13-10-07 19:40

Re: caut service
 
ti am trimis pm


All times are GMT +2. The time now is 14:43.

- Copyright 2026 4Tuning