![]() |
Vand dual sim NOKIA!!!!
NOKIA dual-sim, camera de 2 mb, bluetooth, PDA, windows mobile, baterie 4200 mAh!!!!!!...etc pretul este de 650 ron
YM: slvx5 Tel: 0765 455 761 |
Re: Vand dual sim NOKIA!!!!
nu cumva e nokLa?
|
Re: Vand dual sim NOKIA!!!!
nokia? =))
nu te supara.. ce model de nokia e? e50 CONCEPT (a se citi FAKE) ? |
Re: Vand dual sim NOKIA!!!!
marca Nokya???
|
Re: Vand dual sim NOKIA!!!!
pune si tu niste poze te rog
multzam |
Re: Vand dual sim NOKIA!!!!
E interesant hai cu niste poze totusi.
|
Re: Vand dual sim NOKIA!!!!
e nokia replica :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:39. |
- Copyright 2026 4Tuning