![]() |
Idei Chevrolet spark
de curand am aflat o chestie...este o firma de publicitate...care...te ajuta sa iti cumperi mashina...
ideea de baza este urmatoarea....ei fac leasingul , cu ei faci un contract prin care te angazezi in urmatoarele : trebuie sa porti reclame pe ea (maxim 20% din suprafata masinii) timp de 4 ani mi se pare ... si lunar masina trebuie sa ruleze 600 km...masina este platita de firma de publicitate...dupa acesti 4 ani masina este a ta..... Masina despre care vorbesc este un Chevrolet Spark ... vechiul matiz.... Astept pareri...chiar ma intereseaza o astfel de afacere avand in vedere k de alti bani nu am de unde sa fac rost sa imi cumpar mashina...... Astept pareri mai ales despre mashina.... |
Re: Idei Chevrolet spark
Ia arunca un ochi pe aici.
|
Re: Idei Chevrolet spark
e veche teapa dar romanu tot nu se invata minte
|
Re: Idei Chevrolet spark
teapa.. ne teapa.. e plin clujul de asa ceva ;)
si sincer inca nu am auzit pe nimeni sa se planga.. dar eu unul nu m-as risca.. a si mi se pare ca treaba cu 4 ani nu e batuta in cuie.. ci doar pe perioada leasingului trebuie sa ai contract cu ei.. |
Re: Idei Chevrolet spark
Nu stiu despre ce firma este vorba, banuiesc ca Publicar, posibil sa gresesc. Insa de Autopres lumea deja a inceput sa se planga deoarece au intarziat (2luni) cu platirea acelei rate lunare de 150e . :idea: :?:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:53. |
- Copyright 2026 4Tuning