Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Virtual Tuning 3D (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d.html)
-   -   Poll - 4T 3D Car Battle Edition 1 - Alegeti Masina (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d/53249-poll-4t-3d-car-battle-edition-1-alegeti-masina.html)

florin_cars 04-10-07 22:02

Re: Poll - 3D Car Battle Edition 1 - Alegeti Masina
 
ce bine k mi-am chemat pasionatii de antichitati la batalie..sper sa invingem gunoaiele plasticate :lol: :lol: :lol:


:)) nu prea e corect ce ai facut .....ai instigat ...poate oamenii aveau de gand sa voteze altceva ....
oricum ......sa vedem ce iese :))))
-GRIGO

keemo 04-10-07 23:07

Re: Poll - 3D Car Battle Edition 1 - Alegeti Masina
 
hehe .. io am inceput febra old school :D:D:D am votat primu celica :X

street_racer 05-10-07 10:42

Re: Poll - 3D Car Battle Edition 1 - Alegeti Masina
 
skyline sau o idee noua la 350z :D

Sleepy_85 05-10-07 11:57

Re: Poll - 3D Car Battle Edition 1 - Alegeti Masina
 
siiii cand se termina acest poll?Ca deja a aparut o rasturnare de situatie, nu v-ati saturat de 350Z, pe bune acuma.

import_skillzzz 05-10-07 12:08

Re: Poll - 3D Car Battle Edition 1 - Alegeti Masina
 
silvia s 15 - 350 a mai fost modelat la 1 aprilie acum 2 ani la 4tuning virtual contest

ruver 05-10-07 14:05

Re: Poll - 3D Car Battle Edition 1 - Alegeti Masina
 
Quote:

Originally Posted by Sleepy_85 (Post 1133747)
siiii cand se termina acest poll?Ca deja a aparut o rasturnare de situatie, nu v-ati saturat de 350Z, pe bune acuma.

eu m-am saturat da de... nici celica 73 ni am pofta sa-o modelez... si alceva cam greu de reusit la cum stateau voturile...

Quote:

Originally Posted by JocKeR (Post 1132267)
nissan 350 z chiar vreau sa vad daca il face careva pe ala din tokio drift ...spor

da numai bine ca si asa vroiam sa fac Dk din Tokyo Dryft nu duar modelarea la ea ci si texturarea... incerc sa scot (daca va iesi 350z-ul) masinuta identica... mai greu cu vinyluc care nu prea gasesc cum arata... chiar daca nu o sa fac o masina originala find copiata dar la cate variante de tuning sunt pt 350z tot se gaseste cinva sa suna uite aia este copiata chiar daca omul a facut din capul lui asa ca eu la aceasta masina am sa ma bazez decat pe modelare,texturare si randare conceptie=0

dupa cum ati vazut pe mine m-ar fi tentat 2 masini :Suzuki SWIFT si Honda Civic da asta e poate cu o alta ocazie... si la o parte din masinile propuse nu se prea gasesc Blueprinturi bune sau chiar deloc...

frost_dani 05-10-07 16:33

Re: Poll - 3D Car Battle Edition 1 - Alegeti Masina
 
uitati de zic eu....dupa ce se termina concursul asta...dupa 1 luna sau nush cat timp.....sa facem din nou poll tot cu aceleasi masini dar excludem masina castigatoare din poll-ul urmator. asa vor avea cu totii ocazia sa faca ce masina vor dori..chiar daca asta va dura un pic :)

ruver 05-10-07 19:13

Re: Poll - 3D Car Battle Edition 1 - Alegeti Masina
 
eu ma gandisem la alta varianta... da nu stiu ce sa zic astept si pararile voastre
ziceam ca cel care castiga battelul sa propuna viitoarea tema... caum mai vedem ne mai gandim pana atunci

mba 05-10-07 19:39

Re: Poll - 3D Car Battle Edition 1 - Alegeti Masina
 
nui buna ideea:d....k atunci se poate sa propuna o masina pe care o are jumate facuta ...sau na ceva d genu...tot cu poll zic eu da alta categorie....

ruver 05-10-07 19:58

Re: Poll - 3D Car Battle Edition 1 - Alegeti Masina
 
pai cum am mai zis si daca are o masina jumate facuta sau deja facuta ce are de castigat ? mai nimic inafara ca sta peroiada de lucru degeaba cand putea sa exerseze in continuare... facand o masina care poate iesea mult mai bine... m-am gandit bine si ar fi numai de pierdut...

mba 05-10-07 20:15

Re: Poll - 3D Car Battle Edition 1 - Alegeti Masina
 
na mai vedem.... acuma sa vedem care castiga...eu sunt d acord cu amandoua niciuna nam mai facuto...si celica imi place da la 350z am macheta...asa ca ....astept sa vad d care sa ma apuc:d...

Sleepy_85 05-10-07 22:53

Re: Poll - 3D Car Battle Edition 1 - Alegeti Masina
 
4 Attachment(s)
Mai haideti sa fim si noi mai originali, tunam o masina rasuflata care a fost tunata de n ori, hai sa fim si noi mai originali cu masinile sa propunem un tuning pt o masina mai noua sau una mai vintage,350Z era misto de tunat acum 2 ani cand era cat de cat noua, eu propun sa tunam ori un Honda Civic S-Type(ca blueprint de Type R n-am vazut), ori un Suzuki Swift ca si aia are potential, sau de ce nu si un EVO X sau o Mazda 323F Lantis astea sunt masini relativ rar tunate, pt ca unele sunt noi si altele sunt mai rare dar sunt frumoase.
Ce vreau sa spun este ca vreau sa fim originali nu sa fim ca toti ceilalti, sunt saturate forumurile de 350Z si Bugatti Veyron

TurkishCarFan 05-10-07 23:17

Re: Poll - 3D Car Battle Edition 1 - Alegeti Masina
 
Celica sau silvia cred ca ar fi cele mai provocatoare...Mai rar intalnite in challenge`uri!
Spor si succes la modificari! ;)

ruver 06-10-07 00:01

Re: Poll - 3D Car Battle Edition 1 - Alegeti Masina
 
Quote:

Originally Posted by Sleepy_85 (Post 1134828)
eu propun sa tunam ori un Honda Civic S-Type(ca blueprint de Type R n-am vazut), ori un Suzuki Swift ca si aia are potentialt

eu te inteleg daca observi astea sunt masinile propuse de mine.... mai ales Swift-ul asi vrea sa il fac... Celica de nici un fel nu am pofta de ea... mia ajuns cu masinile vechi pe care nu ai ce face... exemplu Camaro-ul SS... ce puteam sa fac pe ala...

Sleepy_85 06-10-07 03:12

Re: Poll - 3D Car Battle Edition 1 - Alegeti Masina
 
Camaro iesise misto dar o masina clasica nu e pt tunareala, de aia zic si acum, haideti sa ne gandim bine la ce sa modelam ca sa nu fie ceva banal sau ceva care s-a mai facut pana acum de o mie de ori ca e o pierdere de timp


All times are GMT +2. The time now is 11:55.

- Copyright 2024 4Tuning