Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   SERRES-CUP - weekend race track - 27-30 septembrie 2007 (https://forum.4tuning.ro/421-serres-cup-weekend-race-track-27-30-septembrie-2007.html)
-   -   Primele materiale foto-video de la eveniment (https://forum.4tuning.ro/421-serres-cup-weekend-race-track-27-30-septembrie-2007/53115-primele-materiale-foto-video-eveniment.html)

Gratzian 01-10-07 05:03

Primele materiale foto-video de la eveniment
 
Pana prelucram noi restul de materiale, va dam cateva mostre de poze si filme ca sa va astamparam curiozitatea.

Un eveniment excelent, un regal automobilistic, visul devenit realitate...
chiar e posibil sa te sui la volan, sa ajungi pe circuit si sa fii pilot in adevaratul sent al cuvantului.

Sa ai alaturi atati oameni dintre care pe unii ii intrebi cum se negociaza un viraj, altii sa te intrebe pe tine, sa te sfatuiesti in legatura cu treapta de viteza in care trebuie abordata a doua curba.... sa faci lucruri la care nu visai ca o sa se intmple...

Sa iti para rau ca nu mai ai gume in plus, sa alergi dupa cagule de schimb, sa dai sau sa ceri imprumut o casca ori manusi...

Dar mai ales sa tii strans de volan, cu motorul urland aproape de rosu, sa simti cu regret cum derapezi putin si ai mai pierdut cateva zecimi de secunda...

Sa te intrebi poate prima data in viata daca nu te rastorni in secunda urmatoare...

Sa schimbi a treia pe la inceputul liniei drepte si sa te consideri baftos, sa schimbi a patra, sa distrugi talpa pantofului in apasarea pe acceleratie, si sa privesti cum se apropie acul de par de la sfarsitul liniei drepte, culmea, chiar cand mergi atat de tare....
si numai asfaltul innegrit de gume in acea zona te convinge sa franezi si sa tragi de volan in ultima secunda sperand ca ai intrat pe trasa ideala...

Si iar, cu motorul urland intr-a doua, bagi a treia, stanga usor, si speri sa iasa mai bine urmatorul ac de par, cat mai bine ca sa poti trece serpuind prin sicana...

Si tot asa, si iar, incat nu-ti vine sa crezi cand vezi steagul, si trebuie sa opresti...

Dar iti aduci aminte ca poti sa o iei de la capat.

TOATE ASTEA SUNT POSIBILE PENTRU FIECARE. Eu am simtit toate lucrurile astea, si am bucuria ca sunt repetabile...

S-a nascut Campionatul National de Viteza pe Circuit.

Abia am revenit in Bucuresti. Dupa ce ne odihnim putin, o sa va dam toate detaliile in legatura cu ce s-a intamplat.
Clasamente, timpi, detalii despre organizare, participanti, si mici povesti de la fata locului.
Pana atunci, dupa cum ati citit, ONO a luat locul 1 la B3, si a avut cel mai bun timp al circuitului si cel mai bun timp total.
La B2, Alex si Tom de la Dream Squad au luat locul 1 si 2 plus locul 2 pe echipe.
Insomnia a avut o prezenta de prima mana, si regretam ambreiajul lui Zetemte, care a avut probleme in drum spre circuit si totusi a mers pana acolo stiind ca nu poate participa, numai sa isi sustina prietenii...
Felicitari si lui George de la Speedline, care o sa va povestesc maine in ce conditii de admirat a scos timpul sau...
Sunt multe de povestit, o sa deschid un topic numai cu povesti de acolo...
pana atunci, uitati si clasamentul, nu am putut sa ne odihnim fara sa il punem complet:

https://forum.4tuning.ro/421-serres-cup-weekend-race-track-27-30-septembrie-2007/53116-clasamente-clasament-individual-auto-clasament-echipe-clasament-moto.html

ZoliaT 01-10-07 05:05

Re: Primele materiale foto-video de la eveniment
 
2 Attachment(s)
Filme de la serres :

ZoliaT 01-10-07 05:09

Re: Primele materiale foto-video de la eveniment
 
76 Attachment(s)
Poze cu masini participante :

ZoliaT 01-10-07 05:24

Re: Primele materiale foto-video de la eveniment
 
173 Attachment(s)
poze de la competitia moto :

ovydioo 01-10-07 12:20

Re: Primele materiale foto-video de la eveniment
 
very nice pictures

japi 01-10-07 13:41

Re: Primele materiale foto-video de la eveniment
 
o fortza!:)

UNLORD 01-10-07 15:08

Re: Primele materiale foto-video de la eveniment
 
Felicitari organizatorilor si participantilor!

alex_fan_bmw 01-10-07 15:13

Re: Primele materiale foto-video de la eveniment
 
ce marfa...a fost si un prieten acolo si a participat...acum astept sa vina sa-mi zica cum a fost:D

GRIGO 01-10-07 15:38

Re: Primele materiale foto-video de la eveniment
 
belea .... romanii au aratat ca pot ..... FELICITARI ORIGANIZATORILOR SI PARTICIPANTILOR!!!!

MauS 01-10-07 16:01

Re: Primele materiale foto-video de la eveniment
 
Felicitari participantilor pentru rezultatele obtinute.:-)

RaveBoy 01-10-07 18:19

Re: Primele materiale foto-video de la eveniment
 
a fost superrrrrrrrrrrrr respect celor cu masini :D am luat locu 2 la grupa B la moto :D:D:D

leonard 01-10-07 19:10

Re: Primele materiale foto-video de la eveniment
 
felicitari rave boy...shi celor care au facut treaba buna la serres!!!!
mai ashteptam filmeeeeeeee

alex-mishu 01-10-07 19:39

Re: Primele materiale foto-video de la eveniment
 
Felicitari organizatorilor Si Bravo participantilor....
Very nice.
Istoria se face cu pasi mici.....

Scoop 01-10-07 20:08

Re: Primele materiale foto-video de la eveniment
 
Felicitari celor care au alergat pe pista bv baieti nu numai 400m linie dreapta hai si niste viraje la viteze cu 100+km/h :dance:

Horhe_STI 01-10-07 23:52

Re: Primele materiale foto-video de la eveniment
 
Ceva intr-adevar deosebit!

George


All times are GMT +2. The time now is 14:25.

- Copyright 2024 4Tuning