Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cum facem rost de mai multi cai putere ? (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere.html)
-   -   Vreau sa modific megane II 1.6 16v atat motor kt si exterior! niste pareri? (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere/53076-vreau-modific-megane-1-6-16v-motor-kt-exterior-pareri.html)

VLDBR 30-09-07 19:42

Vreau sa modific megane II 1.6 16v atat motor kt si exterior! niste pareri?
 
niste likuri cu elemente tunning pt megane II ? eleroane, spoilere, praguri, pleoape.. etc

bakal 30-09-07 23:42

Re: Vreau sa modific megane II 1.6 16v atat motor kt si exterior! niste pareri?
 
incearca www.pitstoptuning.ro

dobro_c 05-10-07 21:02

Re: Vreau sa modific megane II 1.6 16v atat motor kt si exterior! niste pareri?
 
si eu am avut aceeasi problema ca si tine si am ajuns la concluzia ca nu are rost... motorul nu are potential de tuning, dar daca tot vrei sa faci ceva cu el schimba evacuarea, filtru aer, chip si la exterior se pot face multe gen kit de caroserie, folii si stiu eu ce iti trece tie prin cap...

in legatura cu tuningul la motor mai poti vorbi si cu zbuciumus de la master tuner


All times are GMT +2. The time now is 15:59.

- Copyright 2026 4Tuning