![]() |
vreau sa cumpar si eu 4 jenti
1 Attachment(s)
vreau si eu 4 jenti in 4 prezone pe 13. as prefera de supernova sau ca cele din poza.
|
Re: vreau sa cumpar si eu 4 jenti
pai vezi k cele din poza sunt p 15
|
Re: vreau sa cumpar si eu 4 jenti
Quote:
|
Re: vreau sa cumpar si eu 4 jenti
ynp_46 pune si u o poza cu ele :)
|
Re: vreau sa cumpar si eu 4 jenti
Vand eu jantele de pe masina!... Clic p semnatura s le vezi!... Mai au 17 luni garantie!...
|
Re: vreau sa cumpar si eu 4 jenti
Quote:
|
Re: vreau sa cumpar si eu 4 jenti
momentan nu mai cumpar nimic fiindca mi sa sticat motorasul pas cu pas si am inteles ca e 280 dar ma interesez si vad ce fac
|
Re: vreau sa cumpar si eu 4 jenti
cocot cat vrei pe jante??
|
Re: vreau sa cumpar si eu 4 jenti
Daca jantele alea de pe daicia aia sunt MOMO, inseamna ca sunt identice cu cele alea mele...numai k ale mele sunt gri...:-)
|
Re: vreau sa cumpar si eu 4 jenti
:D Si alea sunt de 14 nu sunt de 13:D ca ale mele
|
Re: vreau sa cumpar si eu 4 jenti
bun pana la urma care are cum are ce are si cu cat are de vanzare??
vinde kreva jantele sau nu? |
Re: vreau sa cumpar si eu 4 jenti
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:28. |
- Copyright 2026 4Tuning