Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   vreau sa cumpar si eu 4 jenti (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/52743-vreau-cumpar-4-jenti.html)

[valentin]W R C 26-09-07 23:48

vreau sa cumpar si eu 4 jenti
 
1 Attachment(s)
vreau si eu 4 jenti in 4 prezone pe 13. as prefera de supernova sau ca cele din poza.

morcov_ssl 03-10-07 17:13

Re: vreau sa cumpar si eu 4 jenti
 
pai vezi k cele din poza sunt p 15

ynp_46 09-10-07 13:13

Re: vreau sa cumpar si eu 4 jenti
 
Quote:

Originally Posted by [valentin]W R C (Post 1120605)
vreau si eu 4 jenti in 4 prezone pe 13. as prefera de supernova sau ca cele din poza.

Am eu niste jante de 13, 4 prezoane:D , dami id-u tau de mess si vb

Gabriel_xenon 12-10-07 00:39

Re: vreau sa cumpar si eu 4 jenti
 
ynp_46 pune si u o poza cu ele :)

CocoT 28 12-10-07 19:59

Re: vreau sa cumpar si eu 4 jenti
 
Vand eu jantele de pe masina!... Clic p semnatura s le vezi!... Mai au 17 luni garantie!...

[valentin]W R C 15-10-07 11:42

Re: vreau sa cumpar si eu 4 jenti
 
Quote:

Originally Posted by CocoT 28 (Post 1146422)
Vand eu jantele de pe masina!... Clic p semnatura s le vezi!... Mai au 17 luni garantie!...

vreau ceava fara negru ala si daca e ori cu 5 spite mari, ori mici si de dese ca cele din poza:-)

[valentin]W R C 15-10-07 11:54

Re: vreau sa cumpar si eu 4 jenti
 
momentan nu mai cumpar nimic fiindca mi sa sticat motorasul pas cu pas si am inteles ca e 280 dar ma interesez si vad ce fac

Gabriel_xenon 16-10-07 00:43

Re: vreau sa cumpar si eu 4 jenti
 
cocot cat vrei pe jante??

ynp_46 17-10-07 13:07

Re: vreau sa cumpar si eu 4 jenti
 
Daca jantele alea de pe daicia aia sunt MOMO, inseamna ca sunt identice cu cele alea mele...numai k ale mele sunt gri...:-)

ynp_46 17-10-07 13:07

Re: vreau sa cumpar si eu 4 jenti
 
:D Si alea sunt de 14 nu sunt de 13:D ca ale mele

Gabriel_xenon 17-10-07 13:39

Re: vreau sa cumpar si eu 4 jenti
 
bun pana la urma care are cum are ce are si cu cat are de vanzare??
vinde kreva jantele sau nu?

ynp_46 17-10-07 19:39

Re: vreau sa cumpar si eu 4 jenti
 
Quote:

Originally Posted by Gabriel_xenon (Post 1153784)
bun pana la urma care are cum are ce are si cu cat are de vanzare??
vinde kreva jantele sau nu?

Da mane... AM io de vanzare, o sa le fac o poza si o sa o pun, jantele sunt Momo faza e ca ele sunt "putin uzate"...defapt au o pelicula de ceva pe ele si s-a cam cojit aia...dar vopseaua e OK:D


All times are GMT +2. The time now is 19:28.

- Copyright 2026 4Tuning