![]() |
Schimb Schimb
Schimb o bucata VW Golf 1,1980,motor 1,5diesel,consum mic,stare foarte buna de functionare,motor super OK,mecanica,directia de asemenea,mici probleme la tabla.Astept variante cu o masina putin mai mare si in stare la fel de buna de functionare nu pe care sa o repar in fiecare zi .
|
Re: Schimb Schimb
nimic si nimeni interesat sau nu mai sunt in stare de functionare?
|
Re: Schimb Schimb
poze??????????
|
Re: Schimb Schimb
Poze nu am momentan dar oricum sa le bag de dragul de a le baga nu prea am chef .Ai vreo oferta de schimb sau doar iti plac pozele cu masini?Astept o oferta concreta cum am mai avut de la forumist cu o mazda,frumos, elegant asta e, asta face; am vb la telefon baiatu a vandut-o intre timp,bravo lui.Cam asta e situatia,mersi ptr intelegere si astept ceva...
|
Re: Schimb Schimb
Hai baieti(si voi fetitze) scotociti-va prin garaje de ceva.
up!!! |
| All times are GMT +2. The time now is 04:29. |
- Copyright 2026 4Tuning